pomoc z opisem osoby

Temat przeniesiony do archwium.
mam prosbe, musze na jutro opisac osobe z gazety,chodzi glownie o ubranie , rysunek przedstawia blondynke z dlugimi wlosami ktora ma na sobie sportowe butki ciemne proste dzinsy kamizelke zielona (plisowana taka) pod nia zielony sweter i czerwona bluzke z cyfra 54, to tyle. moj niemeicki nie jest najlepszy,wrecz slabiutki..
zaczełam pisac tak:

Auf dem bild sehe ich eine schöne Frau. Sie tragt .. i tu problem bo nie umiem odmienic :( danych ciuszkow

znalazłam slowka zeby nie bylo ze sie kims wysługuje
die Jeanshose-dzinsy((schlicht-proste), die Weste-kamizelka, die Bluse-bluzka,der Pullover to chyba sweterek, die Sportschuhe-obuwie sportowe

i czy plisowana kamizleka to bedzie Faltenweste ??

mam zakonczenie meiner meinung nach alees stehen gut- czy dobre chodzilo mi ze moim zadniem wszytko do wszytkiego pasuje heh

z gory dziekuje za pomoc
lepiej Meiner Meinung nach alles stehen Ihnen gut?
umie jescze takie proste zdania tylko:(

Die Blause ist rot mit Nummer 54

Sie tragt schlicht jeanshose

Sie hat auch eine Sportschuhe.. dobrze to jest chociaz:(?
Auf dem Bild sehe ich eine schöne Frau. Sie trägt eine schlichte Jeans. Sie hat auch eine Sportschuhe. Die Bluse ist rot und Größe 54.

die Weste - kamizelka,
die Blues - bluzka,
der Pullover - sweterek,
die Sportschuhe - obuwie sportowe
Meiner Meinung passt alles gut zusammen
mokotow dzieki, ale ona na tej bluzce ma napis 54, a ty napisales tak ze ja zrozumilam ze ona jest w rozmiarze 54, chyba ze zle mysle.. .

Sie trägt ein Faltenweste. Die Weste ist grün. Unter (nie wiem jaki rodzajnik!;() dem? Weste ist grün Pullover.

dobrze jest tak???
Moktow ale bardzo dziekuje ze w ogole mi pomogłes
unter der Weste trägt sie einen grünen Pulli
Auf dem Bild sehe ich eine schöne Frau. Sie trägt eine schlichte Jeans. Sie hat auch eine Sportschuhe. Die Bluse ist rot und die Aufschrift 54.

Sie trägt ein Faltenweste. Die Weste ist grün. Unter der Weste ist ein grüner Pullover.
bardzo dziekuje za korekte z tymi odmianami przymiotnikow i wszytkim, dzieki sliczne Moktow
sorry:

Sie hat auch Sportschuhe.
przepraszam "Mokotow" i Tobie rowniez Frosch_1 dziekuje:)
Danke für das Danke! Viel Erfolg in der Schule!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka

 »

Pomoc językowa