Nowa wersja serwisu Szlifuj swój niemiecki - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 220
a dlaczego
kolorowa123 - Lukarowi to zwisa, co ty mu tam wypisujesz. A ty na drugi raz trzymaj twój durny ozór za klatką z zębów!

diego13 - przeczytaj jejne wpisy i otwórz twoją durną pałę. Logiczko ty od ośmiu boleści! Może coś poza klejem kiedyś załapiesz.
Jak usunąć wpis i konto????
Cytat: kolorowa123
Wazne prosze o wykasowanie wszystkich wpisow z tego konta, prosba zostaa wysana na adres email [email] kilkakrotnie


ja tez już o to pisałam,w ogóle nie robią sobie nic z tego......, chcę usunąć i niue wiem jak.... cienko tu......
Cytat: hammel
On tez przecie w serwisie...

No chyba że tak.
Z jakiego powodu jest przesylanie wiadomosci od wielu dni "tymczasowow zablokowane"? Odblokowac, albo wywalic te funkcje. To forum nigdy nie bedzie dzialac dobrze! A mialo byc taaaakie genialne...

P.S: Nie wspominam juz o tym durnym okienku, co sie ukazuje po najechaniu na posta i przewala cale formatowanie tekstu. Skorygowac. Wywalic, albo rowiazac inaczej. Ruszcie sie Grzeski jeszcze w starym roku!

Po kiego jest ten post skoro i tak nikt nie bierze na to wzgledu? Wywalic! Albo wykonac!
edytowany przez hammel: 27 gru 2010
Przywróciliśmy możliwość łatwego drukowania zawartości serwisu (Gramatyka). Przy tytule z prawej strony widoczna jest ikonka drukowania. Kliknięcie otwiera nowe okno z treścią przyjazną do drukowania.
czy będzie można kiedyś dodać ogłoszenie w dziale język za język czy to już jest na wieki wieków zepsute??
Hej, karolina, co ty masz wiecznie z tym ogłoszeniem? Ogłoś się tutaj i po rybach. W tym nowym forum działają jedynie "ostatnie wpisy" oraz "szukaj". Reszta jest jeszcze w powijakach. Tak potrwa pewnie jeszcze ze dwa lata.
Lukar, no zrób trochę dłużej ten czas korekty wpisów. 10 minut jest stanowczo za mało, bo ten edytor tekstu nie ma podglądu. Przy dłuższych tekstach zauważa się jedynie po opublikowaniu własne błędy. A to się zdarza w najlepszych rodzinach. A czas leci. No, zrób jakąś godzinę, czy 90 minut. 10 minut jest stanowczo za krótko. No, przynjamniej to jedno zrób, jak reszta tych "genialnych" funkcji forum i tak albo nie działa albo zablokowana.
No, co ci wisi? No, zrób. No, nie bądź taki. To tylko przestawienie jakiegoś durnego parametru i po zabawie.
edytowany przez zochama: 07 mar 2011
Dodano opcję obserwowania wybranych wątków na forum:

https://niemiecki.ang.pl/groups/obserwowane
Lukar, zrób lepszy edytor. Przecież tutaj nikt nic nie obserwuje. Tu jest najważniejsze porządne narzędzie do odpowiadania a nie jakieś tam "obserwowanie". Z tym edytorem można dostać szału. I jeszcze te 10 minut do edycji. Dla kogo to jest dobre? Nie wiem. Nie znam nikogo. My jesteśmy ludzie (podobno) i chcielibyśmy widzieć, co robimy.
edytowany przez zochama: 28 mar 2011
Cytat: zochama
Lukar, zrób lepszy edytor.

co jest nie tak z edytorem?
Co jest nie tak? To już siódma strona i jeszcze nie przeczytałeś wszystkiego. Jedyne, co widać, to teksty, gdzie na początku zaznaczonego i na jego końcu pojawiają się jakieś klamerki z B, I, S, czy co tam jeszcze. Można edytor powiększać. Okay, z tym można żyć. Ale, to, co napisałeś, to widzisz dopiero po opublikowaniu. Bardzo często zdarzają się literówki i takie tam rzeczy. Ale po opublikowaniu czas leci. Po prostu nie widzisz, co robisz. Spróbuj sam poprawić twoje wpisy, to zobaczysz. Absolutnie nie dla ludzi. Spróbuj to jeszcze poprawić po 9-ciu minutach a potem dostaniesz info: Timeout. Przetrzep to sam, to zauważysz.
Obejrzyj inne edytory. Tam widać, co człowiek wpisuje. Tutaj? Ni czorta.
btw. zdarzają się teksty na całą stronę albo i więcej. Pokoryguj to wtedy, bo i pomyłki przy poprawianiu się zdarzają. A czas leci. Wtedy pogadamy znowu.
edytowany przez zochama: 28 mar 2011
Lukar, to ma być dla ludzi, a nie dla jakiegoś programisty. Niech ten twój programista trochę poedytuej, to i zauważy te durne okieko w każdym wpisie, gdy na niego najedziesz myszą. Formatowanie wpisu się natychmiast zmieni i nie wiesz, gdzie czytasz. Oczopląs. Jedyna pomoc, to nie najeżdżać na wpis. Ale, ludzie, tak, jak paluchem ciągają po papierze podczas czytania, tak samo jeżdżą i myszą po wpisie. To nie dla ludzi. Migawa w oczach!
Cytat: zochama
Lukar, to ma być dla ludzi, a nie dla jakiegoś programisty. Niech ten twój programista trochę poedytuej, to i zauważy te durne okieko w każdym wpisie, gdy na niego najedziesz myszą.
To tłuste powinno być poprawione. Ale dopiero teraz zauważyłem. Timeout. Ni czorta nie idzie. Jedynie napychać serwer powtórkami tekstu.
Cytat: Lukar
Dodano opcję obserwowania wybranych wątków na forum:

https://niemiecki.ang.pl/groups/obserwowane

Lukar, wyobrażasz sobie zochame i tę opcję "obserwuj temat"? ;)
mam pytanko jak mam usunąć swój profil?
cytowanie naprawione

dodałem także możliwość podglądu wpisu przed opublikowaniem
Uwaga, ludzieee! Coś się wyrabia z edytorem. Lukar działa! Wprowadza podgląd wpisu. Spróbujmy na tłusto. Wygląda na to, że działa! Dodaję wpis.
Zadziałał.
Ale przy korekcie nie ma podglądu.
Poodgląd jest tylko przy pierwszym wpisie.
Lukar, jak już, robić, to dodajcie ten podgląd wpisu także do korektury! No, toż to jedna robota.
edytowany przez hammel: 11 maj 2011
Przedłużyłeś takeże czas na korekturę? Bo te 10 minut, to naprawdę za krótkie. No, zrób 59,99 minut. No, co ci szkodzi?
edytowany przez hammel: 11 maj 2011
Ni czorta, a już myślałem...
Ale jest nareszcie podgląd wpisu także w korekturze. To zaczyna być praktyczne.
edytowany przez hammel: 11 maj 2011
Prośba do administratora
Nie mogę nadać ogłoszenia dot. korepetycji na tym portalu, mimo iz wszystkie rubryki są dobrze wypełnione, cały czas pojawia sie komunikat o złym wypełnieniu formularza.
Proszę o sprawdzenie
[email]
Czemu moje posty są usuwane i kto próbuje mnie zablokować?
ten plus 16 wpisów w ostatnim czasie
Lukar, co to znowu za bzdura. Czy ten twój promataor nie ma lepszego zajęcia? Przedłuż czas edycji wpisu i nie montujcie tu jakichś kraników, dywaników i pierdolników. Uruchom blogi, uruchom wreszcie pocztę. Czy wy też takie psychole, jak te upośledzone dzieciaczki? Wam się też już w łebkach pomięszało?
zmieniliśmy dziś format pokazywania ostatnich wpisów na forum - w ten sposób powinno być bardziej przejrzyście i nawet dużo nowych wpisów w jednym temacie nie wpłynie na przejrzystość podstrony.

czekamy na Wasze uwagi
Ty już jesteś zupełnie przejrzysty. Paranoja. Moją uwagę znasz. Reszta, to palanteria, co nie maz dania.
https://niemiecki.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa-sprawdzenie/211105#post1322260
Ale, jak wpis ma 1,5 metra długości, to ten wasz genialny wynalazek nie działa, co? Patrz powyższy link.
Oj, wy to jesteście zupełne Grześki. Taczkę z gumowym kółkiem, a nie komputer!
P.s tak samo jest z "podgląd wpisu". jak wpis ma 1,5 metra, to nie ma podglądu.
A to forum miało być takie genialne.... Dupa z uszami!
edytowany przez zochama: 14 cze 2011
nie rozumiem, co nie działa? konkretnie
Poczta. Blogi i te inne funkcje. A zauważył może jakiś Grzesiek z tych twoich programistów, że jak nagle myszą nacisnę sto razy "dodaj wiss", to on się sto razy pokaże? No, może nie sto rzay, ale tak długo, dopóki wasz serwer nie zaskoczy. Podstawowe rzeczy nie działają. Ale "ten i 2 w ostatnim czasie" są ważne. Uważaj. Teraz walę x-razy na "dodaj wpis".
Temat przeniesiony do archwium.
181-210 z 220

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch