DSD 2011/2012

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 167
podam wam tematy jak bd pierwsza!; D ale jak jednak ktos jest przede mna to hej...OCALCIE MNIE; p sluchanie to byla masakra! chyba mikrofalowka nagrywali. Beznadzieja. Okazalo sie ze ostatnie bylo prostsze od tego pierwszego! czytanie proste aaa pisanka?? hmmm temat nawet nawet; D
Temat do pisania był fajny, miałam miliony pomysłów a za mało czasu na wgłębienie się... :( Czytanie to dosyć kontrowersyjna sprawa, bo ja chyba mam inny sposób myślenia i to że rozumiałam tekst mi wcale nie pomogło w udzieleniu odpowiedzi :P Co do słuchania się zgadzam, ale myślałam że to wina naszej obszernej sali że mi się dźwięki w uszach rozpływają i nic nie słyszę, siedząc w ostatniej ławce to było dość wytłumaczalne ;D
dla mnie także słuchanie było najgorszą częścią, a czytanie zdecydowanie najprostsze ;) u mnie w szkole egzaminy ustne mamy 12 grudnia, także jak coś dam znać o tematach :)
ooo fajnie!masz najwczesniej ;) dzieki! a sluchanie wszedzie bylo tak samo beznadziejne . Moje nauczycielki byly w szoku!xD a wy gdzie sie wybieracie na studia??
Ja nie mam pojęcia! :D Ale rozważam poniekąd opcję wyjechania do Niemiec, byle gdzieś blisko granicy :) Żeby nam tylko to słuchanie nie zaszkodziło :(
Nooo..."rozważam poniekąd opcję azaliż ówczas a takoż". Jezu, ale wy tu chrzan wpisujecie. Bez śmietany! Siedzę i myślę, myślę i siedzę, siedzę i myślę...Ale= Ja nie mam pojęcia! Hilfeeeee!
I to ma być DSD? Deutschland Sucht DenStar?
ja wybieram sie właśnie do Niemiec; D zawsze chciałam tam studiować. ; )
Jezuuuu? Dokąd dokładniej?
sorki, ty przecież jeszcze nie wiesz co znaczy "dokąd"...
edytowany przez irkamozna: 07 gru 2011
Tak, to ma być DSD. Żeby ci żyłka nie pękła jak zdamy i do tych Niemiec wyjedziemy.
Asiuleq_93 - zazdroszczę perspektyw, ja nie wiem co z sobą zrobić, najchętniej siedziałabym w domu i rysowała :D Ale tak długo nie pociągnę.
Cytat: sue1993
Ja nie mam pojęcia! :D Ale rozważam poniekąd opcję wyjechania do Niemiec, byle gdzieś blisko granicy :) Żeby nam tylko to słuchanie nie zaszkodziło :(

Aż ze śmiechu oplułem piwem laptopa.
Nie chcę cię dołować, ale zosia kopie doły w Niemczech, wiec albo będziesz tam pracować i przerzucać gó..no, albo na ulicy prezentować wdzięki (na pracę umysłową bym nie liczył, nie ten poziom)
Ach ja, ich kann das auf Deutsch schreiben, du aber große Probleme hast einen vernünftigen Gedanken in der Muttersprache zu äußern.
.
edytowany przez sue1993: 07 gru 2011
Cytat: sue1993
.

Ich sehr du bist sprachlos. Und du hast noch nicht mal mein Ding gesehen!
Ich will in Frankfurt studieren!!; D:D:D:D viadrina .; ) a osoby które wypowiadają się negatywnie prosze o opuszczenie forum i tyle. To że wam sie w życiu nie udało, nie oznacza , że nam się nie uda. ; D
Sue1993 moja koleżanka wybiera się do Berlina ; D i właśnie ona również rysuje!; D chce studiować jakieś tam kierunki artystyczne; ) może mogłabyś tego spróbować: )? mój przyjaciel studiuje na Viadrinie i jest bardzo zadowolony^^
Do Berlina mnie raczej nie poniesie :) , myślałam za to o grafice w Gorlitz albo w Dreźnie, ale Drezno też mi się za odległe wydaje. Za dużo mnie tu trzyma, żeby tak daleko wyjeżdżać :D
ja mam blisko bo jestem z Gorzowa; D
Ha, jak z Gorzowa, to od razu nie trzeba się uczyć, bo to się nazywa Görlitz. Bomba sprawa. Straszne miasto. Ja bym sobie też "porysowała".
...czy te pokemony nigdy nie śpią?
Cytat: Asiuleq_93
Ich will in Frankfurt studieren!!; D:D:D:D viadrina .; ) a osoby które wypowiadają się negatywnie prosze o opuszczenie forum i tyle. To że wam sie w życiu nie udało, nie oznacza , że nam się nie uda. ; D

Ich will in Frankfurt studieren!! - und nur das kannst du auf Deutsch sagen? Bravo!!!
Ich war da, hab's gesehen und bin wieder nach Posen zurückgekehrt.
Viadrina steht unten im Uni-Ranking.
Aber was weiß ich denn, ich hab' mein Studium schon hinter mir.
Cytat: Asiuleq_93
ja mam blisko bo jestem z Gorzowa; D

Ale zad..upie.
(Nie obrażając ludzi z Gorzowa, ale taki Asiuleq wam dupę obrabia)
Haltet euch fern von Viadrina. Ohne Witz.
...i do tego chce być jeszcze Graf-Ficker!
Cytat: weltall
Haltet euch fern von Viadrina. Ohne Witz.

Wieso? Jedes Pokomon kann dort studieren (oder versuchen :)
Daso!
https://niemiecki.ang.pl/profil/505599
Heh, to zabawne i zarazem przykre, że niektórzy ludzie urodzili się tylko po to, żeby krytykować innych i zniechęcać ich do wszystkiego... :)
kogo masz na myśli? Chyba jedynie Asiulkę? Bo, ja jestem przez Asiulkę totalnie zniechęcona.
to sue życze powodzoenia!! ; D Na pewno dobrze zdasz ustny; )
a mnie nikt do niczego nie zniechęca; ) znam swoje możliwości . Lubię niemiecki, a opiniami tych starszych ludzi się nie przejmuję; ) jeszcze raz powodzenia na ustnym!
skonczcie sie napieprzac i dawac chmurki :P
::--))
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 167

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa