Mam problem z przetłumaczeniem takiego tekstu.

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |
O swoim talencie do skoków narciarskich Simon Ammann dowiedział się przypadkowo. W szwajcarskich szkołach podstawowych dzieci próbują różnych dyscyplin sportowych. Ammann pierwszy skok oddał w roku 1991 w wieku dziewięciu lat na skoczni w Wildhaus
(K-25). Został wówczas objęty szkoleniem.
I chciałem się dowiedzieć czy do tego tekstu pasuje tytuł Erste Schritte(pierwsze kroki)?
nie
to mi pomogłeś... Może coś więcej dlaczego? oraz jaki inny proponujesz ?
Się konkretnie pytasz, to konkretnie odpowiadam, więc, czego skaczesz?
Nie jestem tu od proponowania, bo mi się nie chce.
Ty i tak nie wiesz, jak jest liczba mnoga od krowy po niemiecku.
Po co jesteś na tym forum, jak nie chcesz pomóc ? myślałem że oto tu chodzi. Dzięki że mi powiedziałeś że nie pasuje, ale chciałbym wiedzieć dlaczego i jak mogę to inaczej przedstawić.
Przecież pomogłem, osocho...
A, ty po co tu jesteś na tym forum? Chcesz wprowadzić nowe porządki?
Stare są takie: ty piszesz po niemiecku i opisujesz problemy. I, nie bredzisz.
Możliwości do "innego przedstawienia" jest bardzo dużo. Napnij własną żarówę.
ja tam proponuję napić się żubrówki. na pewno z tytułem nie bedzie problemu..
jak się nie zna liczby mnogiej od krowy, to i żubrówka nie pomoże.
duden zna http://www.duden.de/rechtschreibung/Kuh, nawet w przypadkach..
kurde znowu zaczynam, to ta polska. wybaczcie.. mam 3 miechy na poprawę, jak zwykle w pośpiechu. a gdzie koniec?
będę męczyć, hihi :DD

włącz sobie http://radio.orf.at/player/radioplayer.html?station=ktn, a zaczniesz rozumieć niemiecki, nie jeden sie tak nauczył j. obcego. no chyba że lenia masz, to na własne życzenie. oki, już ciii.
Problem z tytułem to najmniejszy problem. Ale z tym tekstem to już tak. To ma być forma prezentacji a to jest jeden ze slajdów. Reszte jakoś dałem rade zrobić ale tego jednego nie umie ;/
Cytat: sendilkem
Problem z tytułem to najmniejszy problem. Ale z tym tekstem to już tak. To ma być forma prezentacji a to jest jeden ze slajdów. Reszte jakoś dałem rade zrobić ale tego jednego nie umie ;/
pokaż tę "resztę"
A mogę wiedzieć po co ci to?
nie
Ja naprawdę Cię nie rozumie...
gosia też nie
doch
ona nie wie, co to "doch"
oj niuniek, dobrze wie.. po 3 na pewno, wszystko wie :DD
ojjj pierd... już zmykam, niech tam mi kto powie, czy ja dobrze to rozumiem, więcej nic nie chcę! przynajmniej teraz. Nooo pliskka :)) hheee, ale jajaca.
to powyższe rozumiesz bardzo dobrze. Cały temat ogarniasz koncertowo!
Dzięki! Tobie wierzę. "Muszę" przynajmniej tyle napisać. Teraz ciii.

i gdzie ta reszta?
jaka reszta?
Dziecko się rozryczało, spakowało kapcie do worka i polazło z rykiem po matkie.
Jestem. W przeciwieństwie do ciebie mam też inne zajęcia a nie tylko siedzenie przed kompem. Gosia chodzi ci o resztę tego co napisałem ?
Cytat: sendilkem
Jestem. W przeciwieństwie do ciebie mam też inne zajęcia a nie tylko siedzenie przed kompem. Gosia chodzi ci o resztę tego co napisałem ?
wyryczał się... same przeciwieństwa.

gosia - wyłaź!
i co znowu ja? ja jestem czysta, niech wyłazi ten co brudny..
tak chodziło mi o to co napisałeś, ale pewnie nie masz czasu na takie bzdety, to co ja mam go mieć?
nie nie mam go, sobie wyobraź. Uczę się ;)
Ella Endlich - Liebeskummer lohnt sich doch (official video) rozumiesz bez patrzenia w tekst? jak rozumiesz mamy o czym rozmawiać. wcześniej nie mam czasu!
Dobra nie będę się z wami kłócił bo nie o to mi chodzi. Po prostu potrzebuję pomocy. Właśnie jakoś skleciłem ten tekst : Uber seine Talent zu Skispringen hat Ammann sich zufällig erfahren. In schweizer Grundschulen versuchen die Kinder anders Sportdiszipliniert. Amann hat erst in1991 Jahr am neun Jahr alt auf skisprungschanze in Wildhaus gesprungen. Czy możecie to chociaż sprawdzić i poprawić błędy ?
Właśnie tak nie powinieneś sklejać. A zrobiłeś cokolwiek co ja ci zasugerowałam. Włącz coś i posłuchaj i pomyśl czy coś takiego mogłoby polecieć w którejś piosence, bądź włącz sobie film w tym języku, czy mogłoby być powiedziane? Zastanów się nad tym..
Czy ja od Ciebie wymagam już napisania poprawnie. Chcę abyś zaczął tak jak ci tylko sugeruję, przecież. Nie odrazu miły nie odrazu.. ;)
Może i bym tak zrobił tylko naprawdę dzisiaj mam krucho z czasem a tą prezentacje jutro muszę oddać. Dlatego byłbym wdzieczny za napisanie jakie błedy tam się pojawiły.
całość :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 36
poprzednia |