ausbildung

Temat przeniesiony do archwium.
interesuje mnie praca w szpitalu, nie mam zadnego wyksztalcenia w tym kierunku (mam mature i studium ale w innym kierunku) jak to wyglada w Niemczech jezeli chodzi o prace jako pomoc - pflege w szpitalu na przyklad czy mozna przejsc jakies szkolenie i wykonywac te prace, lub jak mozna dostac sie na ausbildung jako krankenschwester, na czym polega ausbildung jako krankenschwester? Znalazlam tewypowiedz z 2007 roku, moge prosic o wiecej informacji?
Nicole23
28 sie 2007
przypadkiem wpadlam na wasze wpisy... ja od roku starlam sie o ausbildung jako krankenschwester albo achthelferin... udalo mi sie zdobyc to drugie:)) moge powiedziec ze mam doswiadczenie w tych dwoch kwestiach:)) jesli mialybyscie ajkiekolwiek pytania to piszcie to moje gg:4[tel]juz troche przezylam jesli chodzi o szukanie ausbildungu wiec moze bede mogla wam pomoc... pozdrawiam
1. W jakim stopniu umiesz niemiecki?
Przecież ona nie ma czasu na takie bzdryngoły po założeniu ze wszyscy zrozumieli te polska sieczke co to ma powiedziec ze jestem studiowana krawcowa a chce pracowac u piekarza ale nie mam o tym czerwonego pojencia jak to z tym jest
znam niemiecki na poziomie b1, jak mozna znalezc ausbildung jako krankenschwester? czy jest mozliwe jednoczesnie pracowac?
Cytat: monika750
znam niemiecki na poziomie b1, jak mozna znalezc ausbildung jako krankenschwester? czy jest mozliwe jednoczesnie pracowac?
Nie udawaj.
Poczytaj lepiej po polsku, to może zrozumiesz:
http://www.arbeitsamt.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=102&Itemid=62
WIEEELKIII niuniel BRAVOOO!!!!!!!! masz jeszcze jakies cenne informacje...nic lepszego nie masz do zrobienia oprocz tego co napisales....no to gratuluje jestes po prostu geniusz, pewnie sie lepiej poczules jak z ciebie takie madrosci wyszly.....jesli NIE WIESZ nic naten temat i nie mozesz w zwiazku z tym DAC ZADNEJ INFORMACJI to najlepiej nic tu nie pisz, korzystaj z soboty ciesz sie nia na pewno cos znajdziesz do roboty co by ci przyjemnosc sprawilo, trzymama za ciebie kciuki :)
Cytat: monika750
WIEEELKIII niuniel BRAVOOO!!!!!!!! masz jeszcze jakies cenne informacje...nic lepszego nie masz do zrobienia oprocz tego co napisales....no to gratuluje jestes po prostu geniusz, pewnie sie lepiej poczules jak z ciebie takie madrosci wyszly.....jesli NIE WIESZ nic naten temat i nie mozesz w zwiazku z tym DAC ZADNEJ INFORMACJI to najlepiej nic tu nie pisz, korzystaj z soboty ciesz sie nia na pewno cos znajdziesz do roboty co by ci przyjemnosc sprawilo, trzymama za ciebie kciuki :)
farfocle!
Temat przeniesiony do archwium.

 »

Brak wkładu własnego