"Nieodpowiedni" użytkownicy

Temat przeniesiony do archwium.
Temat zamknięty
31-41 z 41
| następna
Już się rozryczałam ze wzruszenia.
Tu nie ma co wzruszać... Ale to zabawne, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z kim rozmawiasz i tak się zachowujesz w stosunku do osoby, której nawet nie znasz...
No, to teraz ty musisz się rozryczeć.
Nie jestem infantylna, więc złośliwe komentarze tym bardziej od takiej osoby jak Ty mnie nie ruszają... Wręcz przeciwnie dyskusja z Tobą, Twoje zachowanie, śmieszne wyzwiska to świetna rozrywka. Można się pośmiać po ciężkim dniu. :)
już od samego początku byłaś i pozostałaś infantylna, jedynie w twoim zaślepieniu tego nie widzisz. Rozrycz się. Spakuj kapcie i dź po matkie z rykiem, że na ciebie krzywo spojrzeli. To pomaga!
edytowany przez irkamozna: 19 mar 2012
Hahahaha Twoje zachowanie jest po prostu przezabawne.
hehehe-huhuhu-hohoho----a, "Ala ma kota" i tak nie umisz napisać.
Bardzo inteligentna odpowiedź... Skończ już, bo dyskusja opiera się na argumentach, a Ty nie masz innych niż wyzwiska, obelgi, a zresztą powtarzasz się już jakby "zacięła Ci się płyta". Nadal proszę Admina o usunięcie Twojego konta, albo tymczasowe jego zablokowanie. Nie będę się dłużej zniżać do Twojego poziomu, taka rozrywka i chwilowe odmóżdżenie spowodowane konwersacją z Tobą jest odprężające, ale do czasu. Ja skończyłam. Życzę powodzenia i żegnam. :)
edytowany przez CherryJelly: 19 mar 2012
Alamakota jest ważne!
Cytat: Tamod
nie wiesz jakie jest moje, wiec milcz

wszyscy wiedzą, że setzeruber.
Akon, jesteś spóźniony. O tej porze nikt nie chce z tobą popiardywać. Jesteś po prostu 20 lat za murzynami.
Temat przeniesiony do archwium.
31-41 z 41
| następna

 »

Brak wkładu własnego