pomoc socjalna w niemczech

Temat przeniesiony do archwium.
31-35 z 35
| następna
Wedlug powyzszych wpisow z 13:39 ciezarne zyja powietrzem ,bo zasilek im sie nie nalezy ,gdyz nie moga podjac pracy,,buhahahahhaaha
to chyba jakis kawal na Wochenende

chcesz info, przejdz na inne forum bo tu nic madrego sie nie dowiesz
linki podawalam wyzej
bella1365 - nie mam w temacie wprawdzie nic do powiedzenia, ale jedno chcę powiedzieć: podziwiam cię. Masz nerwy, jak postronki. A to się rzadko spotyka na forach. Hut ab!
chyba cos z twoim rozumieniem jest nie tak on nie dostaje pomocy socjalnej tylko jest facetem zatrudnionym w firmie jak sie zwolni to bedzie bezrobotnym ale nie bedzie mial prawa do opieki socjalnej tylko dostanie bezrobocie a kobieta ciezarna jak jest zona pracujacego meza to nic nie dostanie bo ona nie pracowala i jej sie przed porodem nic nie nalezy
ty piszesch o dwoch roznych przypadkach oni nie sa ludzmi ktorzy zyja z opieki spolecznej /socjalnej/ i w tym momencie sozialamt nie jest finansowo odpowiedzialny
i jezeli ktos tu glupoty wypisuje to na pewno ty
te zlote czasy w niemczech sie skonczyly teraz jest duzo inaczej oni gwizdza na ciezarne jeszcze z polski na dokladke chcesz miec dzieci to prosze bardzo ale nie na koszt panstwa dlatego turcy sie tak juz nie rozmnazaja bo sie nie oplaca a o niemcach to sie w ogole nie mowi
edytowany przez Diego8: 15 kwi 2011
z bezrobotnego(Arbeitslosengeld ) jeszcze 4 osobowa rodzina nie wyżyła,dlatego bedzie mial dopłatę z (socjalu)poprawna nazwa Arbeitslosengeld II.O tym caly czas pisałam.
Z moim rozumowaniem wszystko w porzadku.Zajmuje sie tymi sprawami na co dzien.A jej pomoc sie nalezy jako zonie Niemca i nie ma to nic wspolnego z tym czy tu pracowala czy nie:(((
oj diego diego nie wiem skad masz takie informacje ale brat zrobil cos podobnego tylko ze jego zwolnili i teraz juz rok sobie mieszka w stuttgarcie i skonczyl sprachkurs i co i zyje mita zaplacona kase jakas dostanie i tyle takze nie mam pojecia o czym piszesz a ja chce dziecko z zona wychowywac na poczatku pomagac jej aha i te zdanie ze wiecej zarobie nisz dostane od socjalu :) NIE SĄDZE bez niemieckiego jezyka jestem spalony dlatego sprachkurs potrzebuje chyba zalatwisz mi jakas robote bo od roku pracuje 170 h miesiecznie za 1000 euro:) jako malarz w laifirmie nie wiem czy dobrze napisałem:)
31-35 z 35
| następna

« 

Ogłoszenia

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie