matura2012

Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna
Odejmą ci. Najwięcej za tę jakąś durnowatą erekcję.
edytowany przez irkamozna: 17 maj 2012
Justi ;) powinnaś dostać. Jeżeli używałaś dobrego szyku zdania podczas użycia dass, weil. :)
Na 30% wystarczy, Justi i Torusiu...
Dzięki Thorus za odpowiedź :) Po weil i dass użyłam dobrego szyku, więc mam nadzieję, że dostanę te 2 pkt, bardzo mi na tym zależy:) Nie na wszystkich można tutaj liczyć jak widać[irkamozna]..
Na mnie możesz zawsze liczyć. Ale, ja nie lubię pisania pierduł, jak Toruś. A, co ty potrafisz wogle? Tylko jęczeć nad własnym losem?
btw. 30% ci wystarczy, więc, o co cho?
edytowany przez irkamozna: 17 maj 2012
Irkamozna, jeśli twoje ambicje sięgają zaledwie 30 marnych %, to nie oznacza, że ten wynik musi satysfakcjonować innych. Niektórzy mają wyższe ambicje i walczą o każdy punkt/procent. :)
edytowany przez Justii1: 17 maj 2012
Cytat: Justii1
Irkamozna, jeśli twoje ambicje sięgają zaledwie 30 marnych %, to nie oznacza, że ten wynik musi satysfakcjonować innych. Niektórzy mają wyższe ambicje i walczą o każdy punkt/procent. :)
walczą? Przypadek...
Może nie wszyscy, ale ja przynajmniej walczę, dlatego zapytałam się o te 2 pkt..
Jak ty tam walczysz? Blut am Säbel? Oder wie?
"Nam strzelać nie kazano. Wstąpiłem na działo..."
Cytat: irkamozna
Na mnie możesz zawsze liczyć. Ale, ja nie lubię pisania pierduł, jak Toruś. A, co ty potrafisz wogle? Tylko jęczeć nad własnym losem?
btw. 30% ci wystarczy, więc, o co cho?

Cytat: irkamozna
Nie wiem, bo i skąd? Nigdy takich idiotyzmów nie zdawałam na 30%. Toż to hańba. 30% z "Ala ma kota", to ile to? Nawet wóda ma 40%.
I potem mamy takie 30%-we magistry. Poruta!
A, jak ci coś nie odpowiada, to nie pisz i nie czytaj. Tyle %==0

Piszę się pierdół (nie "pierduł" ) oraz w ogóle (nie "wogole") drogi kolego których wszystkich poprawia.

Na pewno zdałeś język polski? Tak, ale tylko z orzeczeniem na dysleksje. Ta. Nie chce się uczyć ortografii? Toć to hańba XD
Temat przeniesiony do archwium.
31-40 z 40
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Brak wkładu własnego