Odpowiedzi na pytania

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 54
poprzednia |
Prosze o odpowiedzi na pytania

1. Was mochten sie in zukunf beruflich machen? Warum
2. Wo und wie kann man eine Arbeit suchen und finden?
3. Sollten die Frauen berufstatig sein oder lieber den haushalt fuhren? WArum?
4. Erzhalen Sie bitte von einer Situation in der sie oder Ihre Bekamnten einen Farienjob ausgeubt haben.
odpowiadaj, no!
Ale po niemiecku i z dobrymi literkami niemieckimi.
dobre dobre:)
Cytat: el_sietee
dobre dobre:)
Nie "dobre", lecz rusz grube dupsko i napisz przynajmniej porządnie.
jeszcze lepsze;))
Cytat: el_sietee
jeszcze lepsze;))
wiedziałem, że od razu ci pomogę. Nie dziękuj tak namiętnie. Nie trzeba mi całować noguw.
to nie ty mi pomogles czy tam pomoglas tylko ja pomoglem tobie sie w jakis sposob spelnic po raz kolejny zapewne jako internetowy napinacz pod kolejnym tematem gdzie udzielasz sie bardzo inteligentnie ziooo, cauje nuszki
Cytat: el_sietee
to nie ty mi pomogles czy tam pomoglas tylko ja pomoglem tobie sie w jakis sposob spelnic po raz kolejny zapewne jako internetowy napinacz pod kolejnym tematem gdzie udzielasz sie bardzo inteligentnie ziooo, cauje nuszki
Oh, sorki, ibergeraszung. Dziękuję ci za pomoc.
dobre probowac wyprowadzic kogos z rownowagi by zaczal krzyczec czy cos hehe:) tylko ze to jest smieszne a nie denerwujace ;))))
Cytat: el_sietee
dobre probowac wyprowadzic kogos z rownowagi by zaczal krzyczec czy cos hehe:) tylko ze to jest smieszne a nie denerwujace ;))))
Uśmiałeś się, czy jesteś wyprowadzony? To załatwia wtedy twoje zadanie. Wiedziałem o tym. No, to czego jeszcze chcesz, skoro załatwione?
Chcesz się teraz "spełnić"? Spełniaj się. Mnie to wisi.
hmm usmialem sie a teras kce sie spelnic co mam zrobic ?:) yyy sory za pytanie nie bylo go przeciesz wiem :D ps. jak ci to wisi to po co dalej to ciagniez? Rodzice nie wypuszczali Cie w dziecinstwie na swiesze powietsze ?
Cytat: el_sietee
hmm usmialem sie a teras kce sie spelnic co mam zrobic ?:) yyy sory za pytanie nie bylo go przeciesz wiem :D ps. jak ci to wisi to po co dalej to ciagniez? Rodzice nie wypuszczali Cie w dziecinstwie na swiesze powietsze ?
pisałem na samutkim poczonktu, nie czytasz, czy co? Bozia nie dała czytania ze zrozumieniem i rodzice cię karmili krowimi plackami? Bo w dzieciństwie to się jeszcze znajdujesz.
znajduje sie ale myslalem ze dzieki twoim zlotym radom uda mi sie opuscic piaskownice no cusz szukam innego forum;)cofam sie do poczontku a potem ide zjesc krowie plackie i poprosic bozie zeby dala mi czytanie ze zrozumieniem ;) piontka zajebista zyciowa lekcja ze tak naprawde w internecie sa tylko sami idioci i hejterzy swiat schodzi na psy ale tak ty tylko skupisz sie na tym ze nie umialem czegos przetlumaczyc i bedziesz schodzic do tego punktu tylko ze to nie jest moj problem ziom bo jak nie otrzymam odpowiedzi to dupy mi nie rozerwie a ty masz ewidentny bol dupy piszac jakies farmazony a ja cie karmie ehh znow ten sam blad pisze ze ty cos robisz a ja sam pisze farmazony;)) no tak life:) zapomnialem ze z toba nie wygram bo mam za niski poziom czego kolwiek :D ale nieee poczekaj powiedz mi jeszcze kilka madrosci moze to uruchomi moja muzgowniceeee
piaskownica, to twój los, leniu.
od zawsze na zawsze, jestem leniem na 100% :)
Cytat: el_sietee
od zawsze na zawsze, jestem leniem na 100% :)
no, to ok.
no jak to ok? zgadzasz sie ?
niuniel biedne dziecko dobrze, że WOŚP zbiera pieniądze na takie niewychowane dzieci
Hey mam prośbę. Mam napisać ok. 10 zdań w czasie Präteritum/Konjunktiv II w których opisujemy podróż do trzech miejsc (krajów lub miast). Pomoże ktoś? Będę naprawdę bardzo wdzięczna. (Jestem cienka z niemieckiego :( )

Sie dürfen eine Reise mit drei Reisezielen (Ländern oder Städten) machen.
Berichten Sie über Ihre Pläne.

Wohin würden Sie gern reisen?
Warum?
Was würden Sie dort gern sehen/besichtigen?
In welcher Jahreszeit würden Sie diese Reise machen?
Wie lange würde der Aufenthalt dauern?
Wo würden Sie übernachten?
Wen/Was würden Sie unbedingt mitnehmen?
W jakim mieście mieszkasz i, co to wszystko znaczy po polsku?
Mieszkam w Krakowie.


Możesz wybrać się na wycieczkę do trzech miejsc (krajów lub miast).
Napisz swoje plany.


Dokąd chcesz pojechać?
Dlaczego?
Co można tam zobaczyć / chciałbyś odwiedzić?
O jakiej porze roku chciałabyś/chciałbyś tam pojechać?
Jak długo będzie trwał pobyt?
Gdzie chcesz zostać?
Kto / co to na pewno potrwa?

Ostatniego pytania nie umiem przetłumaczyć. :/
To przetłumacz wszystkie porządnie, bo ci się tylko wydaje.
Napisz jakie są twoje plany odnośnie wycieczki.

Dokąd chcesz pojechać?

Dlaczego?

Co można tam zobaczyć / co chciałbyś odwiedzić?

O jakiej porze roku chciałbyś pojechać?

Jak długo będzie trwał pobyt?


Gdzie chcesz się zatrzymać?
Co zamierzasz ze sobą zabrać?

unbedingt - zawsze, koniecznie
mitnehmen - podjąć, brać,wziąć.

Teraz dobrze? Nie jestem pewna.
würden - ????
Co przywiozłeś ze swojej wycieczki?
(błagam powiedz, że teraz jest mniej więcej dobrze, szukam po słownikach i nic)
Też źle... mhm.. Może ,..
Wen/Was würden Sie unbedingt mitnehmen?
Co koniecznie powinieneś ze sobą zabrać?
unbedingt - zawsze, koniecznie
mitnehmen - podjąć, brać,wziąć.
To jak ? Pomoże ktoś ? Jestem w kropce... Niemiecki to niestety mój konik :(
Martiś, jak Moko ci to zrobi, to ci podam. Harcerskie słowo!
Serio? Próbuje gdzie tylko mogę. :( Mam 3 prace do napisania na angielski na jutro( tak to jest jak w grupie masz osoby, które nic ci nie mówią, gdy się pytasz cczy coś jest zadane) :/
I jeszcze ten niemiecki :( Będę naprawdę bardzo wdzięczna.
Cytat: Maruchan
Serio? Próbuje gdzie tylko mogę. :(
Serio. Ale Moko nie chce nic zrobić. Melduje się jedynie jakaś bezczelna płotka, która chce cię zmusić do nauki.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 54
poprzednia |