Olimpiada Języka Niemieckiego 2009

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 283
na 100%? Mówili ci tak w szkole? ;)
Tal, dotarły juz powiadomienia do szkół.
czy wasze szkoły wysyłały zgłoszenia mimo że braliście już udział w ubiegłch latach? Bo według ich strony to juz nie trzeba. A dzisjaj dzwonimy do nich i mówią i że trzeba ;/.
No nasza szkoła bierze udział co roku, a wysyłała zgłoszenie - wiem, bo pani zgłosiła jedną osobę więcej i dzięki temu moja koleżanka mogła się jeszcze dopisać.
Viel Erfolg ! :)
Gleichfalls! ;)
Ich brauche sehr viel Erfolg ;)
i jak wam poszło? ;)
ja nie doczytalam dokładnie kilku zdań w części 3. i 4. ...
aaa i jakby ktoś miał test to miłoby było jakby wrzucił ;) ja mam odpowiedzi ;)
Słońce, wrzuć te odpowiedzi jak najszybciej możesz ;*
ale że kto?
http://img267.imageshack.us/img267/8093/swscan00216.jpg
http://img34.imageshack.us/img34/3372/swscan00215.jpg
Co za totalny bezsens...Te olimpiady to chyba dla cyborgów albo robotów robią...Co za !@*&^!@@ wpadł w tym roku na pomysł odejmowania punktów? W tamtym roku tego nie było 2 lata temu też nie. Sorry ale nawet nauczyciele niektórych zdań by na poczekaniu nie wymyślili.
Pierwsze polecenie to u mnie kompletna porażka ...
I sądzę, że w szczególności w zadaniu pierwszym właśnie, powinno się zaliczać również odpowiedzi analogiczne, lecz niezawarte w kluczu ...
Ja powiem tak to jest kur** nie olimpiada tylko kolokwium z jakiegoś roku... Gratuluje WSJO z Lublina za kapitalne dopasowane pytania...Dziękuję
a czemu w mojej szkole nie było olimpiady? :(
hmm ale według klucza to do wszystkich zadań są uznawane wszystkie inne zgodne z poleceniem odpowiedzi?
a pkt ujemcne? przecież jest tylko napisane ze w kazdym zdaniu za błąd gramatyczny/leksykalny/wyr. odejmujemy 1 pkt- nie iwęcej niż max.l.pkt za zadanie. ;)
wie ktoś, jak to jest z progami? jest stały co roku czy na podstawie nadesłanych prac jest dopiero ustalany?
Jaaaaga , sprawa rozchodzi się w ogóle o to że odejmowania punktów nie było już od paru lat na olimpiadzie, jednak tego roku ot tak sobie wymyślili że jednak znowu będą odejmować. Wiesz... trzeba być troche sceptycznie nastawionym bo patent z odejmowaniem jest niebezpieczny - jest większe prawdpopodobieństwo nie dostania w ógole punktów za dane zdanie. A jeżeli chodzi o klucz? Dziwią mnie niektóre odpowiedzi w 1 zadaniu...
Życzę jak najlepszych wyników
Z progiem jest chyba tak, że dany Komitet Okręgowy go ustala. Uważam jednak, że powinien być stały dla Olimpiady próg - 85 %.
a jaki był w tamtym roku? wie ktoś może? ;)
85% to nawet nei miałabym na co liczyć ;D
właśnie, jaki był przed rokiem?

policzyliście swoje wyniki, przynajmniej tak mniej więcej? ile macie?
+/- 70 % - chociaż nie chciałbym zejść poniżej 70 %.

Właśnie, jakie progi były w poprzednich latach ?
Moja germanistka opowiadała o swojej uczennicy, która miała 96 % i nie przeszła ...
Drobna poprawka do wpisu powyżej-kolego, nie WSJO z Lublina, tylko z Poznania :)
czy mógłby ktoś wrzucić tutaj tegoroczną olimpiadę?
właśnie, bo ja przez przypadek wzięłam tylko klucz :D
właśnie, jakby ktoś miał tą olimpiadę, to niech wrzuci...xD
wie ktos moze kiedy beda wyniki z tej olimpiady?? no i wrzuccie ja bo jestem ciekawa;p
jak ktoś ma arkusz olimpiady to proszę o wrzucenie:)
dołączam się do prośby ! :)
Nauczyciele muszą sprawdzone prace przesłać bodajże do 27 listopada, zaś Komitety Okręgowe o zakwalifikowanych informuje szkoły w przeciągu 3-4 tygodniu od odbycia etapu szkolnego chyba.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 283

« 

Pomoc językowa

 »

Inne