Nowa wersja serwisu Szlifuj swój niemiecki - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 220
jeszcze cos, wczesniej byla lista pod nickiem z tematami, w ktorej ten nick cos napisal. Ta funktja byla b. dobra, gdyz szukajac pewnego wpisu i nie majac dokladnej informacji o nim, moza bylo w tej liscie b. szybko znalesc ostatnie wpisy tego nicka.
Do tego ta "skrzynka narzędziowa" po prawej strony wpisu, gdy się myszą najedzie na wpis, przewala cały wpis. Mnie to denerwuje po prostu.
super. Coraz lepiej. Ostatnie wpisy pod Nickiem są. Teraz code html w profilu jeszcze...
aus dem italienischen:

Cytat: Lukar
moi Drodzy, dajcie mi troche czasu, ja wam wszystko zrobie i na pewno nie będziecie chcieli wrócić do starej wersji, cierpliwości ;-) będą i wpisy użytkowników, i porządna wyszukiwarka, i powiadamianie o działaniach "obserwowanych" i dużo dużo więcej

ta zmiana była konieczna z wielu względów, powrotu na pewno nie ma - jest tylko rozwój :-)
Cytat: Mokotow
... Teraz code html w profilu jeszcze...

merci... :-)
Link zepsuty: https://niemiecki.ang.pl/profile
dziala jeszcze nie... :-)
edytowany przez Mokotow: 18 wrz 2010
Edytowanie zepsuty
Cytat: Mokotow
dziala jeszcze nie... :-)

jeszcze nie dziala ... // prawidlowo po polsku ;)
Cytat: Mokotow
Edytowanie zepsuty

po polsku

edytor zepsuty/edytowanie zepsute/nie dziala/nie funktionuje
Ich bin sicher. Lukar versteht mich... ;-)
Bestimmt, aber du willst ja polnisch lernen, oder?
czas już przywrócić favikonkę (niemiecką flagę przy adresie w okienku adresowym), bo w starym było :)
wy już piszecie, jak diego-sraczka! Moko i Japa! Nie funktionuje.Schkoda, a morze schę zepsóło! Nurz w brzóhó! Niemnieckom flagiem jestsze potschebujom? jezu! Tschiaua? jeschtsche nie! Dschaiaua? Jeschtsze noe! Seid igr schon voll knuelle? "Grześki" już dawno poszły spać, a wy się jeszcze bzdryngolicie.
Cytat: bongo-bongo
wy już piszecie, jak diego-sraczka! Moko i Japa! Nie funktionuje.Schkoda, a morze schę zepsóło! Nurz w brzóhó! Niemnieckom flagiem jestsze potschebujom? jezu! Tschiaua? jeschtsche nie! Dschaiaua? Jeschtsze noe! Seid igr schon voll knuelle? "Grześki" już dawno poszły spać, a wy się jeszcze bzdryngolicie.

nie mo co robicz?
Cytat: Asgard
czas już przywrócić favikonkę (niemiecką flagę przy adresie w okienku adresowym), bo w starym było :)

:-) szybki jest...
wow.. ale zmiany... ciężko się odnaleźć.
a co z nauka slowek? wiem, ze sie powtarzam, ale miala byc w tym tygodniu..;p
Komm, ich helfe dir inzwischen. Was sollen wir heute lernen?
Na górze: - Zalogowany - Mokotow - Edycja profilu - Wiadomości (0)

„Mokotow” → link: https://niemiecki.ang.pl/profile → nie działa: "Nie można zakończyć żądania.
Przejdź na stronę główną lub spróbuj znowu."
:-)
Entschuldigung, że się tak wtrącę i ni stąd ni z owąd zapytam:
Mokotow, du bist Deutsche? ;>
nein. Deutscher...
oo, entschuldigung! :D w profilu masz, że jesteś mężczyzną :P dobra, już nie zaśmiecam tego forum, najwyżej będę Cię dręczyć osobistymi wiadomościami :D
madzia, nie przejmuj się, tu są jeszcze gorsi niż ty. Np. ja.
wolę tu! Zdecydowany! ... !!!
edytowany przez Mokotow: 19 wrz 2010
*Zdecydowanie

Ok, ok. Nie bój się :D Nie będę Cię dręczyć :D

Dziękuję bongo za pozwolenie :D a "Madzia" piszemy z dużej!
mnie tam wszystko jedno z czym piszemy, czy z dużej, czy z małej. Na pewno jesteś mała Madzia.
jestem mała Madzia... owszem. Ale należy pisać z dużej! I koniec! Grzeczny bądź! :D
A Ty to w ogóle w jakim przedziale wiekowym jesteś, że mnie zaraz zwiesz małą? Zaraz się okaże, że 40-latkowi każę być grzecznym :| mhm...
chyba masz racje
Temat przeniesiony do archwium.
91-120 z 220

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch