niemieckie piosenki, zespoły itp

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 154
2Raumwohnung - Spiel mit
:)
lafeern
tokio hotel
killerpilze
...jezuu ludzie czy was całkiem poj***ło ? :> tokio hotel (specjalnie pisze z małej :p) to ku**a jakies dzioeci nie zespół punk rockowy, czy kim tam oni sobie są. Za rok dwa dzieci sie pokłócą i "zespół" sie rozpadnie. Żal mi was- fanów tokio hotel.
tokio hotel SUX !!! posłuchalibyscie lepiej jakiegos blinka 182, sum 41, yellowcard, nofx, langwagon a nie tych dzieci -.-
ja bym raczej polecił blog 27: co polskie to nasze :)
Siema jak chcesz moge ci napisac te niemiecki zespoly razem z tytulami tylko troche tego duzo :) wiec napisz do mnie [email] ( podaj swojego emaila) pozdrawiam Paula
polecam zespół "Oomph!"
piosenki to m.in. : augen auf, gekreuzigt , sex hat keine macht, supernova, niemand, gott ist ein popstar, Das letzte Steichholz... itp. itd ;p pzdro
jeszcze Luttenberg-klug "super sommer" tez spoko pisenka polecam
a Seeed? są niesamowici...
ostatnio chodzi za mną i odczepić sie nie chce What you deserve is what you get"- wbrew pozorom po niemiecku. A inne ich piosenki: "Schwinger", "Ding", "Dickes B", "Dancehall Caballeros". Gorrrąco polecam!
Spróbuj REVOLVERHELD - są naprawdę dobrzy
errata:
revolverheld - są naprawdę najlepsi :)
Z tego, co widzę, nikt nie wymienił WSPANIAŁEGO Lukasa Hilberta :D :D :D Kocham jego utwory :) Np. "Ich bin du du bist ich" "Kommt meine Liebe nicht bei dir an" "Sex" i inne :) Pozdrawiam jego wszystkich fanów, jak ktoś sie też nim interesuje - [email]
Ja lubie :) : Tokio hotel, Killerpilze(poszczególne piosenki ) tak samo lafee, silbermond,Christine Stürmer,Tobiasa Regnera,Oomph ( sczegolnie piosenka das letzte streicholz :) )niom jak mi sie cos przypomni dopisze hehe pozdro :)
To piosenek jest baaaaardzo duuużo ;] no to lece z tytułami i wykonawcami
Lafee-Mitternach, Lafee-was ist das, killerpilze-ich kann auch ohne dich, killerpilze-springt hoch, killerpilze-richtig scheisse, silbermond-das beste, silbermond-durch die nacht, silbermond-kartenhaus, christina stüermer-nie genug, christina stüermer-ohne dich, eko fresh feat. bushido-gheddo, saad-womit hab ich das verdient i duużo duużo innych ale juz mi sie nie chce pisac;) mam nadzieje że pomogłam
szukam tekstów do piosenek Schillera zna ktos jakies fajne stronki z tekstami ich???:)Pozdrawiam
Ja też bym o to bardzo prosiła... .Potrzebna mi taka piosenka, która mogłaby byc zaśpiewana na występie"..." . Dajcie znac.
Mi bardzo,dzięki:)
czesc wszystkim, ma ktos moze das beste-silbermond. jesli tak to prosze przeslijcie na [email]
to jest piosenka zespolu "Luttenberger-Klug" ;]
99 Luftballons :-)
Z tego co ja słucham... (będę się powtarzać,ale tam):
-Die Toten Hosen
-Wir sind Helden
-Oomph!
-Madsen
-Sportfreunde Stiller
-Die Ärzte
-Silbermond
-wiadomo, Rammstein
-Megaherz "Hurra, wir leben noch" - jedyny znośny utwór _^_

polecam : )
z bardziej tokiohotelowatych to jeszcze groove coverage
Mnie by interesowały piosenki typu Hip-hop czy Rap ... :-) Jeżeli ktoś by mógł mi zaproponować kilka tytułów była bym bardzo wdzięczna.. z góry dzięki :):)
Pozdro 4 all :):) xD
znacie może jakieś fajne zespoły niemieckie? Rodzaj nie ma dla mnie znaczenia, rock, pop, metal, hip hop - jestem otwarta na wszystko byleby tylko grało i śpiewało po niemiecku. Tokio Hotel już znam, ale szukam czegoś innego. Jeśli można podawajcie tytuły piosenek i wykonawców (ale żeby tylko po niemiecku śpiewali, zależy mi na tym, aby osłuchać się z językiem i załapać trochę akcentu - w taki sposób właśnie załapałam sporo z włoskiego i teraz nie mam żadnych problemów z tym językiem. A w tym roku muszę podszkolić się z niemieckiego, bo przysłali nam okropną babkę, która nie zostawi na mnie suchej nitki, więc postanowiłam poćwiczyć trochę język starym sposobem...).
Proszę o pomoc, bo w temacie niemieckiej muzyki jestem kompletnie zielona, będę bardzo wdzięczna za każdy tytuł...
Pozdrawiam wszystkich forumowiczów;)
polecam
ROGERa CICERO
b.dobra szkoła języka:)
a nikt nie zna
Yvonne Catterfeld????

Fajne ma piosenki.
Może nie każdemu taka muzyka odpowada, ale uważam, że jeśli chodzi o naukę niemieckiego to to może się przydać.
Oomph! przede wszystkim.
Weiter:
Rammstein
Die Ärze
Die toten Hosen
Nena
LaFee
L'ame Immortelle
Nina Hagen
Juli
Silbermond
Debbie rockt
Knorkator
Dritte Wahl
Nevada Tan
Killerpilze
Magaherz
Wolfsheim
Bushido
Joachim Witt
Freundeskreis
King Orgasmus
etc...
Dla tych co poszukują niemieckich piosenek polecam Wikipedię, polską i niemiecką:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Niemieccy_wokali%C5%9Bci
http://pl.wikipedia.org/wiki/Kategoria:Niemieccy_muzycy
http://de.wikipedia.org/wiki/Kategorie:Deutscher_Musiker
poszukuje niemieckiej piosenki. W teledysku wystepuje taka murzynka i bodajze lysy facet... spiewaja cos tam "aszte verdż" potem "du bist..." pomocy ;(
Jak Bushido to i Sido! :D
Ja też poszukuję tej piosenki. Ona jest wpaniała !

Czekamy ;)
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 154

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa