przykładowy zestaw ZD w html komu?

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 231
Mam egzamin 12-13 czerwca na ZD. Błagam Ciebie LEZER - podeślij mi swoje znalezisko (test). Pozdrawiam zosia T
czy podrzucili Tobie to znalezisko na ZD. Bardzo proszę prześlij dla mnie. Mam egzamin 12-13.06.br. Mój adres: [email]
LEZER - błagam wyślij dla mnie swoje znalezisko. Mam egzamin 12-13 czerwca br. Pozdrawiam Mój adres : [email]
ludzie przeczytajcie uważnie, co on napisał wcześniej!!!!!!!!!!! już dawno nie wysyła !!!!!!!!!!!!!!!
RATUNKU... 09.06 MAM EGZAMIN ZD plus ...
Boje sie jak nie wiem.. przegladalam testy itp. Ale caly czas boje sie ze mnie czyms zaskocza... PROSZE PISZCIE NA MAILA.. co kto mial.. Wrazenia i z pisemnego i ustnego.. PROSZE!!!! DZIEKI Z GORY ZA POMOC!!!
i jak egzamin poszedł? tez zamierzam zdawac ZD+ ale na razie nie wiem z czego sie uczyc za bardzo...
hej ludziska!!!!
zdałam ZD na 5 :)))
nie ma w sumie sie czego bac, majwazniejsze jest to zeby jak najwiecej punktow uzyskac z czesci pisemnej, bo ustna jakos pojdzie!!!! przy ustnej nie zwracaja uwagi przy tym egzaminie na poprawnosc jezykowa, wazne jest to zeby rozumiec to co jest zadane i mowic, mowic i jeszcze raz mowic!!!!
Pozdrawiam!!!
Glowa do gory do zdajacych!!!!!
ej ludziska!!!!
zdałam ZD na 5 :)))
nie ma w sumie sie czego bac, majwazniejsze jest to zeby jak najwiecej punktow uzyskac z czesci pisemnej, bo ustna jakos pojdzie!!!! przy ustnej nie zwracaja uwagi przy tym egzaminie na poprawnosc jezykowa, wazne jest to zeby rozumiec to co jest zadane i mowic, mowic i jeszcze raz mowic!!!!
Pozdrawiam!!!
Glowa do gory do zdajacych!!!!!
ja też zdałam na 5 (miałam 297,5 na 300) :))))))))))))))))))
ja też zdałem na 5 (293,5 na 300), może trochę słabiej, ale zawsze 5 i zawsze powyżej 290!!!!!!
ja też zdałem na 5 (293,5 na 300), może trochę słabiej, ale zawsze 5 i zawsze powyżej 290!!!!!!
a ile czekaliście na wyniki??
W piatek mialam czesc pisemna ZD i po skonczeniu czekalo sie moze jakies 10 minut bo oni sprawdzali poszczegolne czesci w trakcie egzaminu i pozniej zaprosili sobie wszystkich do sali i przeczytali ilosc punktow jaka kto uzyskal z pisemnej. Dzisiaj byl ustny i to wygladalo tak, ze jak juz mnie wymeczyli :)) to zaprosili mnie po 5 minutach znowu do sali i powiedzieli, ze z ustnej tyle punktow, z calosci tyle i koncowa ocena na ZD 5 :))
26 czerwca zdawaliśmy pisemny. Następnego dnia można było zadzwonić do tego ośrodka i zapytać się czy ktoś zdał, czy nie (bez punktów - nie chcieli mówić), 28 był ustny,a 3 lipca moglismy już odebrać certyfikat.
no to ładnie.. a ja muszę czekać do 17 lipca buuuuu - nam nic nie powiedzieli :(
Cześć
Mogę prosić o wysłanie mi takiego testu
[email]
Dziękuje
Czesc, bardzo prosilabym o ten zestaw. Jesli bede miala cos ciekawego to oczywiscie sie odwdziecze, z gory dzieki!! Kasia [email]
ja tez bym prosila, ale czy to jest taki, ze po zrobieniu pokazuje nam ile mamy punktow? :) [email]
Cześc jeśli ja też mogę jeszcze poprosic o ten plik - będę wdzięczna. Z góry dziękuję [email]
ja tez poprosze ;) [email]
Ich auch, bitte! Jesli ktos w ogole jeszcze to ma i ma ochote rozsylac :)
[email]
jak wszyscy to wszyscy;D Tez bym porosil o ten zestaw na [email]
hej :) mogłabym prosić kogos o podeslanie mi tych testo do zd?? w gory wielkie dzieki!!!

[email]
Cześć:) Jeśli mogę prosić o przesłanie przykładowego ZD na mój adres e-mail - będę bardzo wdzięczna. Z góry [email]
Hej!!! Mogłabym i ja prosić??? Rozważam napisanie i bylabym BARDZOOO wdzięczna
email [email]
pzdr
k8
Boże, ludzie, czy wy wszyscy jak jeden mąż nie umiecie czytać??? Przecież ten człowiek napisał wyżej że już tego NIE WYSYŁA !!!!!
Lezer- byłbym wdzięczny za przysłanie mi tych linków. mój adres - [email]
ja też poproszę - moge się odwdzięczyc innymi materiałami: [email]
ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!ON JUŻ NIE WYSYŁA!
Aniu, my o tym wiemy... Ale nie tylko o n tu coś wysyłał i proponaował podzielenie się testem nie zauważyłaś??? a ja znalazłam przykładowy ZD ;)rnhttp://www.goethe.de/mmo/priv/1253274-STANDARD.pdf powinnien działać...rnKate Lee
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 231

« 

Pomoc językowa

 »

Matura