Nowa wersja serwisu Szlifuj swój niemiecki - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 220
nie mogę odczytać odpowiedzi na mój wątek na forum (temat 'dialog'), wyświetla się tylko mój, pierwszy post. bardzo proszę o pomoc
edytowany przez kasia90010: 15 wrz 2010
kasia90010 nie proś o pomoc, bo "Grześki" jeszcze walczą z komputerem. Poczytaj uprzednie wpisy tutaj, to może załapiesz , o co tu chodzi. Wgrali coś i teraz się trzaskają. Pomocy osobistej nie dostaniesz, bo to forum jeszcze ma "miękkie kolana".
Oznacz jako przeczytane
Wynik:
Nie można zakończyć żądania
Interessant. Schaut mal die Anmerkungen in den anderen Sprachen. Ja sie podpisuje... :-)
Moje wpisy nadal sa i beda ignorowane...
Moko, moich wpisów ja też nie widzę. Jedynie w niektórych grupach. Bleib doch cool! Mnie się nudzi to obserwowanie błędów, bo ich jest mnóstwo. Te komputerowe "Grześki" nie dają sobie jeszcze z tym rady. Spoko! Nikt nie ma nic przeciwko tobie. A dopóki nie ma moderatora, to możesz nawrzucać. Odpręż się!
tja, meine in allen...
Moko, wypłacz się w kącie, to i twoje wpisy zobaczysz. Jezu, ale Nervensaege!
Weißt Du, vor einigen Jahren hat mir mal ein Pole in einem vergleichbaren Fall gesagt: spadaj.
Moko, ich bin sicher, du meinst deinen Fall. Vergleichbar. ich warte ganz cool bis sich diese "Grześki" opamiętają. A ty, jako lewobrzeżny warszawiak rozrywasz szaty, bo cały świat jest przeciw tobie.
Das macht langsam Spass!
"Nie można zakończyć żądania" ;-)
"Grześki" pewnie już poszły spać. Im to wszystko jedno.
"Ćwiczenia" - nikt nie sprawdzal tego punktu! Statystyka nie wiem na podstawie czego jest wyliczana. N.p. punkt "z rodzajnikiem czy bez", jest 20 pytan, statsystyka pokazuje 33 pytan z tego 2 bledne, nie odpowiedzianie 17 i na koncu, zeby bylo fajnie, 12 zle odpowiedziane, razem 31. Czy ktos to sprawdzal???
"Ćwiczenia" - nikt nie sprawdzal tego punktu! Statystyka nie wiem na podstawie czego jest wyliczana. N.p. punkt "z rodzajnikiem czy bez", jest 20 pytan, statsystyka pokazuje 33 pytan z tego 2 bledne, nie odpowiedzianie 17 i na koncu, zeby bylo fajnie, 12 zle odpowiedziane, razem 31. Czy ktos to sprawdzal??? Juz drugi raz ten tekst wpisuje! Zobaczymy, czy teraz bedzie wstawione.
Moj wpis jest liczony, tj. liczba wpisow jest wyzsza, ale dalej nic nie widzie.
Edytuje topik n.p. "List prywatny - proszę o pomoc" i cos calkiem inny topik jest pokazany!
Teraz można "Grześki" pochwalić, co niniejszym czynię! Na razie wszystko działa. Stronka wygląda estetycznie i nowocześnie.
Gdyb jeszcze nie była tak potwornie szeroka, to mógłbym na laptopie także inne rzeczy widzieć. Ale z tym można żyć!
Nic podobnego! Nie pokazują się nagle nowe wpisy właśnie w tym tutaj temacie! Za szybko pochwaliłem...
a to jednak w ajaxie robione, tym lepiej :)

czy blogowanie niebawem będzie może ...
a to jednak w ajxsie robione chyba, tym lepiej :)

odpalcie blogowanie przy okazji please, mam kilksaet wpisów na klastrze uniwersyteckim, więc może czasem coś copy/pastne ...
W tej chwili najbardziej denerwujące jest ciągłe pojawianie się komunikatu "Nie można zakończyć żądania" i opóźnienie z jakim wpisy pojawiają się w poszczególnych wątkach.
ok, chyba znalezlismy powód tych strasznych opóźnień, zobaczymy jak teraz chodzi serwis
Ha, wygląda, że mój wpis pojawił się od razu.
To jeszcze został ten irytujący komunikat ;)
no i to chyba było, bo responsywność teraz jak błyskawica aż miło
U mnie też jest już ok, szybko i bez błędów. Tak trzymać :D
:)
Cytat: diddlina1
a gdzie sa moje posty, gdzie mozna znalezc wszystkie swoje dotychczasowe posty?

http://www.wloski.ang.pl/forum/do-autora-strony-uwagi-propozycje/200077/quote/1240977
Pojawia się błąd ze starego forum, który powoduje, że jeden wpis powtarza się kilka razy. To przerobimy teraz. Może się uda. To polega na tym, że stronka jest powolna a człowiek nie ma czasu na czekanie i naciska kilka razy myszą, aż się wreszcie coś pokaże. Lukar, zwróćcie uwagę także na to. Uwaga próbuję kilka razy po kolei nacisnąć "Dodaj wpis". Zobaczymy, co wyjdzie.
Pojawia się błąd ze starego forum, który powoduje, że jeden wpis powtarza się kilka razy. To przerobimy teraz. Może się uda. To polega na tym, że stronka jest powolna a człowiek nie ma czasu na czekanie i naciska kilka razy myszą, aż się wreszcie coś pokaże. Lukar, zwróćcie uwagę także na to. Uwaga próbuję kilka razy po kolei nacisnąć "Dodaj wpis". Zobaczymy, co wyjdzie.
Temat przeniesiony do archwium.
31-60 z 220

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch