Nowa wersja serwisu Szlifuj swój niemiecki - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 220
Lukar, jeszcze takie drobnosteczki:

http://dl.dropbox.com/u/695442/varia/1.png

http://dl.dropbox.com/u/695442/varia/2.png
Cytat: Asgard
Lukar, jeszcze takie drobnosteczki:

poprawki wprowadzone

odnośnie przeglądarek - nie mam problemów w FF, Opera, Chrome, IE... co się dokładnie źle dzieje/wyświetla?
poskie znaki tez by sie przydaly, bo moderatorzy sa poza krajem.
Co do przegladarek, w n.p. Opera nie ma mozliwosc powiekszenia edytora.
Formatowanie (b,i,u) dalej nie funktionuje. ...
Teraz wiedze, ze jak cos sie wpisze w edytor i pozniej chce sie kogos zacytowac, to wszystko w edytoprze jest skasowane. No super!

I chyba cytowanie tez teraz po poprawkach nie funktionuje.
Cytat:
odnośnie przeglądarek - nie mam problemów w FF, Opera, Chrome, IE... co się dokładnie źle dzieje/wyświetla?

u mnie pod FF, Sea Monkey (czyli ten sam Webkit co w FF) oraz w Operze wszystko idealnie OK; w Chrome (właściwie Chromium, bo to Łubuduntu Lucid) natomiast reklamy zasłaniały prawą stronę tekstu w "Ostatnie wpisy" - ale to było jeszcze wczoraj, bo dziś już wszystko jest idealnie (nie zasłania) - pewnie podłubaliście przy tym lub się "samo" naprawiło, bo akurat robiłem aktualizację systemu do nowszych bibliotek glibc

no i thnx za poprawki drobnosteczek :)
Cytat: Japanese
Opera nie ma mozliwosc powiekszenia edytora.

u mnie działa (opera 10.62), na dole pola jest kilka kropeczek - to do powiększania

Cytat: Japanese
Formatowanie (b,i,u) dalej nie funktionuje. ...

co jest nie tak?

Cytat: Asgard
natomiast reklamy zasłaniały prawą stronę tekstu w "Ostatnie wpisy" - ale to było jeszcze wczoraj, bo dziś już wszystko jest idealnie (nie zasłania) - pewnie podłubaliście przy tym lub się "samo" naprawiło, bo akurat robiłem aktualizację systemu do nowszych bibliotek glibc

to dziś poprawiłem

OK, teraz widze, ze te kropki sa na srodku w Opera (10.62). W n.p. Chrome sa one na dolnym rogu po prawej stronie.

Teraz widze tez, ze ten problem z formatowaniem ma tylko Opera (10.62). W Chrome i FF to funktionuje.

Zainstaluje jeszcze raz Opere i sprawdze, co z tym formatowaniem.
Cytat: Lukar
odnośnie przeglądarek - nie mam problemów w FF, Opera, Chrome, IE... co się dokładnie źle dzieje/wyświetla?

;-) Wszystko OK. AdBlock za ostry...
Życzenia:
1. opcja podglądu przed wysłaniem posta
2. przy normalnej odpowiedzi (nie szybkiej) tekst poprzednich wpisów pod okienkiem odpowiedzi, najlepiej od najnowszego
Fehler: Umleitungsfehler
Die aufgerufene Website leitet die Anfrage so um, dass sie nie beendet werden kann

Proszę poprawić błędy w formularzu. Pola oznaczone czerwonym kolorem są obowiązkowe.
Coś takiego się pokazuje, gdy chcę wpisać szybką odpowiedź,ale ta odpowiedź jest pusta. Ot, przez pomyłkę! Gdzie są te pola oznaczone kolorem czerwonym?
Ciekawocha Lukar. Zwykle gdy się zalogowywowywuję dostaję takie info:
Twoja ostatnia wizyta w serwisie zakończyła się dzisiaj, 13:37
Czy to początek końca, czy koniec początku? Oj, wy to jesteście Grześki! Typowo polskie odwalanie roboty. Zupełnie, jak Niemcy! Czy wyście ten program w ogóle kiedyś i na coś testowali?
Przed 2 tygodniami nie było tylu błędów. jakiś nowy programista na agorze, czy co?
Cytat: bongo-bongo
Typowo polskie odwalanie roboty. Zupełnie, jak Niemcy! Czy wyście ten program w ogóle kiedyś i na coś testowali?

ok, przyznaję, jesteś naszym ulubionym beta-testerem :-)
Jeśli chodzi o korygowanie prac na forum, to oprócz b,i,u powinna być możliwość użycia przekreślonej czcionki i byłoby idealnie, gdyby dało się nadawać kolor tekstowi.

U mnie zupełnie nie funkcjonuje zapamiętywanie hasła logowania. W starym interfejsie nie miałem z tym problemu. Dzisiaj, po wyłączeniu komputera i ponownym włączeniu, muszę przeprowadzać całe logowanie od początku.
z tym "niezapamiętywaniem" hasła to się całkowicie zgadza - w starym forum zasadzał ciasteczko i wsio grało, teraz nie śmiga
edytowany przez Asgard: 08 paź 2010
Cytat: Lukar
Cytat: bongo-bongo
Typowo polskie odwalanie roboty. Zupełnie, jak Niemcy! Czy wyście ten program w ogóle kiedyś i na coś testowali?

ok, przyznaję, jesteś naszym ulubionym beta-testerem :-)
Ty znowu zagadujesz, jak te Voodoo's z forum. Co mi po twoim chwaleniu i twoim uwielbieniu? Trzepiecie się z tym forum i pewnie potrwa to jeszcze 5 lat, zanim zacznie dobrze działać. Na początku było tak fajnie (pisałem pochwałę), że gdy nacisnąłem w "ostatnie wpisy", to wskakiwałem bezpośrednio do tego wpisu, który był pokazywany, jako aktualny. Dzisiaj? Dupa zimna! Znwou muszę scrollować 5 kilometrów, bo diego-baba napaskudziła 80-ma wpisami. Ale za to mamy nagle "złocony kranik" z napisem "nowe". Jakby nie było wiadomo, że ostatnie wpisy, to są nowe. Oj, Grześki, Grześki...
....że już o aktualizacji edytowanego wpisu w "ostatnie wpisy" nie wspomnę. Deutsche Qualitaet. Znacie bajkę o jakości? "Jakoś - to będzie...
edytowany przez bongo-bongo: 09 paź 2010
Wyniki wyszukiawania hasła: (taki jest polski napis w wyszukiwarce - autor: Adaś Mickiewicz)
jak mam wyszukiawać, jak nic nie działa. Moko, Danke! Grześki jeszcze trzepią się w piachu! Wyszukiwarka jest bezdenna. I nie działa.
Ale za to reklamy działają idealnie. Hut ab!
edytowany przez bongo-bongo: 11 paź 2010
pokładowy adblock najnowszej Opery bardzo ładnie doprowadził tę stronę do normalnego wyglądu - tylko dwóch zaśmieciaczy musiałem ręcznie dokoptować (= zero syfu); bardzom ukontentowan :); w poprzedniej wersji więcej było zarzygane kapitalizmem
Dawniej była obecna gotowa wersja wydruku każdego zagadnienia - było to bradzo pomocne.
Lukar, koniu! Ciągle jeszcze "nie można zakończyć żądania". I to jest nałogowe. Zostawcie, Grześki, inne problemy i skoncentrujcie się na tym jednym.
Ja już pomagam tem u forum w ten sposób, że zanim mój wpis "odpalę" to robię na wszelki wypadek CTRL+C.
Hi,
pikny ten tuning ale zrobcie juz te slowka bo statystyka mi lezy :)
cu
Fehler: Umleitungsfehler
Die aufgerufene Website leitet die Anfrage so um, dass sie nie beendet werden kann.
Nie można dodać ogłoszenia w dziale język za język, bo wyświetla "nie można zakończyć żadania".
oj
Czy ta opcja "nie można zakończyć żądania" zostanie kiedyś naprawiona.
Poza tym jak chcę dodać ogłoszenie na stronie z niemieckim, to zauważyłam, że to ogłoszenie SAMO dodaje się na stronie z hiszpańskim.

Takie fajne były te stronki, a teraz nic nie działa jak trzeba :( Nie na darmo się mówi, że lepsze jest wrogiem dobrego ;)

https://niemiecki.ang.pl/forum/brak-wkladu-wlasnego/202532/page/1#post1257242
Lukar, Koniu Boży!
Ty mnie możesz z forum wykluczyć za brzydkie słowa (pfuj!), ale lepiej wypieprz powyższego Threada z tego forum. Ostrzegałem cibeie wielokrotnie. TOBIE TO NAPRAWDE WISI. Zrobisz co chcesz, ale diego-baba jest nieobliczalna i ściągnie ci jeszcze przy tej okazji policję na łeb!
Ostrzegałem, LUKAR! Rusz DUPSKO!
Czy wyrażam się tutaj jasno?
Bardzo przydałby się PODGLĄD postów!! Formatowanie jest super, ale potem często nie widać jak będzie wyglądał wysłany post!
Cytat: zielonoszare
Bardzo przydałby się PODGLĄD postów!! Formatowanie jest super, ale potem często nie widać jak będzie wyglądał wysłany post!
Bezwzględnie TAK! Bo potem ma się tylko te krótkie 10 minut i nie zawsze ma się ochotę na wieczną korekturę. Popieram!
ale Lukarowi to wisi, bo on ma swoją lekramę zupy i to mu wystarcza.
Wazne !!!
Prosze o wykasowanie wszystkich wpisow z tego konta
Wazne prosze o wykasowanie wszystkich wpisow z tego konta, prosba zostaa wysana na adres email [email] kilkakrotnie
Temat przeniesiony do archwium.
151-180 z 220

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch