niemieckie piosenki, zespoły itp

Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 154
dlaczego niestety.dobrzy są,a NIESTETY to wokalistka jak mi wiadomo robi solowa karierę
o ja nie mogę!masz rację.bosz,za to powinni wsadzac do więzienia.to po estońsku? XD nawet przeczytac sie nie da tych tytułów.zastanawia mnie jedno:ile lat ma autor tego wspaniałego postu przed nami,bo słowotwórstwo bierze się dopiero w gimnazjum-przynajmniej u nas buehehe
ooo i jeszcze Toxic Dolls-spotkaąłm sie z tym gdzies,ale milczę,ponieważ nie słyszałam,co grają.z tego,co wiem,nie są 'zbyt' popularne
Sha teraz robi kariere.no no
wymieniał ktoś Sportfreunde Stiller?
agus3619!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mam tytuł. Napisałem auf deutsch do tej laski co org. wstawiła.
cecco: bleib bei mir

pozdro
prosze Cie o jeszce raz podanie tego tytulu:)) bo jakoś sie połapac nie moge:) z góry dziekuje;)

Hier noch Bushido mit Philippe

btw. fast alle kennen alle Sportfreunde Stiller. Mit ihren Liedern kann ich aber nichts anfangen. Ich fand nur ,,Tip-Top" ganz OK. Aber das hat er mit seinem Bruder produziert. --->
ostatnio na topie jest Alex C. f. Yass.tekstów dotąd nie szukałam,ale jak znasz niemca,to zrozumiesz.najlepiej w youtube zmienic witrynę na niem,iecką i masz 'na talerzu'
Alex'a C mam w znajomym na MySpace więc jestem auf dem neusten Stand ;)
Witam! Możecie mi przesłać linki do ściągnięcia psionekem niemickich? W szczególności mi zależy na DIE PRINZEN. Jak ktoś ma to bardzo proszę na maiala [email] albo na [gg]


Ë
Ja mam w szkole konkurs piosenki niemieckiej i nie wiemy co wybrac uczymy sie narazie piosenki Neny - 99 Luftballons ale nie da sie do tego za bardzo zatańczyć... Jak ktoś zna jakies piosenki ale zeby śpiewała je kobieta to prosze o odpowiedź. Bardzo prosze! =) Z góry thx
He ja poszukuje cały czas piosenki ze słowami .
"anden stand" . i niemoge nigdzie jej znaleś . ; /
pomozecie mii . ?
jak cO topisac na gadu 6494496 .
BEDE BARDZO WDZIECZNA . XD
Nie znam takiego wyrazu "anden", wydaje mi się, że w niemieckim nie ma takiego słowa... musiałaś chyba źle zrozumieć, więc niestey nie pomogę Ci...:)
mam pytanie kiedys około 3-4 lat temu oglądałam teledysk ze kobieta stała w lazience i lała sie woda z wanny i z zlewu w kolrze czerwonym i jestem ciekawa tytułu piosenki i wykonawce moze wie ktos o kogo mi chodzi ?? (spiewała po niemiecku i chyba był to hip hop i jak dobrze pamietam to miała czarne włosy )
z niemieckich wykonawców to polecam
nu pagadi
raptile
oomph
lafee
sido


Juli - Zerrissen
KIZ - Geld essen
Debbie Rockt! - Ich rocke
Cassandra Steen - Darum leben wir / Stadt
diegeilste:
ten link który podałes w twojej wypowiedzi to nie to .
hah ;D ale to nie byl link odnosnie szukanej przez ciebie piosenki :P
a to przepraszam xD
ciota ze mnie xDxD
spoko nic sie nie stalo ;DD
Annett Louisan, Liza Li, LaFee, Rammstein, Die Ärzte, Sabrina Setlur, Anna David, Christina Stürmer und so weiter :P
:) Uwielbiam niemiecką muzę;) -praktycznie każdy rodzaj Mukke;)
Obecnie wsłuchuję się w teksty Oompha;) ... i Eisblume...

;) Hmmm... chyba nikt nie wymienił zespołu;) EISBLUME- zatem polecam...:)
- BISOU
a ALEX C feat YASS? - moim zdaniem bardzo fanjna i wpadająca w ucho muza ;-)
Marius Müller Westernhagen
Matthias Reim
Xavier Naido--->Nicht von diser Welt
Hej, szukam jakiś niemieckich zespołów metalowych, generalnie chodzi mi o ciężkie brzmienie (oczywiście mają śpiewać po niemiecku ;) )

Oprócz Rammstein bo to, to od dziecka znam :)
Ja uwielbiam Oomph!, ale nie wiem czy to jest dla ciebie wystarczająco ciężkie brzmienie (w sumie zależy od piosenki, a w sumie od albumu, bo parę ładnych latek już mają :))
Juli ma tez bardzo ładne piosenki, polecam "die perfekte Welle"
Wiesz ja też szukam pewnej piosenki zespołu Late ale nie wiem jak to sie pisze więc ci zbyt bardzo nie ponogę :(((
Witam

Szukam takiej niemieckiej piosenki rap o milosci, nie pamietam tytulu ani wykonawcy, wydaje mi sie ze byly tam slowa "ich" auch" urban"

Teledysk wyglada tak ze dwoch niemcow rapuje o milosci a w refrenie taka panieka spiewa....


Help:(
Temat przeniesiony do archwium.
121-150 z 154

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa