PL czy DE

Temat przeniesiony do archwium.
Prosze poradzcie mi gdzie lepiej zamieszkac, jak dlugo szukaliscie pracy z obywatelstwem i z ZD??
Najlepiej bedzie jak sama przekonasz sie,gdzie Tobie jest lepiej. Nie ma reguły na to,gdzie bedziesz szczesliwsza. Jesli juz jednak zdecydujesz sie zamieszkac w Niemczech, to radze wybrac region w miare dobrze rozwiniety.
pROPONUJE ZMAIESZKAć W kOLONNI (KÖLN) MIASTO JEST PO PROSTU CUDOWNEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE ..ZAKOCHASZ SIę W NIM :) NIE BEZ POWODU WSZYSYC TAM NOSZą TOREBKI Z NAPISEM I loVE KÖLN :)
nie chce Cie straszyc, ale nie wiem czy znajdziesz tak szybko prace, legalna prace, bez pozwolenia na nia. Chyba, że masz uz na oku jakiegos pracodawce i jestes pewna, że chce wlasnie Ciebie:)
powiedzy ze bym miala pozwolenie na prace;)
No a jak stoisz z jezykiem .Umiejac sie dogadac znajdziesz cos na produkcji albo w sklepie ukladajac towar ,oczywiscie mysle ze masz pozwolenie albo obywatelstwo.Bez jezyka nawet z obywatelstwem nic nie znajdziesz skieruja cie na kurs papa
Czesc Magda wiedze ze pomagasz wielu ludziom i udzielasz im wielu cennych rad. Studiowalas moze prawo. Skad znasz tak dobrze niemieckie prawo i przepisy ja sie w tym nie orientuje dla mnie to wszystko zbyt zagmatwane. Pozdrawki
Kati nie studiowalam prawa :) studiuje marketing mam 22 lata moj ukochany jest niemcem i w tym roku bierzemy slub wiec duzo czytam chodze do urzedow i sie pytam co i jak ,chetnie pomoge jak wiem:)dziekuje za Twoje slowa naprawde mi milo:)
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - tłumaczenia