OFERTY PRACY

Temat przeniesiony do archwium.
Witam wszystkich.na tym forum jestem nowa tzn na niemieckim bo na wloskim to tak.obecnie z mezem mieszkamy we wloszech od prawie 9 lat ale coz kryzys dal sie we wznaki i ciezko jest z praca.planujemy wracac do polski .pisze z takim pytaniem czy ktos moze pomoc w znalezieniu pracy dla mezczyzny bez znajomosci jezyka niemieckiego?(bardzo dobra znajomosc jezyka wloskiego).lub jakies linki lub adresy agencji posrednictwa pracy gdzie mozna zlozyc cv.z gory dziekuje.pozdrawiam
Znaczy: jak pomóc?

Nie spodziewaj się, że tu siedzą przedsiębiorcy szukający pracowników ze znajomością języka włoskiego.
Czy rozumiesz przesłanie?
z tego co wiem, nie wiele, ale coś. w Niemczech jest wiele np restauracji włoskich. miedzy sobą rozmawiają m. in. w tym języku, no ale trzeba też coś umieć mówić po niem. a może poszukać po prostu pracy we włoskich firmach w niemczech? to zależy od branży..
1. Nie odpowiadasz na pytanie.
2. Przesłanie brzmiało:
umie ten twój mężczyzna cokolwiek innego poza językiem włoskim?
Przykład dla specjalnie tępych:
może ma przypadkiem aktualne prawo jazdy na widłak?
Czy tylko umie po włosku, bo więcej nic nie umie?
Ja też umiem "po włosku".

Ale, to znowu kolejne pytania, na które nie odpowiesz...
Nie rub z nas głupów tutaj.
a co umiesz po włosku??:)
Cytat: niuniel
@gosia = bzykać

ja znam jeszcze inne :)
po włosku? Zapodaj, proszę! Man lernt nie aus!
niuniel mi nie chodzilo zeby znalesc prace z jezykiem wloskim tylko podalam ze umie wloski w bardzo dobrym stopniu a co do widlaka to tak ma uprawnienia.mi chodzi o jakas prace
"ja znam jeszcze inne :)" jakie inne?
Ach, gaduło. Wy to macie durne tematy. Popatrz na zadane.pl. Tam jest Japa Moderatorem i robi nareszcie karierę. To jest ciekawy temat.
trzeba znać chociaż w podstawach język, bo jak się porozumie? chociaż połóż, weź, możesz iść..
Fakt.
Hau ab = ważne.
no a co nie ważne? jak ci krzyknie nad uchem to co? ciśnienie sie nie podniesie...
mówisz o lodzie, czy o tym włochu?
Rege dich doch aber ab! -to też ważne, już powinnam.
abregen jest dobre!
U mnie pada cały dzień.
a co mnie tam włoch. jak już to na jakiego Niemca prędzej, ale tu wkracza też a po jakiego diabła. ajj zamknij się w końcu!
i patrz, już ci się wszystko pojebutkało
Pojebutkanie jest normalne, gdy ma się ponad 4750 wpisów na mypolacy.de.
U nich się już każdemu pojebutkało.
Bierz przykład z Japa, on jest king na zadane.pl i dał się zatrudnić jako moderator. Tym sposobem ma prawo bezkrytycznie wypieprzać odpowiedzi innych i wstawiać swoje idiotyczne.
Proste?
To podsumuję.. Beim Zirkus geht es darum, dem inneren Freuer zu folgen, egal, wohin es furt!
Cytat: niuniel
Bierz przykład z Japa, on jest king na zadane.pl i dał się zatrudnić jako moderator. Tym sposobem ma prawo bezkrytycznie wypieprzać odpowiedzi innych i wstawiać swoje idiotyczne.
Proste?

i bardzo dobrze, wreszcie trafił na forum odpowiadające jego poziomowi i czuje się doceniany przez gimbusów
Prawda!
Der innere Freuer jest lepszy niż äußerer Freier. A furt bist du.
Totalne pojebutkaństwo.
idę na mypolacy zarywać laski, zmienię opis, że jestem turkiem i szukam tej jedynej (hi, hi, hi), wszystkie będą moje
ahh i już nie chcesz pierożków z serkiem?? tak mi przykro ;p

Krieg dich wieder ein. -to jest też ważne, już to właśnie robię!
edytowany przez gosia465: 04 sty 2014
Krieg dich wieder ein - NEIN!
Temat przeniesiony do archwium.

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa