bilet rotterdam- Kolonia

Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna
Nareszcie jakas konkretna odpowiedzi, dziekuje!
a czy ten wochende ticket jest na wszystkie polaczenia i czy mozna go kupic w ostatniej chwili czy trzeba jakos wczesniej rezerwowac?
Cytat: kiniach
a czy ten wochende ticket jest na wszystkie polaczenia i czy mozna go kupic w ostatniej chwili czy trzeba jakos wczesniej rezerwowac?

ten bilet jest tylko w niemczech wazny i potrzebujesz jeszcze 4 osoby zeby taki bilet dostac
Tamod! Wo bist duuuuu? Hilfeeeeeeeeeee! Ich verliere den Verstand. Das Bier hilft nicht mehr und der Schnaps ist schon heraussen! Es ist mir noch Schluckauf geblieben. Hicks! Die Kosmiten greifan an. Hilfeee!
Cytat: hammel
Tamod! Wo bist duuuuu?

Ich bin schon da.
Ich müsste mal meinen Biervorrat für die Weihnachtszeit auffüllen :)

Pokemony strzeżcie się. Nadchodzę.
Kiniach, tu masz stronę o tym bilecie:
http://www.bahn.de/regional/view/regionen/freizeit/schoenes_wochenende_ticket.shtml
Kosztuje dokładnie 37e kupiony w necie albo w automacie na dworcu, 41 w centrum kolejowym. Jest ważny we wszystkich pociągach regionalnych, nie obowiązuje w IC/ICE.
Diego pieprzy jak potłuczona jak zawsze. Jak masz taki kaprys to na bilet możesz jechać sama, ale możesz też zabrać jeszcze 4 dodatkowe osoby, czyli jakbyś chciała możesz dać ogłoszenie na mitfahrgelegenheit.de , że jedziesz na ten bilet o tej i o tej godzinie z Osnabrück do Köln i może ktoś dołączy.
Właśnie sprawdziłam i już 3 osoby szukają chętnych na taki właśnie przejazd:
http://www.mitfahrgelegenheit.de/mitfahrzentrale/Osnabr%C3%BCck/K%C3%B6ln.html?city_from=253&radius_from=0&city_to=179&radius_to=0&date=date&day=1&month=01&year=2011&tolerance=0&
w-e, uważaj, ona tobie ślepo wierzy, ale nic nie kapuje. Ty jesteś Busy Bee i dobra dusza. <kinisch kupi twoje propozycje i może wyląduje w Londynie. Przepraszam. Ja nic nie chcę przez to powiedzieć....Ona musi to sama załatwić. Nie ma wyjścia.
Wiadomo, że nikt za nią tego nie załatwi. Rotterdam-Osnabrück jedzie Polak, a stamtąd jakoś sobie da radę. Jak nie to do diego wpadnie ;)
Cytat: white-apple
Jak nie to do diego wpadnie ;)

A diego ją poczęstuje nawet jakimś Whiskas'es :)
Cytat: Tamod
Cytat: white-apple
Jak nie to do diego wpadnie ;)

A diego ją poczęstuje nawet jakimś Whiskas'es :)

a oczywiscie oczywiscie poczestuje
kaprysy to sie ma jak sie ma pieniadze i tak jak ja latam samolotem albo jezdze ICE,bilety tanie w sobote i niedziele sa biletami grupowymi i prosze nie wprowadzac dziewczyny w blad obowiazuja do granicy niemiec
sa to bilety na pociagi regionalne a 31 stycznia przypada w piatek wiec glupota jest doradzanie komus biletu ktory jest na sobote i niedziele
Diego czy ty umiesz czytać ze zrozumieniem? Pytanie retoryczne.
Ona chce jechać pierwszego, więc w sobotę i chodzi o odcinek już w Niemczech. Ten bilet obowiązuje DO 5 osób - wiadomo, im więcej, tym taniej na głowę.
A czego tu jeszcze nie wiadomo? Jezu? Trzeba ją jeszcze wnieść do pociągu? Najlepiej z Diego i jej paedo- nekrofilskim kotem. Pedałem.
Proponuję zrzutkę finansową dla tej stroskanej sieroty. Ja daję 12,50 Euro! Ile trzeba razem?
Cytat: hammel
A czego tu jeszcze nie wiadomo? Jezu? Trzeba ją jeszcze wnieść do pociągu? Najlepiej z Diego i jej paedo- nekrofilskim kotem. Pedałem.
Proponuję zrzutkę finansową dla tej stroskanej sieroty. Ja daję 12,50 Euro! Ile trzeba razem?

w koncu to ty jestes pedalem bo ja jestem w tobie zakochany i odwrotnie
i nie obrazaj Diego bo mu do piet nie dorosles inteligencja i wygladem on jest najpiekniejszy na swiecie
Ten jednoroczny gnojek, co jest zatruty Sheba i Feliksem? Przecież on już dawno nie ma mózgu! Tak, jak i ty. Tylko pusty karton od butów nosi na szyi. Ten nie wychowany zboczeniec. Daj mu jeszcze Schweineschwaenzla, to masz kota w komplecie. Bringe ihm das Grunzen bei!
edytowany przez hammel: 21 gru 2010
Cytat: hammel
Ten jednoroczny gnojek, co jest zatruty Sheba i Feliksem? Przecież on już dawno nie ma mózgu! Tak, jak i ty. Tylko pusty karton od butów nosi na szyi. Ten nie wychowany zboczeniec. Daj mu jeszcze Schweineschwaenzla, to masz kota w komplecie. Bringe ihm das Grunzen bei!

jak tego wszystkiego nie odwolasz to bede dalej potwierdzac nasz meski zwiazek duchowy i cielesny
Dziekuje jeszcze raz za pomoc:) szczegolnie white- apple, juz sobie teraz poradze
widze ze moj post wywolal szereg emocji u Hammela, mam nadzieje, ze dobrze sie bawiles.. Hammel daj mi swoje namairy, chetnie przyjme te 12,50 Euro
Temat przeniesiony do archwium.
31-50 z 50
| następna

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Pomoc językowa