Bardzo proszę o tłumaczenie !!!

Temat przeniesiony do archwium.
Może ktoś pomoże w tłumaczeniu: "In dem Busgeldverfahren liegt eine Uberzahlung vor. Damit ich Ihnen Betrag erstatten kann, benótige ich ihre Bankverbindung (IBAN und BIC sowie Name der Bank). Falls Sie kein eigenes Konto besitzen, geben Sie mir bitte eine Bankverbindung einer Person Ihres Vertrauens an, damit ich den Betrag uberweisen kann."

Dziękuję bardzo
Nawet ci się nie chce porządnie odpisać i przepuścić najpierw samemu przez translator, leniwcu pięciopalczasty?
Nie chcesz, nie pomagaj. Łatwo krytykować jak zna się język.
podaj dane konta bankowego (IBAN i BIC oraz nazwę banku) to odeślą nadpłatę za grzywnę
Cytat: pola291
Nie chcesz, nie pomagaj. Łatwo krytykować jak zna się język.
ale strasznie trudno dobrze odpisać i "wkleić" do gugle translate, c'nie?
Będzie wtedy po polsku, ale tego języka też się nie zna.
Może nietrudno ale jak się ma stresa bo już kolejne pismo w związku z męża mandatem przychodzi do domu, dzieci skaczą po głowach i nie wiadomo w co ręce włożyć to po prostu kuźwa nie chce się już wnikać co translator ma na myśli. Bo owszem korzystałam. Ale co tam, człowiek człowiekowi wilkiem. Czasami trzeba się zastanowić i może po prostu pomóc niż wytykać błędy.
A riviva dziękuję bardzo za pomoc
Cytat: pola291
Może nietrudno ale jak się ma stresa bo już kolejne pismo w związku z męża mandatem przychodzi do domu, dzieci skaczą po głowach i nie wiadomo w co ręce włożyć to po prostu kuźwa nie chce się już wnikać co translator ma na myśli. Bo owszem korzystałam. Ale co tam, człowiek człowiekowi wilkiem. Czasami trzeba się zastanowić i może po prostu pomóc niż wytykać błędy.
bredzisz, bo mój gugle zrobił to lepiej niż riva-riva. Są dwa gugle, wilku? Zastanów się.
Tyle czasu poświęcić żeby udowadnia
ć swoja rację? Fiu fiu, żałosne Wesołych Świąt mimo to
Cytat: pola291
Tyle czasu poświęcić żeby udowadnia
ć swoja rację? Fiu fiu, żałosne Wesołych Świąt mimo to
Dobrze, że nie wiesz, gdzie przez dzieci ręce włożyć i wypisujesz godzinami pierdoły i brednie na forum. Tylko po to, żeby oczernić drugiego.
Warto się na sekundę oderwać od garów, żeby zobaczyć taką ludzka wrażliwość i docenić swoich przyjaciół i bliskich. Na tym kończę. Rzeczywiście szkoda czasu
mówiłem w pierwszym poście!
Witam! Mam ogromną prośbę . Muszę opisać obrazek na którym jest: kobieta siedząca nad morzem na wózku inwalidzkim. jest szczęsliwa. ma ciemne włosy związane w kucyk i zieloną bluze(bluzkę). i to jest pierwsza część. druga natomiast to odpowiedz na trzy pytania: 1. Was glauben Sie, warum freut sich die Frau? 2. Mit welchen Problemen sind Behinderte in ihrem Alltag konfrontiert? 3. Wie haben Sie oder wie haben Ihre Bekannten einem Menschen mit Behinderung geholfen? Berichten Sie darÜber. Bardzo dziękuje :) jestem w klasie maturalnej :)
Cytat: Ewi665
Witam! Mam ogromną prośbę . Muszę opisać obrazek na którym jest: kobieta siedząca nad morzem na wózku inwalidzkim. jest szczęsliwa. ma ciemne włosy związane w kucyk i zieloną bluze(bluzkę). i to jest pierwsza część. druga natomiast to odpowiedz na trzy pytania: 1. Was glauben Sie, warum freut sich die Frau? 2. Mit welchen Problemen sind Behinderte in ihrem Alltag konfrontiert? 3. Wie haben Sie oder wie haben Ihre Bekannten einem Menschen mit Behinderung geholfen? Berichten Sie darÜber. Bardzo dziękuje :) jestem w klasie maturalnej :)
marsz do książek, leniu
Już dwa raz pisałam mojej nauczycielce tę prace tylko z tego względu że pisze maturę jako kkedyna z niemieckiego cały czas coś jej nie odpowiada. i zaczyna mie to irytować. Inni piszą gorsze prace ode mnie i dostaja le[sze oceny. Dlatego prosze o pomoc
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie