niemieckie piosenki, zespoły itp

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 154
poprzednia |
Poszukuję piosenek po niemiecku. Prosiłabym o tytuły a także zespół wykonujący. Ja niestety znam tylko zespoł Rammstein. Byłabym bardzo wdzięczna.:)
Pozdrawiam
ostatnio bardzo terndy jest:
Tokio Hotel =D znani na forum jako tokjo chotel :P
Rapsoul
Tic Tac Toe
Overground
Fettes Brot
Ich und Ich (ich+ich albo ichundich)
Muhabbet
Massive Töne
Silbermond
Juli
szukaj na www.google.de tam jest najszybciej, pozdro :)
hmmm.... a jaki rodzaj muzyki cię najbardziej interesuje?
najbardziej rock, heavy metal ale w tym drugim przypadku byłoby trudno zrozumieć co śpiewają :)
Zadowolą mnie wszystkie tytuły a szczególnie jakichś rokowych zespołów.
Dziękuję za odpowiedzi i liczę na następne :)

pozdrawiam
no to proponuję ci: In Extremo, Tanzwut, Umbra Et Imago, Einsturzende Neubauten, Das Ich, Wolfsheim, Subway To Sally, Megaherz, Wumpscut. w celu zapoznania się z tytuami najlepiej wchodzić na oficjalne strony zespołów (łatwo znaleźć w googlach), a ściągnąć można łatwo np. z eMula (ale najlepiej oczywiście kupić orginalną płytę - żeby nie było, że popieram piractwo ;) )
chce forum o tokio hotell sialallsla
Mogę ci podać wykonawcę który ma dosyć ciekawe teksty nazywa się Herbert GrÖnemeyer jego dobre piosenki to:"Gib mir mein Herz zurück", "Männer", "Mensch", "Nact im Wind", "Ich hab dich lieb", "Was soll das". Jeżeli znasz niemiecki to spodobają ci się jego teksty ....powodzenia
a co z Xavierem Naidoo. Facet jest genialnym muzykiem, ja jego wielka fanka :lol: . Teksty utworow mozna znalezc na polskim forum artysty www.xng.fora.pl
Serdecznie polecam, niezwykle przyjemny glos 8)
Peace geht raus!
genau Pascha :)
,,Mensch" ist super!!
No pewnie Xavier Naidoo jest najlepszy!!! Ma niesamowity głos i świetne teksty. Polecam. No i Söhne Mannheims (zespół w którym Xavier spiewa) tez są super
Witaj. Znam parę zespołów: prócz Rammsteina to Oomph!, Die Toten Hosen, Tokio Hotel, Darzamat (chyba) a ostatnio Subway to Sally (nie miałem okazji przesłuchać jakiejś ich płyty, ale utwór Sieben powala). Pozdrawiam. Mój e-mail: [email]
creme de la creme - diese Zeilen
creme de la creme - letzte Nacht

;)
Dlaczego nikt nie wymienił zespołu DIE ÄRZTE? Oni też mają niezłe kawałki. po niemiecku i łatwo zrozumić co śpiewają. ja niestety nie znam niemieckiego ale wcale mi to nie przeszkadza lubić tą grupę. Polecam.
To ja dopiszę jeszcze Letzte Instanz - fajny zespolik;
Laibach [co prawda nie z Niemiec, ale śpiewają dużo po niemiecku] :)
Pozdrawiam
Ja znam niemiecki zespół Tokio Hotel i znam ich piosenki bardzo fajne wiec jak chcesz zebym ci przeslala cos o nich jakies teledysk albo cos innego na e-mail to sie do mnie zgłóś mój numer gg : 3097445
Nie wiesz moze jaki to moze byc zespół?Śpiewa dziewczyna/kobieta, a w refrenie jest : vergiss mich,..., lass mich hier stehen.. czy jakoś tak...?
Noo taak ja kocham Tokio Hotel;P bo jestem ich fanką.Ale fajne jest też Oomph!,Killerpilze,Leafee?(Heh nawet spoko;P) i wogóle niemiecka muza jest the bestxD
to jest chyba nena :) fajna jest pisoenka 99 schlußballons czy jakoś tak pzdr:)
a duzo jest niem piosenek...tokio hotel maja super teksty "durch den monsun" "ich bin nicht ich" " freunde bleiben" " beichte" "leb die sekunde' Moj ulubiony "rette mich" " schwarz" "unendlichkeit" "jung und nicht mehr jugendfrei' schrei" gegen meinen willen" buzka
Dlaczego w kolko wymieniacie Tokio Hotel. Nie to zebym cos miala do tego zespolu ale taka odpowiedz juz raz padla, wiec po co sie powtarzac? A topic nie jest zbyt dlugi aby wytlumaczyc sie tym ze sie nie czytalo poprzednich wypowiedzi.
Ja znam naprzykład takich wykonawców jak Juli,Nena zespoły np.Killerplize,tokio hotel,fler,sido,aggro berlin.itd....;
)
a i jeszcze :Christina Stürmer,Fettes Brot,Wir Sind Helden,Weckerlih:)pozdroffki:)
Einsturzende Neubauten to raczej dla osob lubiacych dosyc oryginalne brzmienia, niemniej polecam. Glos wokalisty swietny, a pomyslowosc muzykow niesamowita.
Z bardziej rockowych/punkwych klimatow godny uwagi jest zespol Slime.
I jeszcze (choc juz kiedys o tym pisalam) : Hass, Toxoplasma, Daily Terror, Beatsteaks, Doedelhaie.
Jesli chodzi o troszke inna muzyke to mozna posluchac Quetschenpauy, sympatyczne nawet i latwo tekst zrozumiec :P
Jest Duzo zalezy jakiej Muzyki Sluchasz...Ja lubie Ywonne Caterfeld ,Silbermond ,Azad, Bushido, Mike Leon Grosch , Eko Fresch,
dein Tippfehler: Yvonne Catterfeld :)
Yvonnchen jest super, ale na pożegniu z Niemcami było ,,glaub an mich".
Może ktoś z towarzystwa zna=D , łzy lały się litrami, lecz ja pozostałem twardy:P
no własnie... Wir Sind Helden i Söhne Mannheims :))
Ja osobiści epolecam tak: 1-OLI P. "Flugzeuge im Bauch", "Immer wieder" i pozostałe są tez zajebiste!!! 2- SILBERMOND "Unendlich", "Symphonie", " Durch die Nacht", "Endlich", Super pioseneczki, Xavier Naido "Du bist nichy allein", Söhne Mahmheims "Züruck zu dir", 3- DIE TOTEN HOSEN
siema!!!rnAndy Borg to jest niemiecki zespół a tytułu nie podam bo jest tych piosenek mnóstwo
zapomnięliście o TOKIO HOTEL :))
radzę nauczyć się czytać!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 154
poprzednia |

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa