pytanie o nocleg w Berlinie

Temat przeniesiony do archwium.
cześć. wybieramy się (2 osoby) do berlina w lipcu. szukamy jakiegoś w miarę taniego noclegu, najlepszy byłby akademik. zna ktoś może konkretny adres, ceny, maila? będziemy bardzo wdzięczni. i jeszcze jedno - na jakich zasadach funkcjonują berlińskie biblioteki? będę mógł bez problemu korzystać i kserować? dzięki za każdą rzeczową odpowiedź!
Hej,
byłam ostatnio u kuzyna, który dostał stypendium w Berlinie.Mieszkałam z nim w akademiku na Goerzallee( mieszka tam dużo Polaków) w dzielnicy Steglitz (zadupie, ale swietna komunikacja ratuje sprawę;)), w porównaniu z polskimi dość dobre warunki(pojedyncze pokoje, łazienka i kuchnia do dyspozycji dla 6 osób)
Niestety nie wiem, czy jest możliwe mieszkanie w ramach wyjazdu wakacyjnego, ale wielu studentów wyjeżdża na wakacje, więc moze wolne miejsca zostaną.Na wszelki wypadek napisz maila na adres: [email] powinni tam Ci wszystko podać:)
Pozdrawiam
Tani nocleg w Berlinie - polecam Haus Pro-Social w Marzahn-Biesdorf. Dosyć daleko wszedzie ale naprawdę niedrogo. http://www.pro-social.de Pozdroofki