Viadrina

Temat przeniesiony do archwium.
91-96 z 96
| następna
Ciężko mi powiedzieć czy jest ciężko, ponieważ jestem dopiero na pierwszym roku. Pierwszy semestr nie jest ciężki, potem wiadomo coraz ciężej, przynajmniej z tego co słyszę od ludzi ze starszych roczników, ale to w końcu prawo! Ludzie,powinniście się cieszyć, że jest cieżko, bo to znaczy, że wykształcą dobrych prawników :)
masz racje :) dobrze znales/as niemiecki jak szles/as na viadrine ? ja boje sie ze sobie z btym jezykiem nie poradze...a nauki duzo jest ?
co tu tak cicho?byl ktos w kwietniu na dniach otwartych?ja bylam, nie zniechecilam sie i wiem ze patrza na swiadectwo maturalne jezeli chodzi o dostanie sie!pozdrawiam
Tysi super że się zdecydowalas :) Ja niemiecki znałam na poziomie zmp z tym że w wakacje ostro przysiadłam bo musialam zdać dsh i zdałam na ponad 80% :) także jak widac można :)
patrza na swiadectwo maturalne ? a mowili jakia wysoka musi byc srednia zeby sie dostac ? a na wyniki z matury nie patrza ??
tzn. patrza tylko na wyniki z matury!przeliczenia jak w Polsce. Nie mowili ile trzeba miec, poprostu im wieksza srednia z matury tym wieksze szanse na dostanie sie
Temat przeniesiony do archwium.
91-96 z 96
| następna

« 

Brak wkładu własnego