ZD w Warszawie

Temat przeniesiony do archwium.
Witam!

W czerwcu mam zamiar zdawać ZD w Warszawie. Mam kilka pytań odnośnie przebiegu tego egzaminu. Czy są tu osoby, które dzisiaj (08.02.2006) zdawały ten egzamin w W-wie?
poszukuję osób zdających ZD w Warszawie w czerwcu 2006 :)
ja zdaje w wawie w czerwcu 2006 w ÖI ;]
ja też zdaję w czerwcu ZD w Warszawie :)
No chociaż dwie osoby się znalazły :) już myślałam, że będę sama zdawać.(Ale by było). Jak idą przygotowania? Bo ja dopiero mam zamiar zacząć i właśnie nie wiem od czego. Jakiś plan pracy by się przydał. Na co zwracacie największą uwagę? A może ktoś był na próbnym?? jeśli tak to jestem baaaardzo ciekawa co było (i jak było-masakrycznie???) Macie jakieś przykładowe testy?
Odezwijcie się!!! Pozdrawiam. Dorota.
ja tez zamierzam zdawac zd w waiwe w czerwcu.jestemz o-ki i chetnie poznam mile osobki ktore beda musialy razem ze mna zmierzyc sie z tym egzaminem;)
martyna a gdzie zdajesz IG czy IÖ?
tez zdaje w czerwcu :]
fajnie... coraz więcej osób sie pojawia :)))
Ja tez zdaje ZD w Warszawie w Goethe. Pisemny juz 13 czerwca;]
o to już jutro trzymam kciuki :)) powodzenia :)))
zdaje ktoś ZD w ÖI 24/25.06 ?
Ja zdaję...
i jak przygotowania ida ? ;]
Najbardziej boję się ustnego...Nie wiadomo, czego można się spodziewać
a ja zdaję w GI 28 i 29 czerwiec :)i też mam obawy przed ustnym, jak będziecie juz po napiszcie co było i jak wrażenia, ok?
wie ktoś może jak jest z ustnym w ÖI, jest Paarprüfung czy Einzel- ?
W GI einzel :)
a w ÖI ? wie ktoś może ?
juz wiem :) zdaje się w parach :))) pzdr
thx
w co sie najlepiej ubrac? można pojechac w zwyczajnym ubraniu ?
Ludzie, zdawaliście w ostatni weekend ZD W Österreich Institut ? Jak wrażenia ? Jak dla mnie to był prosty :P
zdałam na 256(gut) :D w OI
ja na 288 :D sehr gut :D
Mam sehr gut (280)
no w końcu ja też mam wyniki: 265/300 gut*good (A-) Może ktoś wie, co to jest to "A-" bo mi nic nie przychodzi do głowy..
z tego co wiem poniżej 270 jest już B (gut) ...
:) no właśnie ja mam jakoś dziwnie niby gut a dalej A-. Może ktoś sprawdzić na swoim certyfikacie, jak to wygląda. Z góry dzięks.
Temat przeniesiony do archwium.