zestawy matura ustna 2010 OKE gdańsk - pomorskie

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 95
jeżeliby można to też bym poprosił :) jakby dało rade to jak najszybciej bo dzisiaj mam maturkę :) z góry wielkie dzięki :) [email]
ja też bym bardzo prosiła [email]
, z góry wielkie dzięki.! ;* ;)
moja koleżanka miała coś w negocjacjach o tym, które święta są dla niej ważniejsze Wigilia czy Wielkanoc.
A inna miała opisać napad na bank i w negocjacjach o tym że przeszkadza jej jak wchodzi się do niej do pokoju bez pukania.
Moja koleżanka miała na obrazku strażaków, którzy rozwijali wąż i w tle wozy strażackie. Był też obrazek, gdzie kobieta pakowała, czy rozpakowywała prezent i jakaś kobieta karmiąca żyrafy :O Jak będę więcej wiedziała dam znać :)
Witam ;) shopcia123 czy mogła byś mi też na m@ila podesłać te wszystkie rozmówki w Wordzie?? ;> Bardzo był bym wdzięczny ;)

Mój mail: [email]


Czekam i pozdrawiam :)
shopcia 123

Wyślesz też mi te odpowiedzi na maila:

[email]
Byłabym wdzięczna:)
Czy to jest forum z rozszerzonego ustnego niemca, tak? bo nie mogę się tu połapać...:/
Jeżeli to rozszerzony niemiecki, to ja też bym bardzo prosiła te zestawy Shopcia123, mój mail: [email] z góry dziękuję wszystkim za pomoc...:)
Raczej z podstawowego :P Ale jakby się pojawiły jakieś zestawy z rozszerzenia to nie byłoby źle :)
Czy też mogę prosić te opracowania
[email]
z góry DZIĘKI :)
Dostał już ktoś te zestawy?

Pilne: [email]
ja też poproszę bardzo :) [email]
Proszę też :)
[email]
jest tu kto? :D
do shopcia123 :) ja również bardzo proszę o przesłanie odpowiedzi. Mój e-mail: [email] z góry bardzo dziękuję:)
Mógłbym otrzymać też tą pracę? e-mail [email] Z góry dziękuję!
prosiłbym;) szopcia_123 e-mail [email]
1.jesteś na wymianie młodzieżowej:
-spytaj gdzie jest twoje miejsce do spanai
-spytaj o zasady korzystania z łazienki
-jakie preferujesz jedzenie
2.Bierzesz udział w kursie fotograficznym poniformuj:
- skąd się dowiedziałaś o tym kursie
- co robiliście ciekawego dnia w plenerze
- jak wykorzystałaś zrobione zdjęcia
3. Kolezanka chce iśc do cyrku a tobie się nie podoba:
- powiedz ze ci się to nie podoba i podaj argument
- jeszcze raz nie zgódź się z nią i podaj argument
- znajdź kompromis
Obrazek beznadziejny. Stoją dwie straże pożarne na ulicy. Mnóstwo strażaków i rozwiaja wąż. Kilka samochodów stoi. Kilka budynków widać. Ale ogólnie pożaru nie widać. 1. dlaczego jest tak dużo strażaków. 2. nie pamiętam dobrze ale było coś podobnego. Że im więcej jest ratowników to można uratować wiecej osób.
hey czy może ktoś napisać jeszcze jakieś zestawy z niemieckiego ustnego oke gdańsk ja mam w poniedziałek maturę i się strasznie boje:(:(:(:
jak będziecie miały jakieś zestawy to bardzo bym prosiła jak byście mogly to prześlijcie mi na maila [email] ... pozdrawiam:)
hey moja koleżanka miała zestaw 7 obrazek: dzieci siedzące w szkole pyt1 co robią dzieci? pyt 2 co daje dzieciom to ze one pracują . potem miała w rozmowach sterowanych coś ze ma przekonać ze internet bezpłatny jest zły potem zapytać o jego zainteresowania i powiedzieć o swoich... sorry ze tak chaotycznie napisane ale ona nie pamiętam do końca co miała:P
Kiedy mogę liczyc na tego maila, już jutro egzamin :D
Hm...ma już moze ktoś wszystkie scenki:D ja z tego wątku i z innych stron skleiłam kilka zestawów: 6,7,8,9,10,11, 12,16, 22,24,26, 27,28, 33, 34, 36, 39, 47.

Macie może inne?
hey byś mi mogła przesłać te twoje zestawy na maila prosze.... mój mail to [email] ... z góry dziękuje:):)
zestaw 40
Obrazek-kuchnia, 4 babki, 2 siedzą przy stole, jedna na parapecie, i jedna wrzuca do pralki jakieś rzeczy.
A)Jesteś na stacji w Berlinie-zapytaj jak wygląda Twój kolega, zapytaj gdzie zatrzymuje się pociąg,i chyba ile muszę go oczekiwać
B)Bolał cię brzuch,byłaś u lekarza, dzwonisz do kol, powiedz jej o problemach związanych z rejestracją, że nie mogłaś dojechać- dlaczego?
C)Twoja współlokatorka przyprowadziła psa do domu,ty masz alergie, powiedz,że to zły pomysł, czemu? zaproponuj co zrobić z psem, idź na kompromis.
Nie jestem pewna,czy wszystko dobrze podałam;]
Super! Dzięki.

Kto następny? :D
Dostał ktoś może te zestawy od shopcia123 jak tak to bardzo bym prosiła o przesłanie ich mi mój e-mail [email]
Z góry dziekuje i dobrze by było tak w miare szybko. Dzieki:)
Hej mógłby ktoś wysłać mi te zestawy od shopcia123 mój e-mail [email]
Z gory dziekuje. Jak by można było to tak w miare szybko. Dziękuję:)
Moglby ktos podeslac ten niemiecki ? Z gory bardzo dziekuje, pozdrawiam
Moj e-mail to: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 95

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie