testy na olimpiade niemieckiego z ostatnich 5 lat

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 88
ja tylko napisałam o tym, że one się piętrzą na biurku,a nie o ich czytaniu... ;)
dzieki KarOla.ja też wysłałem Ci maila
helou:) u mnie to samo - książki leżą i czekają na mnie. ale najpierw to tematy z literatury przerabiam a potem testy. życzę wszystkim powodzenia. a propos jest ktoś z warszawskiego? jeśli tak to proszę o kontakt [email]
hej. Dobrze, że taki próg, ale swoją drogą, to trochę się opóźniają z zawiadomieniami ;/ Mają być 4 tyg. od etapu szkolnego, a tu... można pogadać z automatyczną sekretarką ;) pzdr
A ja też bardzo, ale to bardzo proszę.
Mój mejl [email]
Pytanie do szczęśliwców: czy próg 80pkt. obowiązuje tylko w okręgu łódzkim czy w pozostałych także? Bo jeśli 80 na Śląsku, to też jestem szczęśliwa...
A spóźniają się straszliwie z powiadomieniami.
Pozsrawiam serdecznie i z góry dziękuję
Zośka
ja rowniez bylbym bardzo wdzieczny: [email]
Bardzo proszę o testy na Olimpiadę języka niemieckiego: [email] dziękuje
czy ja takze moge prosic o tesciki na olimpiade [email] dzieki serdeczne z gory :)
byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś przesłał mi testy:) [email]
ja też dostałam się do okręgowego i chętnie porozwiązywałabym testy. Byłabym za nie bardzo wdzięczna. Mój e-mail: [email]
jak jetsescie tacy dobrzy z niemca ze distaliscie się do okregowego to przetumaczcie mi przysłowia z linku http://www.deutsche-liebeslyrik.de/spruch/spruchw.htm

po prostu podajcie odpiwniki polkie tych przysłow nie muisza byc wszytskie z 20 labo wiecej im wiecej tym lepiej pozdro prosez o pomoc
Udało mi sie dostać do etapu okręowego:) niestety w ogóle nie wiem jak wygladaja te eliminacje:(( nigdy nie brałam w nich udziału... znam wymagania, zakres tematyczny itp. ale nie mam pojecia jak to wszystko przebiega.czy ktos moze mi w skrócie opowiedziec??prosze o pomoc!!!była bym tez wdzięczna za testy... z góry dziękuje!!moj mail: [email] Pozdrawiam!!
witam.. tak czytalem forum.. i zastanawiam sie czy jest mozliwosc podeslania tych testów z rozwiazaniami?/
Cześć,
Bardzo proszę o przesłanie testów z olimpiady niemieckiej. Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam [email]
Czy mi też mogłabyś przesłać te testy?
Bardzo proszę.
Bitte, bitte, bitte!
Übrigens meine E-Mailadresse ist [email]
prosze tez o te testy: [email]
dziekuje z gory
hej! mogłabys mi tez przesłać te testy? z gory dziekuje :)
hej jak bys mogła wysłać jakies testy na ZD LUB ZMP to była bym bardzo wdzieczn moj mail : [email]
Z tymi teścikami to jeszcez aktualne?
BArdzo byłabym wdzieczna, od czegoś tzreba zacząć.

[email]

Z góry dzięki:)
tu masz dwadzieścia kilka testów:

http://fudart.webd.pl/wordpress/?cat=93
ciekawy jestem kto układał te klucze, wątpie żeby to byli wykładowcy, a jezeli tak to współczuje wszystkim, ktorzy maja z nimi do czynienia :)
Cholera wie, kto to układał, ale w większości to są testy chyba oryginalne z przepisanymi chyba oryginalnymi kluczami.
ale najprędzej układał to Jankowiak z UAM-u, on to chyba prawie od początku istnienia olimpiady układa (przynajmniej na etap szkolny na pewno)
germanista?
tak, jeśli znalazłeś błędy w kluczach, to wyślij je na [email] Konrad albo Marcin to poprawią
zaraz to zrobie :)
Czy ja tez mogę prosić o te testy byłabym bardzo wdzięczna!!!!!! Z góry dziękuję ;-))))))
mój mail: [email]
Czy możecie mi również wysłać testy?
Szczególnie chodzi mi o te z ostatnich trzech lat-etap szkolny i okręgowy...
z góry dziękuję: [email]
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 88

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa - Sprawdzenie