testy na olimpiade niemieckiego z ostatnich 5 lat

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 88
poprzednia |
Czy wiecie moze gdzie dostane testy z olimpiady jezyka niemieckiego dla szkol srednich z ostatnich 5 lat? Pozdrawiam goraco
ja mam jakies testy na kompie z olimpiad moge Ci podeslac na meila tylko podaj go:)
i ja tez takie testy bardzo prosze... moj e-mail:
[email]

bede bardzo wdzieczna!!:)
juz poszlo meilem w rar.pozdrawiam:)
dziekuje bardzo, nawet nei wiesz jak mi pomoglas :)

olimpiada juz w listopadzie i powoli trzeba cos robic...tzn robie coś caly czas ale i to marne mam szanse...za duzo szczegolow wymagaja!!
ale w koncu to olimpiada, wiec poziom musi byc..
ciesze sie ze moglam Ci pomoc:)jak bedziesz jeszcze potrzebowala materiałow do ZD albo ZMP to terz przesle:)pozdrawiam:)
*tez maly chochlik sie wtargnal:)
Jeśli macie jakies testy albo olimpiady z j. niemieckiego, bardzo prosze o przesłanie. Mój adres to: [email] Z góry dzięki
Witaj, jeżeli mógłbyś mi pomóc i przesłać na poniżdzy e-mail [email] materiały do zmp, które posiadaszz to byłabym wdzięczna. Pozdrawiam!!!
Könnte ich auch bitten? [email]
az wstyd mi czasami przyznac, zw wzgledu na to, jakie bledy robie...:( ale ZMP zdawalam w tym roku :D i zdalam !! :) Ale dzieki za checi!

Ale te bledy moze z wiekiem sie zniweluja..heh bo jestem dosc mloda..:)
I nie mam zadnej rodziny w Niemczech..a wiadomo: zywy kontakt z jezykiem musi byc!
jeśli można, to też poproszę;)
[email]
Jakby można te testy to też prosze [email]
Baaardzo proszę! :-)
[email]
ja tez poprosze te testy :)
[email]
pozdrawiam i dziekuje z gory
a mógłby ktoś mi wysłać te tetsy:
[email]
ja tez bylabym wdzieczna za testy,
z gory dziekuje=)
moj [email]
ja tez bardzo bym prosiła [email]


Z Gory DZIEKUJE!
Ja też bym prosiła, kogoś kto je np już dostał. :]

[email]
cholera bede malo oryginalna i tez bym poprosila...mail: [email]
DZIEKI WIELKIE!!
Wiesz, prościej by było, gdybyś napisała, skąd je masz :D albo może umieść je na yousendit.com, bo Cię przecież zamęczymy.
Wyślij i mnie, milutko proszę.
Z góry dzięki!
[email]
juz poszlo do wszystkich:)mam nadzieje ze sie przyda:)pozdrawiam:)
Ja nie jestem lepsza od innych i tez poproszę o testy. Z góry DZIĘKI.
[email]
hej czy ja również mogę prosić to takie tesy na drugi etap na [email] życie mi uratujesz. z góry dzięki
PILNE!!!!
to jeszcze ja. a może ktoś z Was ma jakiś link na strony z testami, bo siedzę już z godzinę i nic. będę wdzięczny: [email]
sa juz u Was wyniki? jaki byl prog zeby przejsc dalej?
Jeżeli chodzi o woj. łódzkie, to co prawda do szkoły jeszcze nic nie przyszło, ale jak tam się do nich dodzwoniłam to pewna pani powiedziała, że puszczają od 80 pkt ;)
O to ciekawa informacja:) Pisałem w łódzkim i zgarnąłem z tego co pamiętam 87 pkt.. Dzwoniłaś do biura olimpiady? Można się już cieszyć;)?
Też się nad tym zastanawiam, mieli już rozsyłać zawiadomienia do szkół więc chyba można :P Święta a ja tymczasem mam taki całkiem sporawy stosik książeczek na biurku... Uroki okręgu... :D
>Uroki okręgu... :D

Łódź potrafi przekombinować, co nieraz już pokazała (nie daleko szukając poseł Łyżwiński od razu na myśl przychodzi;) Ale z tymi książkami na święta to chyba przesadzasz.. Rozumiem przeczytać sobie coś w internecie po niemiecku albo zadzwonić do znajomego z DE w ramach utrzymywania formy, ale tak sobie testy rozwiązywać- to za dużo!

Pozdrowienia- nie przemęczaj się;]
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 88
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie