Proszę O Pomoc!!!1;-(

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |
musicie mi to przetłumaczyc bo moj wychowawca (p.od niemieckiego ) mnie zabije...
" UWAGA:
Dnia 06.10.2006r. przeszkadzałem na zajęciach z Matematyki oraz z J.Angielskiego.
Zwracam się z prośbą do moich rodziców, aby pomogli mi właściwie zachowywać się na
zajęciach lekcyjnych. Proszę równierz o odpowiednią karę za niestosowne zachowanie. Obiecuje, że będę przestrzegał regulaminu szkolnego, oraz
nie będę denerwował mojego wychowawcy". prosze was bardzo mocno :**** jeżeli popełnie jakis błąd to będę miał wstawione 3 uwagi... .... z gory thx:)
...ich glaube, Du bist tot :-(
ty mysliz ze.... ja jestem.... TOT??
Tot oznacza jestes martwy
Prosze!
potzrebuje to na jutro! !!!!
za dobrze sie nie znam ale mozecie mu pomoc!1
naprawde prosze ..... jetesscie moja ost. deska ratunku:-(
v
ej no pomozcie chłopakowi... jak bym znał niemiecki to bym mu od razu pomogł...
" UWAGA:
Dnia 06.10.2006r. przeszkadzałem na zajęciach z Matematyki oraz z J.Angielskiego.
Zwracam się z prośbą do moich rodziców, aby pomogli mi właściwie zachowywać się na
zajęciach lekcyjnych. Proszę równierz o odpowiednią karę za niestosowne zachowanie. Obiecuje, że będę przestrzegał regulaminu szkolnego, oraz
nie będę denerwował mojego wychowawcy".

"Achtung:
Am 06.10.2006 habe ich im Mathe- und Englischunterricht gestört. Ich wende mich an meine Eltern, damit sie mir helfen, mich richtig bei dem Unterricht zu benehmen. Ich verspreche, dass ich die Schulordnung bachten und meinen Klassenlehrer nicht mehr ägern werde"
ärgern
Zwracam się z prośbą do moich rodziców, aby pomogli mi właściwie zachowywać się na
zajęciach lekcyjnych. Proszę równierz o odpowiednią karę za niestosowne zachowanie. Obiecuje, że będę przestrzegał regulaminu szkolnego, oraz
nie będę denerwował mojego wychowawcy".

"Achtung:
Am 06.10.2006 habe ich im Mathe- und Englischunterricht gestört. Ich wende mich an meine Eltern, damit sie mir helfen, mich richtig bei dem Unterricht zu benehmen. Ich bitte auch um eine angemessene Strafe für mein schlechtes Benehmen. Ich verspreche, dass ich die Schulordnung bachten und meinen Klassenlehrer nicht mehr ägern werde"
Tera chyba dobrze;-)
Achtung:
Am 06.10.2006 habe ich im Mathe- und Englischunterricht gestört. Ich wende mich an meine Eltern, damit sie mir helfen, mich richtig bei dem Unterricht zu benehmen. Ich bitte auch um eine angemessene Strafe für mein schlechtes Benehmen. Ich verspreche, dass ich die Schulordnung beachten und meinen Klassenlehrer nicht mehr ärgern werde"
dzieki bardzo :*
Proszę o przetłumaczenie zdań:
Welche Schule besuchst du?
Sorry!! Chce mieć wiecej zdan:
Welche schule besuchst du?
In welche Klasse gehst du?
Wie heißt deine Klassenlehrerin?
Was unterrichtet sie/er?
Wie heißt deine beste schulfreundin/dein bester schulfreund?
Was ist dein liebingsfach?
chcieć to ty se możesz.....
hej!!! potzrebuje wypracowanko na niemiecki!!! dosyć pilnie:/ (na jutro) ... mogłby mi ktoś pomóć??... temat:
Wo wohnst du lieber in einer Stadt oder auf dem Lande?
Prosze o pomoc czy zdanie to jest poprawne:rnDarüber, man kann aus Fotomodel arbeiten und mehr Geld verdienen. rnczy powinno byc rnDarüber, kann man aus Fotomodel arbeiten und mehr Geld verdienen.
a co to miało znaczyć po polsku?
widziałam tutaj pełno takich zadań, poszukaj gdzies na poprzednich stronach
Ponadto można pracować jako fotomodelka i zarabiać więcej pieniędzy.
a nie pamiętasz czy dawno??.....
Ausserdem kann man als Fotomodel arbeiten und mehr Geld verdienen.
Dzieki wielkie. Mam jeszcze jedno pytanie jakbyś miał/miała czas to odpisz jak napisać: Oni prowadzą zdrowy tryb życia. ??
sie führen ein gesundes Leben
proszę bardzo :-)
Dziękuję i już nie przeszkadzam. :)
nie ma za co, pytaj ile chcesz! przeszkadzają tylko tacy, co chcą, żeby im całe wypracowanie napisać za nich..... :-)
mam dio Was ogromna prosbe jak powinno brzmiec zdanie po niemicku... w dzisiejszych czasch wiele osób decyduje sie na zycie na wsi, wsórd spokoju. ja osobiscie jako młoda osoba wole zycie w miescie. z góry bardzo dziekuje :)
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 39
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - tłumaczenia

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia