DSD 2011/2012

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 167
Hej, jaki był temat rozprawki w tym roku na pisemnym? Pytam z ciekawości, zdawałam w zeszłym roku DSD :)
zdałaś?
Temat pisemny: Autofreie Innenstadte
Zdałam :D, miałam ten temat na ustnym o.O
o, k...
czy ktoś może pamięta jeszcze jakieś tematy z ustnego? :)
właśnie... na pewno część szkół już miała ustne.. Jakie były tematy prezentacji?
Wieszno, po 97 wpisach, to już właściwie nic nie wiadomo... No, takie jest życie...
był jeszcze temat alte Menschen: Familie, Beruf, soziale Absicherung, moderne Medizin, Altenheim, literarisches Werk :)
Jakby ktoś podał jeszcze aspekty do Markenkleidung i Einkäufe im Internet, to brakowałoby nam tylko jednego tematu :p
Już wiemy wszystko. No, to sru....Zaliczać!
Dostałam informację, że był temat "casting shows". Ale nie mam pojęcia jakie aspekty do tego.. Może ktoś miał ten temat i chce się podzielić, hmm?
Podzielić?
Nie widzisz, że tu same "rozdarte wierzby"?
Tylko jęczą i nic więcej...Arme Leute...hmmmm....
Sue1993 też się właśnie dzisiaj dowiedziałam, że były casting shows! to są aspekty: Erfolg, Medien, Jury, Sensationsgier, Konkurenzdruck, literarischer Bezug, Gründe für die Teilnahme :)
Dzięki ;) Jeszcze dwa i będzie komplet, ha! :D Dobrze wiedzieć, przynajmniej sobie wcześniej po polsku wymyślimy jakieś sensowne wypowiedzi
nie ma sprawy :p ja mam jutro dsd, więc jak ktoś od nas będzie miał któryś z tych tematów to Ci napiszę co i jak :)
Cytat: apami
nie ma sprawy :p ja mam jutro dsd, więc jak ktoś od nas będzie miał któryś z tych tematów to Ci napiszę co i jak :)
Czekamy na to z niecierpliwością...
No, i jak poszło? Jaki miałaś temat? Napisz co i jak.
wiesz, poszło mi świetnie :p ale widzę, że Tobie chyba czasami nie wszystko wychodzi tak jak byś chciała...:)
Wiesz, mnie w niemieckim nie musi od dawna wychodzić.

Ty się jeszcze ciągle jednak paćkasz z "Alamakota" po niemiecku.
A, ja tobie nie wierzę, że ci świetnie poszło, bo nie piszesz, co miałaś, gaduło.
Bardzo cieniutko piszesz o tym twoim: Deutsches Sprach-Diplom.
...a obiecałaś publicznie o tym napisać...

Konfuncjusz (Kungzi) mawiał:
Obiecanki macanki, a głupiemu staje...
edytowany przez irkamozna: 03 sty 2012
jeśli nawet powiem ile dostałam, to napiszesz komentarz, że pewnie to sobie wymyśliłam, więc jest sens? :)
Cytat: apami
nie ma sprawy :p ja mam jutro dsd, więc jak ktoś od nas będzie miał któryś z tych tematów to Ci napiszę co i jak :)
nie wij się, jak piskórz...
Nie mnie obiecałaś.
Cytat: apami
jeśli nawet powiem ile dostałam, to napiszesz komentarz, że pewnie to sobie wymyśliłam, więc jest sens? :)

znaczy ledwo ledwo
gnojstwo i szczylstwo, nic więcej.
Obietnicy dotrzymała, nie martw się. ;)
gnojstwo i szczylstwo, nic więcej.
Gdzie dotrzymała. Prywatnie?
Ale publicznie mordę rozdziawiać? Ot, gnojstwo i szczylstwo, nic więcej.
Co wy takie tajemnicze, jak za komuny?
Nie powiecie potrzebującym? Po cichutku załatwiacie przy pomocy forum? Nie daj Boże, żeby ktoś się dowiedział. Polska pomoc rodakom.
Ot, gnojstwo i szczylstwo, nic więcej.
edytowany przez irkamozna: 03 sty 2012
Tylko ty tu jesteś spragniona wiedzy na temat tego, jak koleżance poszło - nie rodacy... :) Jak będzie wiadomo coś nowego odnośnie egzaminu ogólnie, czego jeszcze na tym forum nie napisano, zostanie to objawione. Tak.
Właśnie to jest zadziwiające. NIKT z zainteresowanych nie wypowiedział się przyzwoicie na ten temat po egzaminie. Przed egzaminem każdy ryczał o pomoc. Potem ucichło. Dlaczego?
Jesteśmy we wpisie numer 118 i żaden nie dał porządnej odpowiedzi. Oto zainteresowani tylko z tego tematu w forum:
sue1993
apami
hmhm
deutsches
Dominik54
jejka23
Asiuleq 93
aneste93
weltall
saandrusia
Diego8
Każdy bije się w piersi, że coś konkretnego powie. Ale poza jęczeniem, że "jezuniu, mam stracha" nic więcej nie ma.
I ty sue1993 chcesz mnie przekonać, że coś tu będzie objawione? Vergebens...
Uważasz, że nikt nic konkretnego nie powiedział? Nieznane są tylko dwa tematy z dziesięciu, a właściwie same aspekty do tych tematów. Wiedząc, że będzie coś o zakupach w internecie i o markowej odzieży każdy jest w stanie powtórzyć sobie ciekawe słownictwo i ma egzamin znacznie ułatwiony. Moim zdaniem już i tak bardzo dużo zostało objawione
Ja nic nie uważam. Ja widzę.
Kto zdał?
Kto powtórzył sobie słownictwo?
Kto odpowiedział na własne obiecanki?
Same objawienia...
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 167

« 

Nauka języka

 »

Pomoc językowa