"Nieodpowiedni" użytkownicy

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
1-30 z 41
poprzednia |
Uważam, że dobrze temu forum zrobiłoby usunięcie z grupy użytkowników użytkownika "irkamozna". Na wielu tematach można poczytać jej wulgarne, złośliwe wpisy, które tylko powodują zniechęcenie ludzi do tego forum. Podejrzewam, że sporo ludzi, którzy chcieli korzystać z tego forum, zrezygnowali przez takich ... ludzi jak "irkamozna". Jej wpisy nie służą edukacji i pomocy językowej, ale jedynie wyzywaniu i ubliżaniu ludziom. Bardzo proszę o zweryfikowanie co ten użytkownik wypisuje na forum oraz proszę zastanowić się nad usunięciem tego użytkownika. Z góry dziękuję!
Hej, pani porządkowa! Popatrz sama, co ty wypisujesz. Jeszcze nic nie umiesz, a jadaczkę rozdziawiasz, jak rodowity Niemiec. To wstyd, Zachęta = słownik, słownik, słownik...
btw. dla ciebie jest już wulgarne i obraźliwe, gdy się na ciebie spojrzy. Od razu się obrażasz.
edytowany przez irkamozna: 19 mar 2012
Uważam, że wstydem jest to w jaki sposób posługujesz się językiem polskim. Czy w ogóle zdajesz sobie sprawę z tego co piszesz i jak piszesz... Interpunkcja, gramatyka, ortografia polska są dla Ciebie raczej obce. Nie wiem jak możesz udzielać jakichkolwiek porad językowych kalecząc język, którym się tak często posługujesz. Widać, że z pewnością nie zdawałaś matury z polskiego, albo ledwie się prześlizgnęłaś...
Im więcej pyskójesz, tym gożej dla ciebie.
Hahaha gorzej? Przepraszam, w jakim sensie? Grozisz mi, jakbyś mogła mi cokolwiek zrobić, a nie możesz. To śmieszne po prostu. Poza tym nie odróżniasz pyskowania od walki z lekceważeniem gramatyki języka polskiego. Uważam, że należy edukować ludzi, którzy niepoprawnie wypowiadają się w języku polskim.
W każdym sensie.
Hahahaha to pyskuj i wyzywaj dalej. W takich przypadkach jak Ty należy już tylko współczuć...
Współczujesz?
Zdecydowanie współczuję Ci braku jakiejkolwiek kultury. Współczuję Ci też tego, że nie umiesz posługiwać się poprawnie językiem polskim.
No, to jórz mi lepiej.
myślałem, że jak umieszcze mój "tekst", to zostanie skasowana cała dyskusja, ale jak widze to nic nie dało (ktoś usunął wpis, a pozostawił wypociny gimbusa).
Jak wiadomo mogę ostrzej, ale mam nadzieję, że cały temat zostanie usunięty.
Uważam, że forum powinno pomagać i edukować. Jeśli chcecie tak wszystkich odsyłać do słownika w sprawach językowych to gratuluję pomysłu. Każdy kto kiedykolwiek uczył się jakiegokolwiek języka wie, że ze słownikiem to można sobie przetłumaczyć słówka, ale nie konstruować zdania. Poza tym nie byłoby potrzeby tworzenia forum jeśli każdy mógłby znaleźć tłumaczenie tego co mu potrzebne w jakimś innym źródle informacji niż internet.
Przecież wiadomo, że Lukar jest lekko psychiczny i uwielbia pyskate Dżellis. Bo, on przez to chce pokazać niezadowolenie leniwych uczniów na wypadek, gdy się próbuje zmusić ich do myślenia (a, może "je do myślenia"? - może poprawniej po polsku?). Jedno jest pewne: forum nie zapomina nic (patrz przykład kotek...). Dżelli, tobie się to też może (może?) przydać.
Dżelli- zacznij od słownika, osiągnij jakiś poziom, a wtedy może? pogadamy. Słownik, to najlepszy sposób na świecie. Nie wierz mi - sprawdź, pyskaczu.

btw. gdzie ty konstruowałaś zdania?
Widziałaś naszą zakładkie "Nauka"? Jest bardzo dobra.
edytowany przez irkamozna: 19 mar 2012
Cytat: CherryJelly
Uważam, że forum powinno pomagać i edukować. Jeśli chcecie tak wszystkich odsyłać do słownika w sprawach językowych to gratuluję pomysłu. Każdy kto kiedykolwiek uczył się jakiegokolwiek języka wie, że ze słownikiem to można sobie przetłumaczyć słówka, ale nie konstruować zdania. Poza tym nie byłoby potrzeby tworzenia forum jeśli każdy mógłby znaleźć tłumaczenie tego co mu potrzebne w jakimś innym źródle informacji niż internet.

gimbusie, jak jesteś za głupia, bądź zbyt leniwa, żeby samemu zajrzeć do słownika, to już tylko twoja sprawa
Hahaha dzięki, raczej nie zamierzam już szukać porad językowych na tym forum, więc nie jesteś w stanie mi zaszkodzić. Widzę, że nie ma tu kompetentnych ludzi, którzy mogliby pomóc. Nie rozumiem tylko po co tacy ludzie wchodzą na forum, które z założenia ma ludziom pomagać, a nie odsyłać ich do innych źródeł. Właśnie na forum każdy, kto nie znalazł tego co potrzebuje w słowniku, podręczniku szuka pomocy, bo jest to ostatnia "deska ratunku". A krytykując admina daleko nie zajdziesz... Współczuję mu tylko, że na jego forum znaleźli się tacy ludzie jak Ty...
Hahaha zajrzeć do słownika? Co mi po tym jak sprawdzę sobie słówka i czasowniki jak nie umiem z nich skonstruować zdania po niemiecku?
Czytasz ze zrozumieniem? Pytałam, czy zajrzałaś w zakładkie "nauka"? I, co? Za gruba dupka, czy jak?
Mamy ci tu po raz setny i tysięczny powtarzać "prywatnie" całą gramatykę? Rusz własne dupectwo! Dopiero potem rozdziawiaj jadaczkie. Kapischtschi?
btw1. skończ z tym wiecznym "wspóczuciem". Już raz współczułaś. Zacięła ci się płyta?
btw2. Jak jest Ala ma kota po niemiecku? Ciach! I umiesz niemieckie zdania.
edytowany przez irkamozna: 19 mar 2012
Hahahaha no i może dla jakiś kilku zdań mam skończyć germanistykę, żeby je napisać poprawnie. Nie dziękuję... A co widać po tym forum Twoje wykształcenie nie dało Ci wysokich zarobków skoro masz jeszcze czas siedzieć na forum i wyzywać ludzi.

A teksty typu Ala ma kota to śmiech na sali... Porównujesz banalne zdanie do konstruowania zdań w różnych czasach...
Napisz je. Poprawię. Tak funkcjonują wszystkie zdania bez względu na czasy. Założę się, że teraz tylko przesuwasz 7qm Luft von links nach rechts. To jest tak zwana polska Wissensresistenz (słownik!).
Cytat: irkamozna
Czytasz ze zrozumieniem? Pytałam, czy zajrzałaś w zakładkie "nauka"? I, co? Za gruba dupka, czy jak?
Mamy ci tu po raz setny i tysięczny powtarzać "prywatnie" całą gramatykę? Rusz własne dupectwo! Dopiero potem rozdziawiaj jadaczkie. Kapischtschi?
btw1. skończ z tym wiecznym "wspóczuciem". Już raz współczułaś. Zacięła ci się płyta?
btw2. Jak jest Ala ma kota po niemiecku? Ciach! I umiesz niemieckie zdania.

irciu ty przypominasz mi swietej pamieci zosie
Tak w ogóle to co napisałaś nie ma żadnego sensu. Nie wiem jaki masz cel w pisaniu w języku niemieckim podczas dyskusji w języku polskim. Chcesz się wykazać znajomością języka i pokazać, że w związku z tym jesteś ode mnie lepsza? Ja mogę Cię również zagiąć z kilku dziedzin, ale to nie ma żadnego sensu. Inteligentny człowiek nigdy nie będzie udowadniał, że jest lepszy, bo im więcej się uczysz tym coraz bardziej zdajesz sobie sprawę z tego jak mało jeszcze wiesz. Tak więc inteligentny człowiek nigdy nie uzna, że jest wystarczająco mądry, aby ubliżać innym...
a gimbus dalej swoje
Nie wiesz jakie jest moje wykształcenie, więc nie głosuj...
nie wiesz jakie jest moje, wiec milcz
Cytat: CherryJelly
Nie wiesz jakie jest moje wykształcenie, więc nie głosuj...
a, gimbus dalej swoje...
Hahahaha wiesz jakbyś nie zauważył jest pewna różnica. Ja ani razu nie wyzwałam Ciebie ani "irkamozna", nie ubliżałam Wam, a w dyskusji z Wami podaję argumenty. Natomiast Wy bazujecie na wywyższaniu się, obrażaniu innych, wyzywaniu. Tak więc łatwo mogę wywnioskować jak to jest z Waszym wykształceniem. Może nie do końca z wykształceniem, bo zaoczne studia każdy głupi może skończyć i też nazywa się to studiami. Natomiast mogę sporo powiedzieć o Waszej kulturze i inteligencji.
edytowany przez CherryJelly: 19 mar 2012
a, gimbus dalej swoje...Nawet "Ala ma kota" nie umi, a mordę wydziera.
Chyba muszę powtórzyć, bo niektórzy nie doczytali
Cytat: CherryJelly
Chcesz się wykazać znajomością języka i pokazać, że w związku z tym jesteś ode mnie lepsza? Ja mogę Cię również zagiąć z kilku dziedzin, ale to nie ma żadnego sensu. Inteligentny człowiek nigdy nie będzie udowadniał, że jest lepszy, bo im więcej się uczysz tym coraz bardziej zdajesz sobie sprawę z tego jak mało jeszcze wiesz. Tak więc inteligentny człowiek nigdy nie uzna, że jest wystarczająco mądry, aby ubliżać innym...
Ty mnie możesz skoczyć na to, w co możesz Pana Majstra w dupę pocałować (Kobuszewski i Kabaret Dudek)
Nawet nie zamierzam w żaden sposób Ci ubliżać. Moja kultura i wychowanie nie pozwalają obrażać innych ludzi.
edytowany przez CherryJelly: 19 mar 2012
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 41
poprzednia |

 »

Brak wkładu własnego