Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie/Germanistyka.

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77
beo? Cuś mi się zdaje, że dzisiaj dajesz plamę za plamą, Akonie. Ot, TY jesteś trudny przypadek. Gdybyś to jeszcze sam zauważył, to może byś się do czegoś przydał, bo na twoim pieprzeniu o dupie Maryni już się powoli wszyscy poznawajom. Ot, forumowa gaduła i tyle. I jeszcze ludzi wypytuje z angielska. Fdz!
Twej mocy (wy)twórczej w skrobaniu po ekranie un baccione zasyłam! Jestem Twoim fanem, mon amour. Meine Frau möge mir dieses Bekenntnis verzeihen.
Joł! Bekenntnis. Bekenne dich zu mich. Die meisten sagen zu mir "Oh, Gott!" (nie Karel, nie!) Ale bredzisz po nie-miecku!
To już epifania!
Cytat: zochama
Die meisten sagen zu mir "Oh, Gott!"
epidemia! E-PI-DE-MIA!
A dla Anczi87 coś, co się jej spodoba. Ciekawe filmiki:

Ten też powinien się jej spodobać:

Pzdr!
Ja też mam coś, beo. Twojej babie też się spodoba!
Nie rozumiem takich ludzi jak beobachter.. wielce wykształconych, bez samokrytyki, ale za to krytykujących cały świat, którzy logują się na fora dla małolatów, którzy trzepią portkami przed studiami- ot po prostu przez "nieznanym":P. Co takim to daje..;)
Lolka, co ty tu marudzisz? Przecież beo to doskonały doradca. On zna wszyyyyystkie uniwerki i żaaaaaden nie jest dobry. Fakt, że TY nie rozumiesz, jest twoim problemem. Ja go rozumiem. On ma niemiecką babę, z którą się nie może porozumieć i gada tutaj na forum po polsku, bo mu to daje ulgę. Małolaty rzucają się, jak kozie bobki na werbu i to jest fajne. A ty wskakujesz na niego. To też człowiek. Daj żyć innemu. Tak, jak i ja daję.
btw. beo? Ale ci dupę obrabiają. Aż trzeszczy.
To Twoja interpretacja, że wszystkie uniwersytety w Polsce są be. Zocha-ma do nich wszystkich awersję. Dla mnie the best w lidze są Poznań, Wrocław, Warszawa. Nie rozumiem, dlaczego tak czepiłeś się też tej mojej "baby". Daj jej spokój, bo cały dzień jej tu wymyślasz. Ludzie chcą wiedzy o studiach, jak pisze KaroOlina222 a nie o mojej "babie", jak ją obraźliwie zwiesz!

Cytat: zochama
Lolka, co ty tu marudzisz? Przecież beo to doskonały doradca. On zna wszyyyyystkie uniwerki i żaaaaaden nie jest dobry. Fakt, że TY nie rozumiesz, jest twoim problemem. Ja go rozumiem. On ma niemiecką babę, z którą się nie może porozumieć i gada tutaj na forum po polsku, bo mu to daje ulgę. Małolaty rzucają się, jak kozie bobki na werbu i to jest fajne. A ty wskakujesz na niego. To też człowiek. Daj żyć innemu. Tak, jak i ja daję.
btw. beo? Ale ci dupę obrabiają. Aż trzeszczy.
O uniwerkach to ty bredzisz, nie ja. O twojej babie sam zacząłeś, to teraz masz. Baba jest baba. Niech się obraża, jak nie ma chłopa. Tak to jest na forach. Ona się pewnie też już z ciebie wyśmiewa, żeś taki debilny obrażalski. A twoje bredzenie o uniwerkach, to i Lolka zauważyła. Jak ci dwóch mówi, że jesteś upity, to się lepiej połóż (Konfucjusz).
btw. pewnie jesteście już po kolacji, bo masz czas na dalsze brednie, c'nie?
edytowany przez zochama: 01 lip 2011
Ich faseln? Du wohl rumspinnen...
Cytat: zochama
O uniwerkach to ty bredzisz, nie ja.
Du nix ferstejen? Du lesen deine Eingeträge, dann du wissen. Übergerall die gleiche Scheiße du schreiben.
Ich nix, so gut. Du viel, auch gut. Einträge oder Beiträge?

Cytat: zochama
Du nix ferstejen? Du lesen deine Eingeträge, dann du wissen. Übergerall die gleiche Scheiße du schreiben.
Ich sehen, du wollen lernen Deutsch? Vielkomen im Forum. Wie man sagen, wenn man kommen an? Du dich eilen be.
edytowany przez zochama: 01 lip 2011
Do Karolinaa i zochama:

Nie przejmujcie się pewnymi osobami na tym forum0 ja już od prawie 4 lat uczestniczę w dyskusjach na tym forum i zdaję sobie sprawę, że z istnienia tak zwanych troli internetowych, wiec nauczyłam się już ignorować pewne wypowiedzi i osoby. Osoba dojrzała charakteryzuje się przede wszystkim wysoką kulturą, która przejawia się w postawie, zachowaniu a także wypowiedziach...

jeśli jest ktoś z Krakowa, to niech śmiało pisze- możemy się nawet umówić na mieście ( ja pracuję w centrum Krakowa) i mogę wam opowiedzieć moje spotrzeżenia.

Do Karolina:
nie mam pojęcia ile trzeba było zdobyć punktów z matury żeby się dostać jako że co roku te dane się zmieniają (raz matura jest prostsza wiec wyniki lepsze, raz matura jest trudniejsza wiec wyniki z matur są słabsze) ale ogólnie 70 % z rozszerzonego niemieckiego powinno wystarczyć. Ja zaczynałam germanistykę w 2009 i miałam z rozszerzonego 75 % i dostałam się bez problemu.
nie dyskutuję, lecz udzielam się na forum... Kiedy 5 lat temu kończyłam liceum, sama potrzebowałam wielu rad i pomocy, a teraz sama biorę udział w dyskusjach prowadzonych na tutejszym forum....

wymieniać z imienia? chyba miałeś na myśli nicki. Nie, nie będę to nikogo wytykać palcami, nie mam 5 lat... Sami zainteresowani dobrze wiedzą o kogo mi chodzi....
A tak swoją drogą, wiele zależy też od limitu przyjęć. Im większy, to szanse też większe. Zaraz Zocha-ma mi da po głowie, że dyrdymały piszę, ale tak jest.

@Anczi87: Podziwiam Twoją ofiarność i to taką bezinteresowną!
beo? Einsicht ist der beste Weg zur Besserung! Du hast es richtig erfasst. Vaffanculo!
Wenn die Limits sehr klein wären, wären sie dann nicht groß, oder? Und wenn sie groß wären, dann wären sie folglich nicht klein. Je größer desto besser und je kleiner desto schlimmer....Jezu...
edytowany przez zochama: 04 lip 2011
Każdy ma swoją logikę. Niekoniecznie odołując się do mocy pozaziemskich. Ave!
Cytat: zochama
beo? Einsicht ist der beste Weg zur Besserung! Du hast es richtig erfasst. Vaffanculo!
Wenn die Limits sehr klein wären, wären sie dann nicht groß, oder? Und wenn sie groß wären, dann wären sie folglich nicht klein. Je größer desto besser und je kleiner desto schlimmer....Jezu...
Schon wieder hat der Lukar hier getobt. Ich glaube, es gefällt ihm langsam. Vielleicht kapiert er auch endlich, dass ein Forum ohne Moderator - einfach Scheisse ist... Vielleicht kapiert er es auch nicht. So ein Depp ist ja selten zu finden. Geanuso, wie bo, genau die gleiche Sorte. Sie kapieren sich nur dann, wenn sie sinnlos labern. Und danach sind beide ergötzt!
edytowany przez zochama: 05 lip 2011
Lukar, du bist die Lachkanone allen Foren in der Welt.
Cytat: beobachter
Ciekawie sobie tutaj poczynacie. A UP to zła uczelnia, lepiej wybrać UJ. To renoma.

Dlaczego w każdym wątku piszesz, ze UP to zła uczelnia?
Ja ją skończyłam i mam świetną pracę. Poza tym wielu wykładowców z UJ wykłada także na UP.
Uuuups?!
Mnie to by też interesowało....
I jeszcze jedna sprawa- dla zainteresowanych. Owszem, kiedy ja zaczynałam studia, może próg nie był bardzo wysoki, ale był ustny egzamin wstępny. Poza tym po pierwszym semestrze zostali już tylko najlepsi ( z 60 osób - 27, wiadomo, że kilka osób się wykruszyło samoistnie, ale większość nie zdała egzaminów i odstawała poziomem). Nie chodzi mi to o żadną reklamę UP, ale w żadnym razie nie uważam tej szkoły za uczelnię złą.
...a dzisiaj na egzaminie trzeba rozwiązywać krzyżówki (rozsypanki)... Willst du mit mir gehen? Ja/Nein/ Vielleicht! (das Richtige, bitte, ankreuzen! - selbstverstaendlich nur dann, wenn Sie Lust dazu haben)
edytowany przez zochama: 07 lip 2011
No skoro do egzaminów podchodzą ludzie na Twoim poziomie to nic dziwnego!
Cytat: fairyyytale
No skoro do egzaminów podchodzą ludzie na Twoim poziomie to nic dziwnego!

zochama und Examen? Er ist doch einer der Prüfer!!!
Wieso UP ist eine schlechte Schule? Weil die solche "Studenten/innen" wie du haben!!!
Zeig mal was du kannst auf Deutsch, dann werden wir das "gute" Niveau bewundern.
Tutaj ktoś coś ciekawie napisał. Więc coś w tym musi być. A jak jest zła, to powinna się starać być lepsza. Mnie chodzi o to, że UJ może więcej, bo renomę. Jeśli sobie świetnie radzisz, to dobrze. Nie napisałaś, w czym pracujesz. Lody też można kręcić dobrze. Ach ten upał...!
Cytat: weltall
Nie polecam UP. Podczas praktyk w liceach studenci 4-go i 5-go roku prezentują poziom języka odpowiadający kompetencjom gimnazjalisty (czyt. poziom B1). Nie warto.
Tutaj sama sobie odpowiedziałaś. A nie zastanawiałaś się, dlaczego nie jest odwrotnie. Znasz wykładowców UP wykładających na UJ?

Cytat: fairyyytale
Cytat: beobachter
Ciekawie sobie tutaj poczynacie. A UP to zła uczelnia, lepiej wybrać UJ. To renoma.

Dlaczego w każdym wątku piszesz, ze UP to zła uczelnia?
Ja ją skończyłam i mam świetną pracę. Poza tym wielu wykładowców z UJ wykłada także na UP.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 77

 »

Życie, praca, nauka