34. OJN !

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 83
poprzednia |
olimpiada już 5 listopada a tu strasznie cicho ;-)
jak wam idą przygotowania? ;-)
Wreszcie ktoś coś napisał! :D Wchodziłem tu od początku września, ale oczywiście nie przyszło mi do głowy założenie nowego tematu. :P

Cóż... Jakoś idą, ale mając na uwadze moje poprzednie "sukcesy", nie sądzę, żebym miał duże szanse. Na razie jestem rozdarty pomiędzy rekcją a idiomami. Mam cichą nadzieję, że w tym roku poziom nie skoczy tak mocno, jak w ostatnim, aczkolwiek niższy próg mógłby zostać. ^^

A tak swoją drogą, czy ktoś z Was bierze udział w OJA? W tym roku będzie ona po raz pierwszy organizowana przez zeszłorocznego organizatora OJN, ciekawe, czy będzie się znacznie różnić od poprzednich.
edytowany przez kolcio: 19 paź 2010
no u mnie przygotowania jak najbardziej w toku i to końca czerwca w zasadzie :) Ja biorę udział też w OJA,myślę,że mogą zachować poprzednią formułę jak za czasów organizacji przez UAM
aczkolwiek, azaliż, ale wymieniliście poglądy, jak najbardziej w toku czyż nieprawdaż?
edytowany przez bongo-bongo: 20 paź 2010
Cytat: bongo-bongo
aczkolwiek, azaliż, ale wymieniliście poglądy, jak najbardziej w toku czyż nieprawdaż?

tak,przygotowuję się do olimpiady,ale to chyba dobrze? ;)
dobrze! To jest bardzo dobrze! Przecież nic nie mówię. Ale nie rozumiem, o czym wy piszecie! To są tylko ogólnopolsko dostępne odzywki, które niczego nie wyrażają. Jak ci leci? Dobrze, a tobie? też dobrze, to się cieszę. No, ja się cieszę, że ty się cieszysz, bo mój kolega się by też cieszył, gdyby się o mojej uciesze dowiedział.
Co to za wymiana informacji?
Wierz mi, że bardzo owocna.
wierzę ci. Bzdury totalne! Nawet nie zauważyłeś, jak one bezowocne.
bongo zostaw chlopaka w spokoju
moko jest tutaj w rzeczywistosci stesknil sie za nami ale nie przyznaje sie do tego moko wroc do nas
A, czego ten jeż się przyczepia, koński łeb? Nawet nie wie, o czym mowa ale paszczę rozwiera! W piłę grać - nie mądrować!
Chlip. Przykro mi, że twoim najwyższym celem, do którego możesz jakkolwiek pretendować, jest kopsanie piłki.
Cytat: Damyan
Chlip. Przykro mi, że twoim najwyższym celem, do którego możesz jakkolwiek pretendować, jest kopsanie piłki.
Rozryczałeś się już, dżąbielku? Biedactwo. Tak ci przykro? Nie płacz, sierotko, nie płacz. Tak dużo wniosłeś do tego topiku i teraz płaczesz? Nie płacz. Nie jest takźle. Każdy tak zaczynał.
dżąbielku - znowu cos wymysliles nowego? :) ile w tobie fantazji!!
Widac, ze diego i bongo - no-lajfy z forum niemiecki.ang - potrafia wszedzie zasiac chaos:)
Cytat: forumgeist
Cytat: Damyan
Chlip. Przykro mi, że twoim najwyższym celem, do którego możesz jakkolwiek pretendować, jest kopsanie piłki.
Rozryczałeś się już, dżąbielku? Biedactwo. Tak ci przykro? Nie płacz, sierotko, nie płacz. Tak dużo wniosłeś do tego topiku i teraz płaczesz? Nie płacz. Nie jest takźle. Każdy tak zaczynał.

W takim razie pozostaje mi tylko pójść kopsać piłkę ! Adios ! ;(
Przecie od razu mówiłem. Nie czytaty i nie pisaty? Czego już dawno nie polazł? Te twoje wpisy są paranoidalne. Piła, to twoje przeznaczenie!
Cytat: forumgeist
Przecie od razu mówiłem. Nie czytaty i nie pisaty? Czego już dawno nie polazł? Te twoje wpisy są paranoidalne. Piła, to twoje przeznaczenie!

Czemu sie wpieprzasz w tematy, w ktorych nigdy nie masz nic do powiedzenia? Przeszkadza ci, ze cos sie tutaj dzieje bez twojego udzialu?
Weil ich so sexy bin. Debile są wszędzie. nawet tu, gdzie nikt nie miał, nie ma i nie będzie miał nic do powiedzenia. jestem taki sam debil, jak ty. (no, może trochę wyższy i grubszy). Idź pograj w piłę z tym innym debilem!
edytowany przez forumgeist: 01 lis 2010
No to powodzenia jutro, germanistyczna gawiedzi ! Trzymam kciuki za Was i za siebie ! :P
No i zgodnie z zyczeniem - poziom byl przystepny ;)
Jak Wam poszlo?
musze powiedziedz, ze sie zdziwiłam, ze było łatwe ;-)
oczywiście zrobiłam kilka głupich błędow (a nawet sporo, bo ostatnio mialam bardzooo mały kontakt z niemeickim ;-)) ale nawet jestem zadowolona ;-)

jakbyście mieli test lub/i klucz to wstawcie proszę ;-)
Znaczy, jak się odwróci tabelę do góry nogami, to jesteś pierwsza, co?
tak, właśnie to miałam na myśli..
und, wie waere es auf Deutsch?
edytowany przez forumgeist: 05 lis 2010
gerade das meinte ich... pruefst du mich?
ja, genau, ich pruefe dich. Es ist ja ein "Schleifforum" oder?
na ja, soll ich also noch was schreiben, um mein Deutsch aufzubessern?
Ich weiss es nicht, ob du sollst...Aber, wenn du Lust dazu hast, dann los! Ich bin dabei. In diesem Forum ist ja nix los! Totale Langeweile. Nur hirnlose Streiterei auf Polnisch und dazu noch ohne polnische Schwaentzchen.
o so schade, willst du also sagen, dass du nichts zu tun hast? Ich hoerte, dass intelliegente Leute sich nicht langweilen. Ich wuerde hier gern mit dir bleiben und noch was "interessantes" schreiben. Ich muss leider in Matheunterricht gehen. Bis bald!
Nein. Das ist schon seit Jahren bekannt. Lese ueber mich. Brauchst dann keine Anne-Liese mehr. Danach weisst du alles. Ich langweile mich nicht. Das Forum ist langweilig (wenn dir der Unterschied klar ist). Lerne Mathe. Aber fleissig. Nicht die Tabelle umdrehen, wie bei der Ołympiade.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 83
poprzednia |

 »

Brak wkładu własnego