Opowiadanie- Najlepszym dzień w moim życiu. Proszę o sprawdzenie i poprawienie tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
Ich werde über die Abenteuer meines Lebens erzählen. Das war vor einem Jahr. Ich verbrachte die Feiertage in New York. Ich lebte mit meiner Tante. Sie lebte dort 10 Jahre lang. Ich ging oft mit ihr auf Touren, Shopping und Meer. Eines Tages werde ich in der Website Informationen zu lesen. Es wurde geschrieben: Kostenlose Konzerte jeden Freitag. Dann dachte ich: Wow, toll! Ich wurde für weitere Informationen zu diesen Konzerten suchen. Ich habe gelesen, dass am Freitag für meine Lieblingsband zu singen! Konzerte waren in der Morgenprogramm, Good Morning America. Meine Tante hat nicht ein Tag von der Arbeit. Ich musste allein zum Konzert zu gehen.Einen Tag vor dem Konzert, war ich sehr aufgeregt. Am Morgen wachte ich um 5 Uhr. Und ich ging zu der U-Bahn bei 6 Uhr. Es gab eine Menge Leute. Leider, wie er sagte, dass das nicht passiert. Ich konnte da nicht rein. Ich war sehr enttäuscht. Ich konnte nicht aufgeben. Ich habe schon einen Ton gehört. Ich hörte meine Lieblingsband. Ich ging in die zweite Straße nach dem anderen Eingang. Ich sprach mit einem anderen Leibwächter. Ich sagte ihm, das ist mein Traum. Nach zehn Minuten war ich in der Lage zu geben. Leider war mein Platz sehr schlecht. Ich habe nichts gesehen. Ich ging zu verschiedenen Orten. Ich sah, dass eine große Gruppe von Menschen geleitet. Sie hatten VIP-Armbänder. Ich ging zu dieser Gruppe. Ich gab, dass ich bei ihnen war. Die Schutz ließ die ganze Gruppe für VIP-Plätze. Ich habe es getan! Ich stand neben der Bühne! Ich sah alles sehr gut. Das Konzert war sensationell! Es war meine beste Tag!

Opowiem Wam o przygodach mojego życia. To było rok temu. Spędziłam wakacje w Nowym Jorku. Mieszkałam z ciotką. Ona mieszka tam 10 lat. Ja często chodziłam z nią na wycieczki, na zakupy i nad ocean. Pewnego dnia czytałam nformacje w infernecie. Było napisane: Darmowe koncerty w każdy piątek. Wtedy pomyślałam: Wow, to świetnie! Poszukałam więcej informacji na temat tych koncertów. Dowiedziałam się, że w piątek będzie grał mój ulubiony zespół! Darmowe koncerty były w programie porannym "Good Morning America". Moja ciotka nie dostała dnia wolnego od pracy. Musiałam sama iść na koncert. Jeden dzień przed koncertem, byłam bardzo podekscytowana. Rano obudziłam się o 5 godzinie. I poszłam na metro o 6 godz. Na miejscu było dużo ludzi. Niestety, ochroniarz powiedział, że nie ma miejsca i nie mogę tam wejść. Byłam bardzo rozczarowana. Nie mogłam się poddać! Słyszałam już próbę dźwięku. Słyszałam, mój ulubiony zespół! Ja poszłam do drugiego wejścia. Porozmawiałam z innym ochroniarzem. Powiedziałam mu, że to jest moje marzenie, że ja muszę tam wejść. Po dziesięciu minutach mogłam wejść. Niestety, moje miejsce było bardzo złe. Nic nie widziałam. Chodziłam do różnych miejsc. W pewnej chwili zobaczyłam dużą grupę ludzi. Oni mieli bransoletki VIP. Poszłam do tej grupy. Udałam, że jestem z nimi. Ochroniarz wpuścił całą grupę i nie sprawdził bransoletek VIP. Udało się! Stałam obok sceny! Widziałam wszystko bardzo dobrze. Koncert był rewelacyjny! To był mój najlepszy dzień!

Bardzo proszę o sprawdzenie błędów (chodzi głowinie o czasy) i poprawienie ich.
Bardzo mi na tym zalezy :)
Czy Pani jest nadal zainteresowana sprawdzeniem, czy już " po ptokach":)