Nowa wersja serwisu Szlifuj swój niemiecki - uwagi

Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 220
nacisnąłem dwa razy i poszło dwa razy. Jeszcze raz
nacisnąłem dwa razy i poszło dwa razy. Jeszcze raz
nacisnąłem dwa razy i poszło dwa razy. Jeszcze raz
nacisnąłem dwa razy i poszło dwa razy. Jeszcze raz
nacisnąłem dwa razy i poszło dwa razy. Jeszcze raz
nacisnąłem dwa razy i poszło dwa razy. Jeszcze raz
kapiert?
kapiert?
Das ist das Problem: szybkość. Ta strona jest taka powolna, że …
...jajka i cycki opadają!
coraz szybciej. Wczoraj: Po kliknięciu 15 s., dziś 3… Oby tak dalej.
Co mi się bardzo podoba:
- po kliknięciu ostatniego wpisu wskakuję bezpośrednio do ostatniego wpisu. Nie trzeba scrollować godzinami! Super feature!
Co mi się nie podoba:

1. Edycja profilu
2. Brak archiwu poszczególnych użytkowników
3. Brak możliwości „parkowania“ nurków
chciałam zmienić maila, na który mam zarejestrowane konto, ale coś się nie da :P
w cwiczeniach sa jeszcze reguly starej pisowni a nie nowej, n.p. gewusst jest korygowane na gewußt.
funkcja w edytorze "bold, italic, underline" nie funktionuja

markuje jeden wyraz n.p. "bold" jako bold i dostaje -> bold
albo cos innego na italic "besser" -> besser ni czesc nastepnego slowa "niekiedy" zamarkowal
niekiedy calkiem inne slowo przylegle/nastepujace jest tez martklowane jako "bold"
-> noch besser
a powinno byc -> noch besser -> samemu wpisane
Dzisiaj widzę znowu coś nowego i nie dla ludzi. Po lewej grupy. Aby dostać się do ostatnich wpisów muszę jechać na prawo. Potem scrollować na dół. Wariactwo! Bezustanna ślizgawka z lewo na prawo. Dla kogo to jest dobre? Nie podoba mi się zupełnie!
Ponadto Ostatnie wpisy nie pasują do ostatnio założonych tematów. Tam są rzeczy od bongo-bongo, ale on się tam wcale nie wpisywał. Gdzieś się jakiś Byte zakałapućkał i pokazuje bzdury.
ostatnie wpisy - mnie się podobają...;-) Użyj link: https://niemiecki.ang.pl/groups/ostatnie_wpisy
Sooo, muss man dem Computer wieder helfen? I, robot... Extra Linki wynajdywać? Wer ist hier fuer wen da? In meinen Augen soll ich der Faule (Mensch) sein. Ich habe ja keine Ahnung, was ein "Link" ist. Von links nach recht und noch extra Klick usw.? Nie podoba mi się. Aber, Moko, ich will nicht streiten. De gustibus...
Cytat: Lukar
ale ja bardzo poproszę po polsku :-)
a to ciekawe. https://niemiecki.ang.pl/forum/pomoc-jezykowa-sprawdzenie/200234 pokazuje bongo-bongo jako ostatni wpis, a gdzie ten wpis?
znowu... :-)
No, przecież mówię, że to jest,jak w tej bajce o prostytutce i orkiestrze: ku...a, coś tu nie gra.
pewnie dlatego, żeś najważniejszym tu… ;-)
Przecież wiesz, że jestem najważniejzsy. Zapomniałeś; koniu?
Cytat: Mokotow
Cytat: Lukar
ale ja bardzo poproszę po polsku :-)

Lukar! Szlifuj swój niemiecki. Dlaczego trzeba komputerowi pomagać? Kto tu jest dla kogo? Muszę cudować z wynajdowaniem linków, żeby wylądować w ostatnich wpisach. I, robot... Ja przecież nie wiem, co to jest "link". Ciągłe jeżdżenie myszą z lewa na prawo jest nieludzkie. De gustibus.. (resztę powinieneś znać z łaciny).
edytowany przez bongo-bongo: 18 wrz 2010
U mnie strona w ogóle nie wyświetla się w Firefoxie.
(Opera, Chrome, IE bez problemu)
white-apple: zresetuj cookies
byloby calkiem wygodnie jakby te flagi u gory (eng, deu, ..., ros) do zmiany z jednego forum do innego przynajmniej bylyo wieksze pare pixel (3 pixel) - tam jest przeciez multum miejsca. I tez jakias informacja, ze naciskajac te flagi zmienia sie forum. (n.. wybierz Twoj/a forum/spolecznosc).

Do internej poczty froum przy odpowiedziach (wiec jak odpowiadam na inna poczte) to tekst od adresata markowac innym kolorem, jak to jest w standardowej poczcie, zeby mieszac moje wpisy (adersata) z odbiorca. Dzieki!
... nie mieszac moje wpisy (adersata) z odbiorca.
Temat przeniesiony do archwium.
61-90 z 220

« 

Pomoc językowa - Sprawdzenie

 »

Nur deutsch