DSD 2011/2012

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 167
poprzednia |
W grudniu zdaje pisemny DSD , ratunku! prosze o pomoc :)
Gdzie, i jak ci pomóc? Tu dostaniesz najlepszą pomoc. Masz strasznie długie 2 miesiące na przećwiczenie absolutnie wszystkiego. Rozejrzyj się w internecie i wnaszym "szukaj". Co ty nato?
Fang an, auf Deutsch zu schreiben!
czy DSD to znaczy Deutschland sucht den......
Cytat: Diego8
czy DSD to znaczy Deutschland sucht den......

Ja, Deutschland sucht den größten Depp.
Du bist ja doch nominiert ; )
haha :)
a co do samego juz DSD :) no tak 2 miesiace i to wcale nie takie dlugie .
Boję się bardziej tego egzaminu ze strony strategicznej :) Z tego co już się naczytałam to napisanie dobrze rozprawki w dużym procencie jest zasługą nie tyle wiedzy , co pomysłu , sprytu i własnie jakiejś strategi.
Egzamin ustny mam w styczniu..i podobno tematy także często się powtarzaja ? Albo nawet można powiedzieć że w danym roku są te same ?
Może i strategia ci dopomoże...?
Zachęcam cię do wykorzystania tego forum. Wtedy natychmiast zobaczysz, czy "wiedza" się liczy, czy nie. Poszukaj sobie tematów i daj się tu sprawdzić.
Co ci szkodzi?
Und, wenn du dich sicher fühlst, dann schreibe weiter auf Deutsch. Es hilft auf jeden Fall bei jeder strategisch durchgeführten Prüfung. Aber, nur vor der Prüfung...
Ojejku już jutro piszemy egzamin! Jaki temat obstawiacie do pracy pisemnej na ten rok? :D
Obstawiam pierwszy temat.
Hm, to ciekawe. Mam na myśli temat jako jakąś dziedzinę, typu badania genetyczne albo ochrona środowiska..
Ciekawe? Nigdy byś na to nie wpadła. A, ja? Wpadłam. Obstawiam dalej.
No brawo. Zły humor? Takie odpowiedzi niczym nie owocują -.-
NIe owocują? Masz zły humor?
Uważam, że dzięki mnie masz możliwość pogadać o dupie Maryni.
btw. Po "NO" pisze się zwykle przecinek w polskim języku. %==0
edytowany przez irkamozna: 05 gru 2011
obstawiam coś związanego z ochroną środowiska :)
Ciekawe , ciekawe jak to pójdzie ..
nooo, ciekawe...
Zrób sobie ciepłe kakao, wyluzuj i idź spać, bo jesteś spięta. ;) Myślałam, że spotkam tu uprzejmych ludzi, a przede wszystkich zainteresowanych tematem
A ktoś wie co było w zeszłym roku?
Wsadź sobie ogórka i nie marudź. Zainteresowana tematem się znalazła.
edytowany przez irkamozna: 05 gru 2011
No już się nie chwal przy ludziach swoimi sposobami na samotność!
Ja nie skorzystam
A, szkoda, bo to poprawia zły humor lepiej niż ciepłe kakao.
Co kto lubi... (Ja nie mam złego humoru)
Ja też nie. Ogórek jest dobry na wszystko. Obstawiasz?
Tak. Obstawiam, że masz jakiś problem ze sobą :) Dziękuję za uwagę.
Nie dziękuj mi. Podzięku sobie samej, że tyle potrafiłaś nabzdryngolić o dupie maryni. Ogórka nie musisz obierać. Jest w skórce trochę twardszy i się w łapie nie ślizga. Przecież ty masz problemy ze sobą. I to eine ganze Menge!
Mam znajomego psychiatrę Jestem jego stałą klientką. Polecić ci go?
Ale, on też jest zwolennikiem ogórków....
Daj już spokój z tym ogórkiem, doświadczona widzę jesteś. Nie mam potrzeby zabawiania się ogórkami, więc może udzielaj takich rad na jakimś innym forum? ;) Zapewne nie zdajesz DSD w tym roku, więc nie rozumiem co chcesz udowodnić swoim.. no właśnie - czym? Sobie nie muszę dziękować, swój czas wykorzystałam z korzyścią dla siebie mimo zaglądania tu parę razy.
To się świetnie dobraliście, ja do was nie pasuję. Sorry memory
kiedy macie ustny??: D ja mam 14 grudnia!! jak ma ktos wczesniej to podajcie tematy ; ) bo w kazdej szkole sa takie same!; ) BOJE SIE!; d
Widzisz, Asiulka? Udzielałabyś się tutaj intensywnie, to wcale byś się nie bała.
Ja mam w styczniu, więc jak możesz to podaj jeśli nikt cię nie ubiegnie :D A ten dzisiejszy mi sie nie podobał, za mało czasu i kartek miałam >.<
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 167
poprzednia |

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa