Germanistyka UW 2012

Temat przeniesiony do archwium.
Hej, zakładam tu temat z pełną świadomością, że 80% odpowiedzi będzie spamem, o co zatroszczy się z całą pewnością pewna wszystkim znana grupka użytkowniczków. Jednak mimo wszystko zapytam: czy ktoś oprócz mnie wybiera się na germanistykę do Warszawy? :D
Hej, jaką znaną grupę użytkowników masz na myśli, jako z pełną świadowmością absolutny beginner na tym forum? Twoje 80% jest potwornie zaniżone, albowiem jajcowanie będzie na stodwa.
A, tak, na poważnie, między nami, kobietami:
co ci przyjdzie z tego, gdy ja napiszę, że JA wybieram się na germanistykę do Warszawy?
Odpowiadam: NIC.
Twój pierwszy wpis zostaje niniejszym weryfikowany i traktowany, jako pierwszy spam w twoim poście.
Cytat: irkamozna
Twój pierwszy wpis zostaje niniejszym weryfikowany i traktowany, jako pierwszy spam w twoim poście.

Potwierdzam, to zwykły spam.
Mialam na mysli ludzi, ktorzy w swoje wpisy wtykaja najwiecej jadu i sarkazmu nizli trzeba. No i nie uwazam, ze skoro jestem poczatkujaca to moje posty mniej sie licza ;) i sama nie spamuje, bo po prostu jestem ciekawa kogo bede miec na roku jak sie dostane ;)
Pozdrawiam ;D
No, to będziesz mnie miała...
Pozdrawiam!
Czesć ja idę :)
damatrefl, masz odemnie wiadomość na priv z gg.
Widzę, że irkamozna lubi kasować niewygodne komentarze. Tsss. < żal>
Cytat: dpollock
Widzę, że irkamozna lubi kasować niewygodne komentarze. Tsss. < żal>

pewnie, że tak.
Irkamozna to tutaj taki czarodziejski ołówek, tyle że z gumką :)
Ohne Gummi mache ich es nicht!
To się nazywa wolność słowa, tjaa. Ktoś tu nie ma pojęcia o demokracji.
Cytat: dpollock
To się nazywa wolność słowa, tjaa. Ktoś tu nie ma pojęcia o demokracji.
Nauczył się: tsss, tjaaa, tschüß i cwaniaka zgrywa. Jest jeszcze: prrrr, hü-hott, sakradi, nazad i inne...Popisz sobie, ale zaskoczyć jeszcze nie potrafisz. Takich psychoanalityków mieliśmy już tutaj i się zsikali. Jeszcze o demokracji zahacza, Jezu! Gnojstwo for president!
....jest jeszcze: hoppenla...
Ja rowniez sie wybieram :)
Uwielbiam, jak się inteligencja rozrywa na forum.
ja też się wybieram.
spotkasz jeszcze mnie :)
Nie potrzebuję spotkania z jętkami!
ja się właśnie zstanawiam, bo dostałam się także na Warmińsko Mazurski..:/
ja również na germanistykę na UW, choc i na UWM też się dostałam, ale obstawiam,iż to Warszawa jednak lepsza niż Olsztyn. Co o tym myślicie?
Cytat: annkz
ja również na germanistykę na UW, choc i na UWM też się dostałam, ale obstawiam,iż to Warszawa jednak lepsza niż Olsztyn. Co o tym myślicie?
Nooo, ja też tak się zstanawiam, siedzę i myślę, myślę i siedzę, i stwierdzam, że w Olszrynie znacznie lepiej, bo w puszczy więcej grzybów, a w Warszawie, to tylko asfalt i beton. Podobno już są piękne kurki!
ja także się wybieram :)
na grzyby do Olsztyna?
Cytat: irkamozna
na grzyby do Olsztyna?

po tej uczelni głównie po to
hahahahahaha,racja. Wawa, wawa jednak wawa
Cytat: annkz
hahahahahaha,racja. Wawa, wawa jednak wawa

Poznań, Poznań, jednak Poznań (ale nie tylko :)
Wiecie może, czy na germanistyce na UW będzie organizowany wyjazd integracyjny, jeżeli coś wiecie to proszę o info, pozdro :)
aha...:/
Cytat: eminho5
aha...:/
Ciekawy wpis.
wycięto trafną wypowiedź
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Życie, praca, nauka