Nowa wersja serwisu Szlifuj swój niemiecki - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 220
poprzednia |
Wątek do zgłaszania wszelkich usterek/błędów/uwag w nowej odsłonie serwisu do niemieckiego.
Lukar,

1. myślę, że zakładka "Forum" byłaby adekwatniejsza od "Społeczność"

2. można zoptymalizować działanie serwera, jeśliby zaprzęgnąć do roboty darmowy system "Vyatta" - o ile masz swoją serwerownię, a nie poprzez outsourcing (jest darmowe i zaoszczędzisz średnio 30 000 PLN - nie trzeba wtedy sięgać po sprzęt Cisco) - piszę to, bo serwis ładuje się obecnie wyraźnie wolniej

3. idzie się połapać w tej nowej strukturze, ale pomyśl też o starych forumowiczach, którzy wyrobili sobie wegetatywne nawyki (nie ukrywam, że dostęp do wątków wymaga większej ilości kliknięć - ale nie wykluczam, że może chodzi Ci o większą ilość odsłon reklam - w takiej sytuacji to obecne by było zrozumiałe)
Zakładka, jak ma się nazywać, to mi wszystko jedno. Ona się może nawet nazywać "Ogórek". Nowa stronka jest potwornie powolna! To trzeba usunąć.
Najgorzse jest moim zdaniem: statystyka.
Dal mnie, jako użytkownika forum jest ważne kto się ostatnio wpisał. Nie ważne jednak jest, ile milionów wpisów mam w jakimśtam dziale.
Aby dotrzeć do aktualnych i najnowszych wpisów muszę się trzaskać po każdym dziale z osobna. Nie ma żadnego przeglądu aktualności.
To mi się bardzo nie podoba, bo odchodzi mi ochota na wpisy przez samo szukanie.
Kolejne uwagi nastąpią, bo wpisując ten właśnie wppi, nie wiem,gdzie ja się wpisuję. Jest widoczny tylko mój wpis. jak się nazywa ta firma, co wam ten program (edytor) usiłuje wcisnąć?
Zupełnie nie dla ludzi!
Poza tym nie ma znowu możliwości edycji tego, co się wpisało. A, jak widzicie, zrobiłem parę literówk. A, to nie ładnie!
Nie dla ludzi!
To tak, jak samochód z malutkimi guziczkami, a mój paluch jest gruby i nie trafiam w guziczki!
Sorry! odkryłem edycję. To jest ten ołówek po prawej. Bardzo mi się podoba! Nareszcie można poprawiać. Ale trzeba dać instrukcję obsługi narodowi!
edytowany przez bongo-bongo: 14 wrz 2010
Ich bekomme Fehler über Fehler, zum Beispiel:

Fatal error: Class 'Group_Model' not found in /home/users/s958_ang/public_html/modules/bomb_auth/libraries/Bomb_Auth.php on line 238
bongo:
- nad szybkością pracujemy, to się na pewno poprawi
- wpisy można edytować przez 10 min po dodaniu, potem już nie
- ostatnie wpisy i tematy na forum - wiem wiem wiem, pojawi się niedługo
1. inny układ forum - te duże bloczki z informacją o ilości postów są potrzebne raczej adminowi, a nie użytkownikowi
2. moja propozycja:
trzy profile, uwzględniające grupy, które wprowadziliście: MOJE - ULUBIONE - WSZYSTKIE
WSZYSTKIE zawierająca jak nazwa wskazuje wszystkie kategorie, dwie pozostałe = okrojone WSZYSTKIE;

dla każdej układ typu
KATEGORIA
|_ NAUKA
|_ Pomoc językowa
- ostatni post ------------------------autor -------------ostatnia edytowany przez (czas)
|_ Egzaminy
- ostatni post ------------------------autor -------------ostatnia edytowany przez (czas)
...
|_ NUR DEUTSCH
....

Słowem: normalny przejrzysty układ forum zamiast bloczków ze statystykami.
edytowany przez white-apple: 14 wrz 2010
Was mich nervt ist das "Wandern" der Worte im Text, wenn man einen Eintrag mit der Maus anfährt. In dem Moment erscheint diese kleine Toolbox rechts im Eintrag und verhaut den ganzen Text. Disco in den Augen!

Die Statistikboxen am Hauptplatz braucht kein Mensch. Es ist vielleicht ein Info, aber für wen? Wen juckt das?
https://niemiecki.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa-tlumaczenia/121889
Siehe oben. Habe Szybka odpowiedz gemacht. Sie erscheint im Post nicht. Aber sie erscheint auf der linken Seite der Spolecznosc als neuer Eintrag. Nach Anklicken sieht man sie aber im Post nicht mehr. Irgendwas passt da nicht?
Neue Einträge funktionieren heute nur hier in "Uwagi"! Die anderen Post nehmen es nicht mehr an. Bug!
Infobox (ganz oben). Wozu sind die Infos? Nach "Dolacz do grupy" erscheint mein Nick. Aber zusätzlich noch ein Extra Info ganz oben, dass ich der Gruppe beigetreten bin. Was soll das? Schiebet doch lieber eine Werbung dorthin! Info unnötig, wie ein Kropf!
"Zaznacz jako przeczytane" wywala mnie z programu (zadanie nie moze byc wykonane, czy co?)!
Jetzt bin ich ganz wirr.
Dodaj wpis oder Szybka odpowiedz funktioniert, wie Ziehung der Lottozahlen. Mal geht es, mal geht es nicht. Aber, sic!, in der Themenliste erscheint alles als neuer Eintrag. Wenigstens was positives! Jungs, was macht ihr da so außerdem und überhaupt?
w zakładce ćwiczenia weszłam w pierwsze - wybierz poprawny rodzajnik - po wpisaniu odpowiedzi i sprawdzeniu pokazuje błędne odpowiedzi
Warning: session_destroy() [function.session-destroy]: Trying to destroy uninitialized session in /home/users/s958_ang/public_html/system/libraries/Session.php on line 265

Warning: session_destroy() [function.session-destroy]: Trying to destroy uninitialized session in /home/users/s958_ang/public_html/system/libraries/Session.php on line 265
ale ja bardzo poproszę po polsku :-)
Nie możesz od razu powiedzieć, że po polsku? My tu się od godzin trzepiemy z informacją o błędach, a ty się dopiero budzisz?
Infobox. Po kiego jeszcze jeden meldunek, gdy Przyłączyłem się do grupy? Wstawcie lepiej reklamę.
Nowe wpisy nie są pokazywane w tematach. Pomimo tego, że jako "nowości" są rejestrowane. Myśli tam ktoś u was czasem, co wy tam wyrabiacie? Najnowszy wpis wcale nie daje się pokazać.
Co mnie denerwuje, to "wędrowanie" wyrazów, gd na wpis najedziesz myszą! Po prawo ukazuje się to Toolbox i wszystkie wyrazy zmieniają położenie. CZy u was tego nie widać. Nieludzkie!
Blochki ze statystykami są nikomu niepotrzebne!
Załatwcie przynajmniej jedno:
żeby było widać wpisy! Przecież to najważniejsze!
Z pozostałymi rzeczami możecie się tygodniami trzaskać! "Grześki" komputerowe!
Skoro to koncert życzeń, dorzucam BANOWANIE użytkowników/IP.
Ale chłopaka też można pochwalić:

1. są prywatne wiadomości użyszkodnik do użyszkodnik (nie sprawdzałem, ale pewnie działa)

2. są podstawowe znaczniki we wiadomościach

3. system nawet namierza przy rejestracji/reweryfikacji województwo (z puli kontrolnej IP), z którego pisze użyszkodnik (potem można zmienić na dowolną inną lokalizację ręcznie)

4. jest szybka odpowiedź - bardzo wygodne

5. czysta składnia php + Pingwin (przedtem była hybryda php/html)
Potrzebny jest moderator
moje wpisy nie widoczne
Czy nie bedzie juz mozliwości nauki słowek?
funkcjonalność moderatorów jest zrobiona, do tego wrócę po usunięciu pilnych usterek

nauka słówek wróci w tym tygodniu
W Społeczności:
poddziały Grupy-Blogi-GG-Skype pod listwę u góry, po lewej zwijane menu z grupami (dla grup) itd.
Ciągle jeszcze nie widać aktualnych wpisów, pomimo, że na Liście tematów są pokazywane!
Temat przeniesiony do archwium.
1-30 z 220
poprzednia |

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch