bilet rotterdam- Kolonia

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |
Witam.. jade na sylwestra do rotterdamu i 1 stycznia chce pojechac do Kolonii, czy ktos zna najtansze polaczenie na tej trasie,, sprawdzalam na stronie internetowaj bahn.de. Niestety polaczenia sa drogie ok 40-60 euro i to jeszcze z nawet 3 przesiadkami.
Nie wiem jak znalezc informacje o polaczeniach autobusowych,, nie znam niemieckiego:( bardzo prosze o pomoc

Mialam juz kupiony bilet po promocyjnej (ok 30 euro) cenie z Rotterdamu do Kolonii, moj chlopak wyslal go zwyklym listem z Niemiec ponad 2 tygodnie temu i do tej pory nie przyszedl,, wiec pewnie juz gdzies zaginal:( i nie zdazy przyjsc przed swietami a to bardzo pilna sprawa
czy na tym forum nikt nie raczy pomoc?
nie
Cytat: hammel
nie

nie, z uwagi na sytuację na drogach połączenia są odwoływane
edytowany przez Tamod: 20 gru 2010
dziekuje bardzo za pomoc! zamaist podac mi linki do jakichs stron! ach szkoda gadac
Cytat: kiniach
dziekuje bardzo za pomoc!

ależ proszę cię bardzo. Zawsze jesteśmy pomocni :)
Cytat: kiniach
Witam.. jade na sylwestra do rotterdamu i 1 stycznia chce pojechac do Kolonii, czy ktos zna najtansze polaczenie na tej trasie,, sprawdzalam na stronie internetowaj bahn.de. Niestety polaczenia sa drogie ok 40-60 euro i to jeszcze z nawet 3 przesiadkami.
Nie wiem jak znalezc informacje o polaczeniach autobusowych,, nie znam niemieckiego:( bardzo prosze o pomoc

nie musisz znac niemieckiego bo polskie autobusy jezdza do rotterdamu i idz w polsce do biura podrozy i oni cie poinformuja a tak miedzy nami to tylko niewyslane listy nie dochodza

Mialam juz kupiony bilet po promocyjnej (ok 30 euro) cenie z Rotterdamu do Kolonii, moj chlopak wyslal go zwyklym listem z Niemiec ponad 2 tygodnie temu i do tej pory nie przyszedl,, wiec pewnie juz gdzies zaginal:( i nie zdazy przyjsc przed swietami a to bardzo pilna sprawa
Tamod i Hammel, z obserwacji waszych wypowiedzi na innych watkach, widac jacy jestescie "pomocni". To sa wlasnie Polacy, jesli ktos prosi o pomoc (osoby, kotre powinny miec jakas wiedze na ten temat) to moze sie spodziewac jedynie idiotycznych komentarzy.
und Diego?
http://www.mitfahrzentrale.de/
jakies babsko okropne plotkuje tu o mnie odstawia byle jakie prace dzieciom i jeszcze probuje tu pyskowac Frechheit
Mamapa, auf die Idee bin ich auch gekommen. Leider gibt es keine Mitfahrgelegenheit von Rotterdam nach Köln am 1. Januar :(
"Von grenznahen Bahnhöfen (z.B. Köln oder Düsseldorf) ist Europa-Spezial schon ab 19,- Euro in der 2. Klasse erhältlich."
http://www.bahn.de/p/view/angebot/international/zuege/ice-amsterdam.shtml
Cytat: kiniach
Tamod i Hammel, z obserwacji waszych wypowiedzi na innych watkach, widac jacy jestescie "pomocni". To sa wlasnie Polacy, jesli ktos prosi o pomoc (osoby, kotre powinny miec jakas wiedze na ten temat) to moze sie spodziewac jedynie idiotycznych komentarzy.

nie przejmuj sie nimi to typowi faceci
Cytat: kiniach
Tamod i Hammel, z obserwacji waszych wypowiedzi na innych watkach, widac jacy jestescie "pomocni". To sa wlasnie Polacy, jesli ktos prosi o pomoc (osoby, kotre powinny miec jakas wiedze na ten temat) to moze sie spodziewac jedynie idiotycznych komentarzy.

na twoim miejscu zostala bym w domu bo zapowiada sie niezla zima i bedziez miala klopot nie tylko z wyjazdem ale i z powrotem
Cytat: white-apple
Mamapa, auf die Idee bin ich auch gekommen. Leider gibt es keine Mitfahrgelegenheit von Rotterdam nach Köln am 1. Januar :(

vielleicht in die Nähe?
... von Amsterdam aus fahren zwei nach Köln...

edytowany przez mamapia: 21 gru 2010
Cytat: mamapia
Cytat: white-apple
Mamapa, auf die Idee bin ich auch gekommen. Leider gibt es keine Mitfahrgelegenheit von Rotterdam nach Köln am 1. Januar :(

vielleicht in die Nähe?

Leider nicht.
Dzieki, ze rade, ale trudno sie mowi, bo ja juz na pewno bede w Holandii i 1 stycznia musze sie dostac do Kolonii,, conajwyzej sprobuje na stopa...
a mialam juz kupiony bilet, cholerna poczta polska czy niemiecka :(
bei der Wormserin auf halber Strecke rausspringen :-)
szkoda ze nie znam niemieckiego,, nie rozumiem cie mamapia,
Mamapia napisała, że mogłabyś się zabrać z kimś kto jedzie gdzie indziej i wyskoczyć po drodze ;)
Trochę ryzykowna propozycja, zwłaszcza w tym zimnie :)
Cytat: kiniach
Tamod i Hammel, z obserwacji waszych wypowiedzi na innych watkach, widac jacy jestescie "pomocni". To sa wlasnie Polacy, jesli ktos prosi o pomoc (osoby, kotre powinny miec jakas wiedze na ten temat) to moze sie spodziewac jedynie idiotycznych komentarzy.
Ni czorta po niemiecku, ale pyskowac, ja stara Niemra, he?
Sama robisz idiotyczne komentarze.
To jest forum do szlifowania języka a nie informacja niemieckich kolei szynowych! Mam ci podać może, czy tańsze są tampony u Lidla, czy u Aldiego? Co to w ogóle znaczy? Jesteśmy tu na jakimś pokemońskim czacie? Co mają z tym wspólnego tak zwani "faceci"?
Babie się nie chce poszukać dobrego połączenia, bo chce zaoszczędzić 1,20 Euro na podróży. Ale przy tej okazji wyda 200 Euro na prezenty w rodzaju kulki śnieżnej w szklanym baloniku, której i tak nikt nie potrzebuje. Ludzie! Podróże wprawdzie kształcą, ale kosztują bardzo dużo.
Taniej jest kupić sobie samochód i walić przez śnieg!
Ten Post jest dla mnie z gruntu idiotyczny - nie komentarze.
I nie jestem tzw. facetem. jestem facetem w forum do szlifowania języka a nie poradni matrymonialnej. Ktoś tu się już kiedyś pytał, jaki prezent mam baci dać, bo mam tylko 50 PLN. Ludzie! Gdzie wy jesteście? Od tego jest gazeta.pl.
I, gdy widzę, że white.apple i mamapia to na poważnie bierze, to mi kartofle gniją w piwnicy.
Wlasciwie szkoda komentowac..
ale napisalam ten post w dziale "zycie, praca, nauka". Moj problem wiaze sie z watkiem "zycie", skoro hammel nie masz takiej wiedzy a tylko wylacznie wiedze jezykowa to udzielaj sie pod odpowiednim watkiem.
Nie chce mi sie szukac dobrego polaczenia? No wlasnie szukam:) i nie zeby zaoszczedzic 1 euro ale nawet 50 euro a to juz roznica...
Dobra, widze, ze tutaj pomocy nie uzyskam,, wlasciwie nigdzie,, bo wszedzie taki "Hammel" sie znajdzie... ktory jesli nie wie co napisac to napisze cokolwiek zeby tylko trollowac..
Kiniach, jak nie znajdziesz transportu prywatnie albo przez jakąś centralę jak wyżej to nie kupisz tańszego biletu. Transport w Niemczech jest drogi, więc jak nie chcesz wydawać 50e to chyba faktycznie tylko stop Ci zostaje :(

Hammel, laska pisze w odpowiednim dziale. Siedzi tu trochę ludzi z Niemiec i na jej miejscu też liczyłabym na to, że może ktoś... :) Nie irytuj się, bo Ci chińczyka na święta sprezentuję.
Uwielbiam chinczyka na swieta. Und zwar von dir. Podac adres? Lugabejdl, du!
Ach, to poradnia zyciowa? Sorry, wpadlem do czata. Sachen gibt´s, die gibt es nicht. Aldi hat billigere Tampons als Lidl.
btw. o tej porze roku najlepszy bedzie stop w łódce.
edytowany przez hammel: 21 gru 2010
wiesz 50- 60 euro to jeszcze odzaluje :( ale boje sie ze moze to kosztowac wiecej,, wiem taki jest problem z pociagami w Europie zachodniej (doswiadczenie z UK) bardzo drogie, szczegolnie jesli kupuje sie w ostatniej chwili.. Za bilet lotniczy z Niemiec do Polski zaplacilam 8 euro a za pociagi to tyle kasy :( ale niestety w tym przypadku w gre nie wchodzi samolot
Die besten gibt's aber bei Rossmann, falls du welche gebrauchen sollst.
No, a jak się jeszcze pomyśli, że podczas podróży by się chciało coś zjeść i wypić, to jest znowu parę Euro więcej. Ale można zawsze wziąść suchy prowiant ze sobą i parę butelek Apolinarisa. Ja bym poszedł na piechtę. ale: ja jestem facet.
Kiniach, możesz ewentualnie spróbować tak: z tym facetem
http://www.mitfahrgelegenheit.de/lifts/show/e9d412c23ff0b659a5455f746b3a3d29/1293836400
(Polak) pojechać Rotterdam-Osnabrück (14e).

I stamtąd są inne oferty do Köln.
Albo kupić za ok. 35e bilet Schönes-Wochenende-Ticket i samej dać ogłoszenie na tej stronie, że jedziesz pociągiem Osnabrück-Köln. Jak znajdzie się chociaż jedna osoba, masz bilet za 17e.
Cytat: white-apple
Die besten gibt's aber bei Rossmann, falls du welche gebrauchen sollst.
Danke! Es kommt darauf an, was man daraus macht.
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 50
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa