Problem z przetłumaczeniem jednego zdania.

Temat przeniesiony do archwium.
Außerdem stellen sie sich mit Waschschüssel,Spülbürste und Tellern vor die Restaurants und boten den Passanten an,sich das Fastfood auch echtes Geschirr geben zu lassen.

Oprócz tego ustawiają się oni z umywalkami,szczotkami do mycia naczyń i talerzami przed restauracjami i oferują przechodniom ?!
Bardzo proszę o pomoc ! :)
edytowany przez vaniliaaa66: 07 maj 2012
...sich...geben zu lassen?
Czy też coś innego?
....sich das Fastfood auch echtes Geschirr geben zu lassen.Jest bez sensu.
btw. unser Recyclinghof nie chce ci już pomagać? Ciekawocha.
edytowany przez irkamozna: 07 maj 2012
Cytat: vaniliaaa66
Oprócz tego ustawiają się oni z umywalkami,[...]

a gdzie coś takiego widziałeś?
pjoter, przestań, k..a, na każdym festynie w Niemczech jest coś takiego. Jedź do Berlina i przestań pierniczyć o d...e Maryni. Czy tego idioty nie da się jakoś uspokoić?
Cytat: irkamozna
pjoter, przestań, k..a, na każdym festynie w Niemczech jest coś takiego. Jedź do Berlina i przestań pierniczyć o d...e Maryni. Czy tego idioty nie da się jakoś uspokoić?

Ok, już dobrze,dobrze już?, ale o imperfekcie czasowników rozdzielnie złożonych to on nie słyszał chyba.
O którym idiocie piszesz?
edytowany przez [konto usunięte]: 07 maj 2012
Cytat: irkamozna
Mnie tam wszystko jedno, gościu, co ja zgubiłam. Ty i tak, jako forumowy idiota nic nie kapujesz. Przestań pieprzyć o d...e Maryni. Zasrańce for president. Niech żyje debilne gnojstwo!

Ok, ja jemu napisałem kapująca wszystko irkamoźna...że zgubił t w sich stellen!!
A czemu zawdzięczam tak ciepłe słowa?
pjoter i jego zachowanie: http://www.chamsko.pl/14613/lekcja_P
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia