sanchoz to ristau wlasciciel teamworxxu

Temat przeniesiony do archwium.
http://praca.gazeta.pl/praca/72,56280,2435418.html?a=2[tel]&v=3#opinie wejdzcie sobie na ta stoen to zobaczycie ze on pisze niewiarygodnie jest zachwycony firma ze mu alles zalatwila, a przeciez sanchoz to sam martin ristau wlasciciel Co. i jak tu wierzyc ludziom???
no jasne, od samego poczatku podejrzewalam, ze to byla oczywiasta autoreklama, tylko nie wiedzialam, jak to udowodnic. Ja slyszalam 2 bardzo niepochlebne opinie o tej firmie, dlatego takie zachwalanie bylo bardzo podejrzane.
a co slyszalas o tej firmie/? ja chce podpisac z nimi umowe.... obym sie nie zawiodla...
no pokaz mi firme, ktora nie robi takiej autoreklamy... :-)

zobacz ile firm au-pair tutaj tutaj sie reklamuja...

dopoki wszystko gra i dobrze zalatwiaja...

ale moge sobie tak samo wybrazic, ze te zle opinie byly od jakiejs firmy konkurencyjnej...

tez sie zastanawiam czy skorzystam i musze powiedziec, ze musieli by byc idiotami aby mnieo szukiwac. przeciez jak robia tutaj autoreklame, to chyba znaczy ze sie licza ze zlymi opiniami i dlatego jak najlepiej beda wszystko zalatwiac...:-)

gaga
ja juz podpisalam umowe... oby sie alles udalo! a Ty gaga jedziesz w tym roku do niemiec?? do jakieog miasta?

pozdrowionka
ja wykupilem od nich pakiet informacyjny. chce na rok do jakiejs pracy pojechac i podszlifowac jezyk.

w tym roku juz nie mam ochoty na stres...:-)
Temat przeniesiony do archwium.