w 2005 nie będzie naboru na niemiecki JB na UŚ??

Temat przeniesiony do archwium.
Błagam pomóżcie!! Chcę studiować coś związanego z j. niemieckim.... najbardziej interesowało mnie Kolegium Języka Biznesu w Sosnowcu... ale podobno wycofują ten kierunek w przyszłym roku- to prawda?? Jeśli tak to jakie studia polecacie (nie chcę być nauczycielką)?? Proszę o pomoc!! Z góry dziękuję i pozdrawiam :)
niemieckiego już w tym roku na KJB nie było. ale alternatywą, i to bardzo dobrą jest rosyjski od podstaw na KJB :) teraz i w przyszłości będzie spore zapotrzebowanie na ten język i na pewno warto się go uczyć, a egzmin jest z niemieckiego, francukiego lub angielskiego (do wyboru)

pozdrawiam
Dziękuję za informacje :) A wieczorowo bedzie język niemiecki na KJB? Z gory dziekuje i pozdrawiam :)))
wieczorowo jest angielski i od br. rosyjski od podstaw. z niemieckiego nawet lektoratu nie wprowadzili, a z francuskiego (podobnie usuniętego) lektorat jakoś jest. z tego co wiem usuneli te 2 kierunki, bo rektor nie dal pieniedzy na wydzial kolegium, ktore ma podobno najwyzszy procent zatrudnienia abolwentow z wszystkich wydzialow usiu. glupie :/

pozdrawiam

 »

Pomoc językowa