34. OJN !

Temat przeniesiony do archwium.
61-83 z 83
| następna
co tak ucichliście? :)
aaaa... wie ktoś, kiedy mniej więcej wyniki będą?
zara będą. in ca ungefaehr etwa ungenau!
Cytat: Bachaa123
aaaa... wie ktoś, kiedy mniej więcej wyniki będą?

Uczniowie zakwalifikowani do eliminacji okręgowych są informowani w ciągu 4 tyg. od daty eliminacji szkolnych, czyli to gdzieś DO 3 grudnia będzie.
hey, jak wy sie przygotujecie do olimpiady bo szczerze mowiac to ja nie mam pojecia jak ja sie mam do tego przygotowac...
ja jeszcze nie wiem czy przeszłam, więc się nie przygotowuję ;p
dostały wasze szkoły jakieś informacje, czy wiecie z jakiś innych źródeł, że przeszliście? ;p
Cytat: jaaaaga
ja jeszcze nie wiem czy przeszłam, więc się nie przygotowuję ;p
dostały wasze szkoły jakieś informacje, czy wiecie z jakiś innych źródeł, że przeszliście? ;p

do mojej szkoły dotarło już pismo z Komitetu Okręgowego - jestem zakwalifikowany!
gratuluję! ;-) ale z twoją liczbą punktów to było pewne ;p
dziś dotarło to pismo? ;p
też przeszłam! ;p
Cytat: jaaaaga
gratuluję! ;-) ale z twoją liczbą punktów to było pewne ;p
dziś dotarło to pismo? ;p

Dzięki i wzajemnie :) Pismo dotarło już w piątek.
Ja też przeszedłem dalej i gratuluję wszystkim :)
do mnie pismo jeszcze nie dotarło, ale wiem ze mam co najmniej 97 pkt, wiec mysle ze sie dostalam do drugiego etapu. nie wiem tylko jak sie mam dalej do tego przygotowywac... skąd bierzecie np. literature?
http://gutenberg.spiegel.de/
Witajcie :) Trochę późno pisze ale mój wynik to 95,5% :)
Witajze! Ni, i co z tego?
Ma ktoś z Was jakieś doświadczenie, jeżeli chodzi o część ustną? Jak to wygląda? I czy pytania komisji są znośne? :D
Pytania komisji sa nieznosne.
No i niecałe 2 tygodnie nam zostały :) Jak przygotowania u Was? :)
wlasnie, przygotowania... czy ktos z was wie jak dokladnie wyglada czesc ustna olimpiady(ale tak dokladnie z przykladami) bo moja nauczycielka za bardzo nie wie. tego testu sie nie boje, ale wolalabym wiedziec czego mam sie spodziewac.
i jak wam poszlo?
ja jak zwykle miałam wiele szczęscia : miałam 78 a od 80 przechodziło się u nas do ustnej ;/ ( tzn. najpierw miałam 77 ale cudem udało mi się obejrzeć moją pracę i okazało się, że zamiast unterbrich zauważyli unerbrech ;-))
a jak wam poszło? mogliście obejrzeć swoje prace?
wlasnie sie dowiedzialam, ze jednak przeszlam dalej do finalu :)
Cytat: susang
wlasnie sie dowiedzialam, ze jednak przeszlam dalej do finalu :)

to gratuluje i zycze dalszych sukcesow
Temat przeniesiony do archwium.
61-83 z 83
| następna

 »

Brak wkładu własnego