niemieckie piosenki, zespoły itp

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 154
A wymieniał ktoś Rammsteina? Z tych "nowszych" to może Sarah Conor i Tokio Hotel piosenki np. "Schrei", "Durch Den Monsun". Może się przyda :)
ja znam sporo zespolikow niemieckich, ale jest troche inny rodzaj muzyki :) mozecie zobaczyc l'ame immortelle, diary of dreams, das ich ("destillat" powala), suicide commando.. :)
pop
Rosenstolz
Die Toten Hosen :)
Sido, Bushido, EkoFreesh, Glashaus, Silbermond
to jest Silbermund "an dich"... pozdrawiam
Hej zna ktos zwas piosenke w refrenie jest "..to fulfill my dreams.."to spiewa babka utwor zokolo 2002 roku cholercia nigdzie nie moge tego znalezc:( pozdrawiam wszystkich
Rusted Angel (1999)

http://www.darklyrics.com/lyrics/darkane/rustedangel.html
teksty znajdziesz na www.teksty.org.pl a wykonawcy to np. Nena, Herbert Grönemeyer, die Ärzte, die fantastische Vier, Ayman, Burzum, Die Prinzen, Die Toten Hosen, Echt, Ben, Olli P., Oomph, Rosenstolz, Sabrina Setlur, Yvonne Caterfeld, i dużo innych:)
Guano Apes (ale oni nie śpiewają niestety po niemiecku... :/)
wszystkich fanów Xaviera zapraszamy na naszą stronkę :rnhttp://www.bis-an-die-sterne.webpark.pl/ lub na naszernforum http://www.xng.fora.pl/ tutaj znajdzieszrnmnóstwo bierzących informacji na jego temat!!rnZobaczysz.... Xavier w Polsce ma wielu fanów... (mamyrnnajświeższe informacje z koncertów) zdradze wamn teshrntyle że szykuje sie KOLEJNY koncert Xaviera w Polsce!!irntym razem z całym Söhne Mannheims (kolejny-bo pierwszyrnbył 9 lutego w Szczecinie!!) chcesz wiedzieć wiecej?!rnzapraszamy na NASZE FORUM!!
Ja znam tylko Tokio Hotel:P ich piosenki. Dursh de Moünsun i Shrëi itd itp
Boże jeszcze słowo o Tokio Hotel i zwariuję! Poza tym zadbaj najpierw o prawidłową pisownię bo tylu błędów w 4 słowach to jeszcze nie widziałem!
Chyba Durch den Monsum i Schrei hihih...jescze nikt nie zrobił tyle błedów...dość oryginalna pisownia..nie powiem...hihihi...tylko nastepnym razem sprawdź jak to się pisze a potem dopiero pisz...hihi
Pozdro;]
gnojek z ciebie hihiihih
A to na jaki temat bylo? Chyba ci sie fora pomylily.
podzielam zdanie kwiatuszka:)) (gość) ktora pamietala o WIR SIND HELDEN. to najlepszy i chyba pierwszy jaki slyszzalam zespol niemiecki. nie ma piosenki ktora nie wpadla by ci w ucho jesli chodzio ich repertuar. POLECAM GORACO WIR SIND HELDEN !!!!
fajne teksty ma również Valezka i Bushido :) polecam
siemka a rammstein?ja mam duzo piosenek rocku metalu po ang i polsku ;-)
a pasowalo by Ci Kult,nirvana ,offspring,metallica,itp?
hej ja wymienilam ;)
hejcia a musi byc akurat ta piosenka?nie moze byc cos innego?pozdro
to fulfill my dreams
mysle, ze to ATB ecstasy
virginia jetzt!, mia, niektore kawalki revolverheld
Też lubie Xaviera Naidoo. Uwielbiam jeszcze: Rapsoul, Mike Leon Grosch, Söhne Mannheims :D
Die Ärzte
Wir sind Helden
Kriegskarthaun
Sie haben Recht, Wir SInd Helden sind einfach super! Ich habe Frage nach ihr Lied: " Von hier an Blind". Es auch ist dieselbe, aber in der anderen Sprache, welche ist erste Version?
erstens war die deutsche Version da, danach kam die englische, französische und japanische raus (zur gleichen Zeit).
LG
Ach so, also warum z.B. im Horefunk ist nicht dieses Band! Das ist ungerecht!
na und ich empfaehle 2-Raumwohnung, besonders "Wir sind die Anderen".
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 154

« 

Pomoc językowa

 »

Pomoc językowa